Partides interessants de pilota de la setmana


Benvolguts seguidors i seguidores del món de la pilota, com cada setmana ací teniu les partides més interessants a les diferents competicions i trinquets per a que feu bona tria. No oblideu les partides dels més jòvens ja que ells són el futur del nostre esport. Gaudiu de la pilota!
Partides interessants de pilota per a esta setmana :


1.-Partides d’ESCALA I CORDA.
1) Sueca, divendres 4-4-14. (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Alvaro i Pere – Miguel i Natxo.
2) Vilamarxant, divendres 4-4-14. (18 h.):
1a) Juvenils.
2a) Rodrigo i Monrabal – Pablo i Salva.
3) Vila-Real, divendres 4-4-14. (18 h): Santi II i Hèctor – Fageca i Herrera.
4) Pelaio, dissabte 5-4-14. (16:30 h):
1a) Juvenils
*Dissabte 29: Santi II i Herrera – Francés i Natxo.
2a) ªFinal-Tr. Univ.: Genovés II, Raül i Monrabal. – Pujol, Fèlix i Tomàs II) – Alvaro, Santi i Carlos.
5) Pedreguer, dissabte 5-4-14. (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dissabte 29: Maravilla i Jordi – Marc i Conllet.
2a) Professionals.
*Dissabte 29: Soro III i Salva – Miguel i Hèctor.
6) Benidorm, diumenge 6-4-14. (11:30 h): -Pro-Associació Càncer Mama “Anemona”: Genovés II i Hèctor – Rodrigo i Fèlix.
7) Alzira, dilluns 7-4-14. (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dilluns 31-3-: Francés i Víctor II – Pablo II i Carlos.
2a) Professionals.
*Dilluns 31-3-: Rodrigo i Hèctor – Fageca i Jesús.
8) Massamagrell, dimarts 8-4-14. (16 h.): Professionals. –Dimarts 1-4-14: Genovés II i Raül – Alvaro i Fèlix.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 4-4-14. (16:30 h)-:
1a) Juvenils
*Divendres 28: Vercher i Tonet II – Badenes i Héctor
2a) Professionals.
*Divendres 28: Waldo i Canari – Marrahí i Coeter II (100 €)
2) Bellreguard, dissabte 5-4-14. (16:30 h):
1a) Nalda i Sagasta II – Caxu i Roberto. (50 €).
2a) Guille, Alberto i Leandro III – Moltó i Dorín. (150 €)
3) La Llosa, dissabte 5-4-14. (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Desafiu (2.000 €): Coeter II i Sanxis – Marrahí i Moro.
4) Oliva, diumenge 6-4-14. (11 h) -“Homenatge Pepe Vila (Pare de Waldo) :
1a) Genovés I, Gorxa i Loripet – Sarasol I, Luisito i Francisquet.
2a) Waldo i Brisca – Escoto i Coeter II. : A) Entrada :5 €→ Entrada + Dinar trinq.: 10 €. –B) Beneficis: Assoc.-AFEI- La Safor.
5) Xàbia, diumenge 6-4-14. (11:30 h.) Professionals?
*Diumenge 26 Sub-23: Nalda i Chofre – Mata i Roberto.
6) Bellreguard, diumenge 6-4-14. (16:30 h):
1a) Pau i Nèstor – Iàn i Tonet II.
2a) Domingo i Josep – Monjo i Miravalles (100 €).
7) Xeraco, diumenge 6-4- (11 h.):
1a) Juvenils
*Diumenge 30: Xeraco – Valldigna.
2a) Professionals
*Diumenge 30: Dani i Borja – Caxu i Tonet II. (50 €)
8) Vilanova Castelló, dilluns 7-4-14. (16:30 h.) Professionals?
*Dilluns 31: Moltó i Sidahmed – Waldo i Brisca.
9) Oliva, dimarts 8-4-14. (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dimarts 1: Murillo i Ricardet – Jeffry i Soqueta.
2a) Professionals.
*Dimarts 1: Monjo i Josep – Escoto i Sanxis.
10) La Llosa, dimarts 8-4-14. (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals
*Dimarts 1: David i Xoto – Raül i Leandro III.


3.-Partides RASPALL-AFICIONATS 1a Cat. 5a Jornada
· Dissabte 5 Abril.
*Dissabte 29: 1a: 1) Valldigna – Xeraco. -2) Cocentaina A – Alzira. -3) Bicorp A – Genovés A.
2a:: 1) Ondara A – Rafelbunyol.


4.–Partides de LLARGUES
· Diumenge 6 abril. 1a): 1) BenimagrellA – Parcent. 2) Sella – Murla. 3) Alfàs – Laguar. 4) Tibi – BenimagrellB
2a): 1) Sella – Murla A. 2) Tormos – Campello A. 3) Campello B – Benidorm. 4) Murla B – Castells


5.–Partides FRONTÓ AFICIONATS Parelles 1a Cat. 4a Jornada
· Dissabte 5 abril: 1) Benicarló – Quart. -2) Almussafes A – Vilamarxant. -3) Almussafes – Museros A.

11 Visites

Deixa un comentari