Partides interessants de pilota per a esta setmana


Amigues i amics seguidors del món de la pilota, com cada setmana ací teniu l’oferta de partides als diferents trinquets. Tant de bo pugueu veure alguna de les partides que ens proposen els diferents trinquets almenys eixes dels que tenim més a prop. Gaudiu d’un esport espectacular i a més, nostre.
Partides interessants de la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Guadassuar, dimecres 4-6-14 (17 h):
1a) Pablo i Víctor II – Ferrer i Herrera.
2a) Miguel i Raül – Rodrigo, Pere i Tomàs II.
2) Vilareal dimecres 4-6-14 (18:30 h): Pedro i Hèctor II – Cervera i Pepet.
3) Pelaio, dijous 5-6-14 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Colau i Canari – Pablo II i Natxo.
4) Sueca, divendres 6-6-14 (17 h.):
1a) Copa-Promeses: Toni, Martí i Adrià – Lluís, Pablo i Naharros.
2a) Copa-2: Ferrer i Guillermo – Francés i Jordi.
5) Vilamarxant, divendres 6-6-14 (16:45 h.):
1a) Juvenils
*Dv-30: J.Sdor., Adolfo i X.Font – Lluís, Pablo i Naharros.
2a) Professionals.
*Dv-30: Fageca, Jesús i Herrera – Rodrigo i Dani.
6) Vila-real, divendres 6-6-14 (18:30 h): professionals.
*Dv-30: Santi II i Hèctor – Pablo II i Monrabal.
7) Genovés, divendres 6-6-14 (16:45 h): No sabem si n’hi hauran Partides.
8) Pelaio, dissabte 7-6-14 (17:30 h.) Final Diputació 3era R.
9) Pedreguer, dissabte 7-6-14 (17:30 h): Soro III i Salva – Víctor, Raül i Herrera.
1a) Juvenils.
2a) Pujol II i Pere – Rodrigo i Fèlix.
10) Petrer, dissabte 7-6-14 (18:30 h): No sabem si n’hi hauran Partides.
11) Murla, diumenge 8-6-14 (11:30 h.) Copa-2: Final 2ona R: G. (Francés – Ferrer) – G. (Carlos – Marc).
12) Borriana, dilluns 9-6-14 (17 h) Copa Promeses: J.Sdor., Adolfo i Naharros – Toni, Martí i David.
13) Alzira, dilluns 9-6-14 (17 h):
1a) Juvenils.
*Di-2 Copa Promeses: Giner, Alvàn i Sacha – Toni, Martí i David.
2a) Professionals.
*Di-2 1era Semifinal 3era R.: Santi II, – León,…
14) Massamagrell, dimarts 10-6-14 (17 h.):
1a) Copa-Promeses: Kevin, Rafa i Nèstor – Giner, Alvàn i Sacha.
2a) Professionals.
*Dm-3-:2ª Semifinal-3ª R.-: Genovés II, – Fageca,


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Castelló Rugat, dimecres 4-6-14 (17 h.):
1a) Juvenils.
2a) Ricard i Miravalles – Sergio i Sanxis. (100 €).
2) Pedreguer, dimecres 4-6-14 (17 h.): No sabem si n’hi ha Partides.
1a) Aficionats.
2a) Promeses.
*Dx-7: Jordi i Borja – Iàn, Chofre i Femenia.
3) Bellreguard, dijous 5-6-14 (17 h):
1a) Pau i Ricardet – Nalda i Tonet II. (Falta al 7?).
2a) Moltó i Coeter II – Guille i Alberto. ( 100 € ).
4) La Llosa, dijous 5-6-14 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Dani i Borja – Armando i Víctor.
5) Piles, divendres 6-6-14 (17 h):
1a) Feo i Alfonso – Montaner i Marrahí II.
2a) Sergio i Canari – Escoto i Dorín. ( 100 € )
6) Genovés, divendres 6-6-14 (17 h): No sabem si n’hi hauran Partides.
1a) Aficionats.
*Dv-30 Tr.S.Pascual: Caxu i Tonet II – Dani i Ricardet (150 €).
2a) Professionals.
*Dv-30 Tr.S.Pascual: Moltó i Coeter II – Marrahí, Alberto i Xoto (250 €).
7) Bellreguard, dissabte 7-6-14 (17 h.):
1a) Xaveli II i Xoto – Jordi i Borja. ( 50 € ).
2a) Guille i Moro – Marrahí i Alberto. ( 150 € ).
8) La Llosa, dissabte 7-6-14 (16:30 h.):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Tr. “Bollo” 1era Cat. Final: (800 €)
9) Bellreguard, diumenge 8-6-14 (17 h):
1a) Iàn i Molina – Jeffry i Tonet II.
2a) Ricard i Josep – Escoto i Dorín. (100 €).
10) Xeraco, diumenge 8-6-14 (11 h.):
1a) Juvenils.
2a) Caxu i Borja – Jordi i Ricardet. (50 €)
11) Vilanova Cast. dilluns 9-6-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) Oliva, dimarts 10-6-14 (16:30 h):
1a) Juvenils..
2a) Professionals.
*Dm-3: Monjo i Coeter II – Moltó i Alberto.
13) La Llosa, dimarts 10-6-14 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals.
*Dm-3: Mario i Xoto – David i Galàn.


3.-Partides Copa-2.
-1) 1era Semifinal 2ona R. Sueca, divendres 6-6-14 (18:30 h): 1-2.
-2) 2ona Semifinal Vilamarxant, divendres 6-6-14 (18:30 h.): 3- Millor perdedor.
-3) FINAL 2ona R Murla, diumenge 8-6-14 (11:30 h.).
– SEMIFINALS Absolutes: 1era) Massamagrell dimarts 24-6-14 2ona) Guadassuar, dimecres 25-6-14.
– FINAL Absoluta: Bellreguard, dissabte 27-6-14.


4.–Partides Copa-Promeses.
1) Sueca, dijous 5-6-14 (17 h.): Lluïs, Pablo i Naharros – Toni, Martí i David.
2) Borriana, dilluns 9-6-14 (17 h.): J.Sdor., Adolfo i X.Font – Toni, Martí i David.
3) Massamagrell, dimarts 10-6-14 (17 h.): Giner, Alvàn i Sacha – Kevin, Rafa i Nèstor.


5.-Partides RASPALL-AFICIONATS.
· Lliga acabada, Semifinals: dissabte 21 i dissabte 28 de juny.


6.–Partides FRONTÓ-AFICIONATS Parelles 1era Categoria.
· Semifinals dissabte 7 de juny i dissabte 14 de juny:
-1) Museros A – Vilamarxant. 2) Quart A – Almussafes A.


7.–Partides LLARGUES. J. 14 (Última)
· Diumenge 8-6-14
1era): -1) Parcent – Benim.A -2) Murla – Sella -3) Laguar – Alfàs. -4) Benim.B – Tibi.
2ona): -1) Murla A – Sella. -2) Campello A – Tormos. -3) Benidorm – Camp.B. -4) Castells – Murla B.


8.–Partides I Campionat Amateur- ESCALA i CORDA 2ona R. Grup Sud:
1) Guadassuar, dimecres 4-6-14 (19:30 h): 2ona Semifinal.
2) Sueca, divendres 6-6-14 (19:30 h): Millor Repescat 1 – Millor Respescat 2.
3) Genovés, divendres 6-6-14 (19:30 h): Semifinal 1era
4) FINAL 2ona R.


217 Visites

Deixa un comentari