Partides interessants de pilota per a esta setmana

Amigues i amics aficionats a la pilota, ací teniu les partides més destacades per veure esta setmana.
Recordeu que cada dimecres de 21h a 22h teniu a la nostra ràdio, ‘El Racó Del Tio Canya’, el programa on el món de la pilota és el principal protagonista.
Trobaràs comentaris i cròniques de les partides jugades, tant dels pilotaris professionals com de les noves promeses que van destacant, tot de la mà d’un expert, Josep Mª Ferreiró. No el pergues la secció ‘història de la pilota’ que el contarà sobre velles glòries i partides mitològiques… hui dimecres 30 de novembre, hem tornat a parlar del ‘Roget de Pego’.

Partides més interessants:

1.-Partides interesants propera setmana DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous, 1-12-11 (16:30 h):
1a) Pablo i Natxo II – Sergio II i Colau II.
2a) Fageca i Santi – Núñez i Salva.
2) Benidorm, dijous 1-12-11 (19:15 h) --> No sabem si n’hi ha partida.
3) Sueca, divendres 2-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Miguel i Hèctor – Adrià I, Natxo i Herrera.
4) Castelló de la Plana divendres 2-12-11 (16:30h? 19:30h? ) – Inauguració Nou trinquet :
1a) Juvenils.
2a) Alvaro i Fèlix – Soro III i Dani. (al cartell estàn els mitgers permutats).
5) Vila-real, divendres 2-12-11 (18:30 h) --> Professionals.
6) Pelaio, dissabte 3-12-11 (17 h) --> Cervera i Tato – Pujol II i Jesús.
7) Pedreguer, dissabte 3-12-11 (16 h):
1a) Primi i Carlos II – Rodrigo i Pere.
2a) León i Raúl – Núñez i Xavi.
8) Murla, diumenge 4-12-11 (10:30 h):
1a) Juvenils Tecnificació CESPIVA
2a) Álvaro i Fèlix – Miguel, Sarasol II i Hèctor.
9) La Pobla, dilluns 5-12-11 (15:30 h.) --> Fran i Carlos II – Panete i Colau II.
10) Guadassuar, dilluns 5-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals..
11) Massamagrell, dimarts 6-12-11(15:30 h) --> Professionals.
12) Guadassuar, dimecres 7-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
· Dimecres 30-nov --> Final Bancaixa -1a Ronda --> Miguel i Dani – Adrià I, Fèlix i Tomàs II.


2.-Partides interessants propera setmana RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 1-12-11 (17 h):
1a) Cerver i Jaume II – José i Enrico.
2a) (100 €) --> A.Moltó? i Sanxis – Monjo i Xoto.
2) La Llosa, dijous 1-12-11 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) A.Moltó? i Paco – Josep Mª i Sanxis.
3) Piles, divendres 2-12-11 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Virgi, Canana II i Leandro III – David i Moro
· Divendres 25-11: Virgi i Josep – Moltó i Alberto.
4) Bellreguard, divendres 2-12-11 (17 h) --> Aficionats
5) Bellreguard, divendres 2-12-11 (23 h) --> Final Individual --> Waldo – Armando.
6) Bellreguard, dissabte, 3-12-11 (17 h):
1a) Ricard i Guillem – Lluiset i Gabi. (50 €).
2a) Blasco i Dorín – Josep i Sanxis. (150 €).
7) La Llosa, dissabte 3-12-11 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Pepe i Rubén – Raúl i Jaime II.
8) Bellreguard, diumenge , 4-12-11 (17 h):
1a) Xaveli II i Xoto – Mario i Enrico. (50 €)
2a) Punxa i Coeter II – Guille, Alberto i Leandro III. (150 €).
9) Xeraco, diumenge 4-12-11 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
· Diumenge 27-11-11: Semifinals Individual --> Armando – Monjo.
10) Castelló Ribera, dilluns 5-12-11 (16:30 h): No sabem si n’hi han partides.
11) Oliva, dimarts 6-12-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
·Dimarts 29-11: 1a) Pepe i Enrico – Sergio i Jaume 2a) Carlos i Xoto – Virgi i Sidahmed..
12) La Llosa, dimarts 6-12-11 (17 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals.
· Dimarts 29-11-11: 1a) Aficionats 2a) Pepe i Rube´n – Raúl i Jaume II
13) Castelló Rugat, dimecres --> Tancat fins a la Primavera-2.012.


3.-RASPALL AFICIONATS Parelles Semifinals – Tornada.
· Dissabte 3-12-11:
– 1a) 1) Alzira A – Xeraco A. 2) Dénia A – Valldigna. ?
– 2a) 1) Genovés A – Canals. 2) Genovés C – Bicorb A.
– 3a) 1) Castelló.Rugat – Rafelbunyol A. 2) Xàbia – Llosa A.
– 4a A) 1) Bicorb E – Planes A 2) Alzira.E – Alzira.H.
– 4a B) 1) Cocentaina C – Alzira P. 2) Alzira K – Cocentaina.B.
– Femení-1a : 1) BorbotóA – Alzira Q. 2) Borbotó B – Oliva A.


4.-Partides DALT CORDA AFICIONATS – 1a Categoria Grup B
· Dissabte-3-12-11 4a Jornada:
1) Benissa A -Foios A.
2) Massamagrell A.- Manises A --> descansa Benissa B.


5.-Partides FRONTO AFICIONATS – Individual -Categoria Especial
· Dissabte 3-12-11 (Partides pendents)
1) Montesa – Pascual II.
2) Enrique – Alejandro.
3) Adrià II – Montesa.


6.-JECV- FRONTO Valencià – Semifinals – Alacant
· Sella, diumenge 3-12-11 (10 h)
A) Benjamins (13 h): 1) Petrer A – Petrer B. 2) Orba A – Tibi A.
B) Alevins (12 h): 1) Orba A – Petrer A. 2) Sella – Tibi A.
Infantils (11 h): 1) Orba A – Pedreguer. 2) Murla B – Murla A.
Cadets (10 h): 1) Orba A – Tibi A. 2) Gata B – Petrer A


7.-JECV- FRONTO – Valencià – Finals Provincials d’Alacant
· Tormos, dissabte, 10-12-11 (10 h)
A) Benjamí (13 h.)
B) Aleví (12 h)
C) Infantil (11 h)
D) Cadet (10 h)


80 Visites

Deixa un comentari