Partides de pilota

Com cada setmana ací pots consultar les partides més destacades a les diferents modalitats per a què aquells que sigueu aficcionats no pergau detall… i als que encara no ho sou… a que espereu?

No obllideu els dimarts de 21h a 22h passar per el 107.8 FM per gaudir en directe de l’esport de la pilota. També ho podreu fer ací a la web, i els dimeces de 14h a 15h a la repetició.

Gaudim del nostre esport!
1. Partides interessants dalt corda professional.
1) Guadassuar, dimecres 9-12-09 (16:30 h):
1a) Santi II i Tomás II – Fran i Colau II
2a) Colau, Tato i Héctor – León, Sarasol II i Oñate
2) Vilareal, dimecres 9-12-09 (18:00 h) --> Víctor i Dani – Pedro, Xavi i Tino
3) Borriana, dijous 10-12-09 (18:30 h) --> Primi i Pere – Pujol II i Melxor
4) Pelaio, dijous 10-12-09 (16.30 h):
1a) Roberto i Monrabal – Marrrahí i Espínola
2a) Adrià I i Santi – Cervera i Herrera
5) Bellreguard, divendres 11-12-09 (23 h): Bancaixa --> Trio Genovés II – Trio Miguel
6) Vilareal, divendres 11-12-09 (23 h): Bancaixa --> Trio de Núñez – Trio d’Álvaro
7) Llíria, divendres 11-12-09 (17 h) --> Ximo, Pepet i Vicent II – Xavi II, Juanjo i Omar
8) Sueca, divendres 11-12-09 (16:30 h):
1a) Escoto i Víctor II – Sergio II i Carlos II
2a) Fageca, Tato i Tino – Colau i Jesús
9) Pedreguer, dissabte 12-12-09 (16:30 h):
1a) Fran i Espínola – Santi i Monrabal
2a) Bancaixa --> Trio de Víctor – Trio de Pedro
10) Pelaio, dissabte 12-12-09 (17:20 h): Bancaixa --> Trio de León – Trio del Soro III
11) Benissa, diumenge 13-12-09 (16:30 h)
1a) Pablo i Carlitos – Pepe i Cristian
2a) Primi i Natxo – Pujol II i Pere
12) Llíria, diumenge 13-12-09 (12 h) --> Colau, Herrera i Pedrito – Cervera, Melxor i Colau II
13) Guadassuar, dilluns 14-12-09 (16.30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1era
14) La Pobla, dilluns 14-12-09 --> TANCAT (pel Màsters València)
15) Pelaio, dilluns 14-12-09:
1a) 16:30 h --> Juvenils
2a) 18:30 h: Màsters València --> 1era Eliminatòria: Genovés II i Solaz – Soro III i Fèlix.
16) Pelaio, dimarts 15-12-09:
1a) 16:30 h --> 2ona Eliminatòria Màsters: Leon i Grau – Víctor i Dani.
2a) 18:30 h --> 3era Eliminatòria Màsters : Alvaro i Sarasol II – Miguel i Jesús.
17) Benidorm, dimarts 15-12-09: TANCAT (pel Màsters València)
18) Massamagrell, dimarts 15-12-09 --> TANCAT (per Màsters València)

2. Partides interessants raspall professional.
1) Castelló Rugat, dimecres 9-12-09 (16 h) --> Professionals de 1era
2) Bellreguard, dijous 10-12-09 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Juan i Dorin – Sariero i Canana II
3) Bellreguard, divendres 11-12-09:
1a) 16.30 h: Campionat Individual Sub-18 --> Alfonso (Barxeta) – Guanyador (Rodrigo – Edu)
2a) Guille i Burguera – Punxa i Sidhamed
4) Bellreguard, divendres 11-12-09 (23 h.): Bancaixa--> Trio del Genovés II – Trio de Miguel
5) Bellreguard, dissabte 12-12-09 (16.30 h):
1a) Juvenils
2a) Gorxa i Agustí – Juan i Armando
6) Bellreguard, diumenge 13-12-09 (16:30):
1a) Juvenils
2a) Loripet i Coeter II – Waldo i Dorin
7) Oliva, dinarts 15-12-09:
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1era // El dimarts 8-12-09 --> Waldo i Dorin – Gorxa, Coeter II i Morera.

3. Partides interessants RASPALL AFICIONATS.
· Finals Ruralcaixa, Genovés divendres 18-12-09 (20 :45 h):
Alzira (Lluiset i Roberto) – Rafelbunyol (César i Moro)

4. Partides dalt corda Campionat Aficionats – Trinquet de Murla.
· De dilluns fins a dijous --> Partida a les 20 h.
· Divendres (3 partides) --> A les 19, 20 i 21 h.
· Dissabte --> A les 12 h.

5. Partides dalt corda Aficionats Autonòmic.
– Dissabte 12-12-09.
· 1era categoria C
1) Benissa-A – Valldigna
2) Museros-A – Genovés-A
· 2ona categoria B
1) Benidorm – Pedreguer
2) Petrer – Sella

6. Partides interessants VI Lliga Cadet Caixa Popular.
– Alcàsser, diumenge 13-12-09
1) 16:30 h --> Massamagrell – Beniparrell
2) 17:30 h --> Xilxes – Orba
3) 18:30 h --> Orba – Quartell

7. Partides Sub-16 Individual.
– Orba, divendres 11-12-09.
1) 16:30 h --> Chignali (Orba) – Santi (Llíber)
2) 17 h --> Guanyador (Adrià – Carlos) – Guanyador (J. Noguera – Jaume {Montesa})
3) 17:30 h --> Joan (Pedreguer) – Guanyador (Joan – Vte. Andrés)
4) 18 h --> Alvar (Gata) – Guanyador (Domingo – Chofre)
5) 18:30 h --> Sergio (Benidorm) – Guanyador (Víctor – Vte. Gregori)
6) 19 h --> Jordi (Orba) – NÉSTOR (Pego)
7) 19:30 h --> Adrià (Gata) – Repesca [Joan {Oliva} o Víctor {Beniarjó}]

8. Partides interessants Individual Sub-18.
– 4ts final.
1era) Castelló, dimecres 9-12-09 (16:30 h).
2ona) Castelló, dimecres 9-12-09 (17:30 h).
3era) Bellreguard, divendres 11-12-09 (16:30 h).
4rta) Castelló, dissabte 12-12-09 (16:30 h).
5ena) Castelló, dissabte 12-12-09 (17:30 h).
· FASE FINAL (5 guanyadors + 3 millors perdedors) --> 18_20-12-09: SEMIFINALS: 23-12-09.
· FINAL --> 30-12-09

9. Partides interessants propera setmana GALOTXA.
– Finals Godelleta, dissabte 12 i diumenge 13-12-09.
· Dissabte 12-12-09, 16 h --> Finals 2ona i 3era.
· Diumenge 13-12-09, 10 h
1) Final Juvenil
2) 11:30 h: Final 1era --> Benidorm – Massalfassar

10. Classificacions JECV. Finals Provincials a Orba.
– Diumenge 6-12-09
1) Cadets --> 1er) Tibi * 2on) Murla 3er) Benimagrell 4t) Murla
2) Infantils --> 1er) Orba* 2on) Petrer 3er) Tibi 4t) Benidorm
3) Alevins --> 1er) Orba* 2on) Murla-B 3er) Murla-A 4t) Tibi
4) Benjamins --> 1er) Tibi* 2on) Orba* 3er) Murla 4t) Benidorm
*= Entren a les Finals Autonòmiques del dissabte 12-12-09 a Almussafes.

11. JECV Frontó.
– Almussafes, Semifinals i Finals Autonòmiques. Dissabte 12-12-09.
· Cadets --> 9:30 h i 9:55 h --> Semifinals ∙Finals --> 15:15 h.
· Infantils --> 10:20 h i 10:45 h --> Semifinals. ∙Finals --> 15:35 h.
· Alevins --> 11:10 h i 11:35 h --> Semifinals ∙Finals --> 16 h.
· Benjamins --> 12 h i 12:30 h --> Semifinañs ∙Finals --> 16:25 h.
4 Visites

Deixa un comentari