Partides interessants de pilota per a la propera setmana


Després de festes amb molt bones partides, el món de la pilota segueix ben actiu, i tal com ho fem cada setmana, ací teniu les partides més interessants als diferents trinquets i modalitats. Recordeu de posar en agenda les partides dels més menuts que són el futur del nostre esport.
Partides interessants per a la propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 1-5-14 (17 h): Rodrigo i Herrera – Víctor i Natxo.
2) Sueca, divendres 2-5-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Copa Diputació València: Genovés II i Hèctor – Santi II, Raül i TomàsII.
3) Vilamarxant, divendres 2-5-14 (18 h.):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dv-18: Fageca i Salva – León i Natxo.
4) Benissa, divendres 2-5-14 (18 h): Pujol II i Jesús – Pablo, Fèlix i Carlos.
5) Vila-real, divendres 2-5-14 (18 h): Alvaro i Monrabal – Pablo II i Dani.
6) Dénia, divendres 2-5-14 (18 h): Campionar Raspall Sub-23: Iàn, Chofre i Femenia – Nalda i Guillem.
7) Pelaio, dissabte 3-5-14 (17 h.) Diputació València: Soro III i Salva – León, Santi i Conillet.
8) Pedreguer, dissabte 3-5-14 (16:30 h):
1a) Ferrer i Sala – Maravilla i Joan.
2a) Diputació València: Fageca, Xavi i Monrabal – Miguel, Pere i Hèctor II.
9) Petrer, dissabte 3-5-14 (18:30 h): Professionals?
*Ds-26:Tr. Diputació Alacant Promeses: 1era Semif.: 1er.– 4rt.
10) Xest, Frontó Barón, diumenge 4-5-14 (11:30 h): Fageca i Raül – Adrià II i Natxo.
11) Dénia, diumenge 4-5-14 (11,30 h): 2ona Semif. Diputació Alacant Promeses: Francés i Jordi – Marc, Víctor II i Alvàn.
12) Borriana, dilluns 5-5-14 (18 h.?): Diputació València: Pujol II i Dani – Àlvaro i Fèlix.
13) Alzira, dilluns 5-5-14(16:45 h):
1a) Juvenils.
*Di-14: Lluis Vega – Ricardo.
2a) Professionals.
*Di-14: Fageca i Hèctor – Santi II i Pere.
14) Massamagrell, dimarts 6-5-14(16 h.):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dm-29: Soro III i Salva – Genovés II i Fèlix.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 1-5-14 (17 h):
1a) Ferràn i Brisca – Xaveli II i Sagasta II.
2a) Punxa i Miravalles – Ricard i Canari (100 €).
2) La Llosa, dijous 1-5-14 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Dani i Jaume II – Pablo i Víctor.
3) Piles, divendres 2-5-14 (17 h):
1a) Sub-23: Jordi i Borja – Pau, Arnau i H.Ibiza (Nèstor).
2a) Monjo i Dorín – Guille i Galàn.
4) Piles, divendres 2-5-14 (23 h): Desafiu (3.000 €): Waldo i Moro – Marrahí i Coeter II.
5) Dénia, divendres 2-5-14 (19 h) Sub-23: Nalda i Guillem – Iàn, Chofre i Femenia.
6) Vilanova Cast., divendres 2-5-14 (18 h) Sub-23: Murillo i Roberto – Caxu i Ricardet.
7) Bellreguard, dissabte 3-5-14 (17 h):
1a) Lluïset i Xoto – Escoto i Sagasta II. (50 €).
2a) Punxa i Alberto – Moltó i Sanxis. (150 €)
8) La Llosa, dissabte 3-5-14 (16,30 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Domingo i Sidahmed – Raül i Miravalles.
9) Bellreguard, diumenge 4-5-14 (17 h):
1a) Sub-23: Jordi i Borja – Murillo i Brisca (Roberto).
2a) Pepe i Canari – Monjo i Dorín. (100 €).
10) Xeraco, diumenge 4-5-14 (11 h.):
1a) Juvenils.
2a) Sub-23: Caxu i Ricardet – Nalda i Guillem. (50 €)
11) Benigànim, diumenge 4-5-14 (18:30 h) Sub-23: Iàn, Chofre i Femenia – Pau, Arnau i H.Ibiza.
12) Genovés, diumenge 4-5-14 (11 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dg-27: Salvà i Raül II – Kilian i Pepico.
13) Oliva, dimarts 6-5-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-29: Pau, Arnau i Borja (Nèstor) – Murillo i Roberto.
2a) Professionals.
*Dm-29: Waldo i Brisca – Marrahí i Sanxis.
14) La Llosa, dimarts 6-5-14 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals
*Dm-29: Iàn, Chofre i Femenia – Caxu i Ricardet.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS.
· Dissabte, 3-5-14: No n’hi hauran Partides.
Jornada 8, dissabte 10-5-14:
1era: 1) Genovés A – Xeraco. 2) Cocentaina A – Valldigna. -3) Bicorp A – Alzira
2ona: Ondara A – Quatretonda.


4.-Partides LLARGUES.
Jornada 10, diumenge 4-5-14:
1era: 1) Laguart – Sella. -2) Murla – Benim. B -3) Benim. A – Alfàs–. 4) Parcent – Tibi
2ona: 1) Campello B – Tormos. 2) Murla B – Sella. -3) Castells – Murla A. 4) Benidorm – Campello A.


5.–Partides FRONTÓ-AFICIONATS Parelles 1era Categoria.
Jornada 7, dissabte 3-5-14:
1) Benicarló – Almussafes B. 2) Vilamarxant – Museros A. 3) Almussafes A – Quart.


6.–Partides JECV RASPALL Autonòmics.
· Dissabte, 3-5-14, Ondara: 1 Semif. 9:30 h) 3er. – 4rt Lloc. 2 Semif. 16:30 h): Finals.
-I) Finals B (2 Alac. – 2 Val-Cast.)
1) Cadet (9:30 h): OrbaB – Canals. 2) Infantil (10:15 h): Xàbia – Polinyà. 3) Aleví (11 h): Ondara – Alcàntara Càrcer 4) Benjamí-(11:45 h): Orba A – Genovés.
-II) Finals A (1 Alac. – 1Val-Cast.)
1) Cadet-16:30 h): Calp – Genovés A. 2) Infantil-(17:15 h): Orba A – Genovés. 3) Aleví-(17:45 h): Petrer A – Oliva. 4) Benjamí-(18:30 h): Ond.B – Oliva C.


7.–Partides JECV ESCALA i CORDA. Semifinals Autonòmics.
· Dijous 1-5-14, Massalfassar:
-IV) Cadet: -1-(9 h): Alginet – Borbotó A. -4-(10:30 h): Murla – Baronia.
-III) Infantil: -2-(9:30 h): BeniparrellA – Alginet. -3-(10 h): Tibi A – Llíria.
–II) Aleví: -5-(11:15 h): Pobla Vallbona – Algímia. -6-(11:50 h): Petrer – Orba.
-II) Benjamí: -7-(12:25 h): Ondara – Orba. -8-(13 h): Borbotó – Massamagrell.
-Finals Autonòmics, Pobla Vallbona, diumenge 4-5-14: 1-(9-13 h): 3er. – 4rt. Lloc. 2-(16:30 – 20 h): Finals.


8. –Partides Circuit Sub-23 RASPALL.
2) Dénia, divendres 2-5-14 (19 h): Nalda i Guillem – Iàn, Chofre i Femenia.
3) Piles, divendres 2-5-14 (17 h): Jordi i Borja – Pau, Arn.i Ibiza (Nèstor).
4) Vilan. Castelló, divendres 2-5-14 (18 h): Murillo i Roberto–Caxu i Ricardet.
5) Xeraco, diumenge 4-5-14 (11:30 h): Caxu i Ricardet–Nalda i Guillem.
6) Bellreguard, diumenge 4-5-14 (17 h): Jordi i Borja – Murillo i Roberto.
7) Benigànim, diumenge 4-5-14 (18:30 h): Iàn, Chofre i Femenia – Pau i Arnau i H. Ibiza (Néstor).

6 Visites

Deixa un comentari