Partides de pilota valenciana per a la propera setmana

Detall de les partides a jugar a les diferents modalitas per a esta setmana i la vinent. * Partides interessants propera setmana raspall professional.

* Oliva, dimarts 25-11-08:
1era) Campionat Individual --> Salva – Ricard
2ona) Waldo i Lenadro III – Armando i Coeter II
* Bellreguard, dijous 27-11-08:
1era) Campionat Individual --> J. Carlos – Punxa
2ona) Professionals de 1ª.
* Bellreguard, divendres 28-11-08:
1era) Juvenils
2ona) Campionat Individual --> Coeter II – Raül (de Benigànim)
* Bellreguard, dissabte 29-11-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1a.
* Xeraco, diumenge 30-11-08 (11:30 h): Campionat Individual --> Josep – Monxo
* Bellreguard, diumenge 30-11-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1a.
* Oliva, dimarts 2-12-08:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1a.


* Partides interessants propera setmana Raspall – Aficionats 4rta categoria B (Pego).
4a categoria grup B --> Dissabte 29-11-08 --> Semifinals --> Oliva-D – R. Nautilus Pego


* PARTIDES PROPERA SETMANA PER DALT CORDA.

– Del BANCAIXA:
1) Guadassuar, dimecres 26-11-08.
1era) Fran i Herrera – Primi i Santi
2ona) Trio Genovés II – Trio d’Álvaro
2) Sueca, divendres 28-11-08:
1era) Fageca i Espínola – Boni i Héctor II
2ona) Trio d’Adrià I – Trio de Miguel --> TV(.2) Diumenge 30-11-08 15h
3) Genovés, divendres 28-11-08 (21:30 h) --> Trio de León – Trio de Víctor (Per TV en directe)
4) Pelaio, dissabte 29-11-08 (17:30 h) --> Trio de Núñez – Trio del Soro III
5) Bellreguard, diumenge 30-11-08 (12 h) --> Trio de Pedro – Trio de Colau
6) Benidorm, dilluns 1-12-08:
1era) Juvenils
2ona) Trio d’Adrià I – Trio de Genovés II

– Resta partides, per dalt corda:
1) Dijous 27-11-08, Pelaio:
1era) Carlos i Tomás II – Roberto i Colau II
2ona) Colau i Dani – Pedro, Pere i Tino
2) Divendres 28-11-08, Llíria:
1era) Juvenils
2ona) Cervera i Santi – Fran i Salva
3) Dissabte 29-11-08, Pedreguer:
1era) Marcos i Carlos II – Santi II i Colau II
2ona) Genovés II i Pere – Álvaro i Melxor
4) Diumenge 30-11-08, Benissa:
1era) Pujol II i Canya – Marrahí i Tomás II
2ona) Primi i Raül II – Boni i Xavi


* FRONTÓ. FINAL AFICIONATS 2ona categoria i 1era categoria:
– Partides interessants propera setmana Jocs Escolars.
A VALÈNCIA: Frontó Casinos, dissabte 29-11-08 (9:30 h) FINALS:
1. CADETS (9:30 h): 1) Moixent – Massamagrell. 2) Piles-B – Moixent-A
2. INFANTILS (10:10 h): 1) Borbotó – Almoines-A. 2) Almussafes-A – Godelleta-A
3. ALEVINS (10:50 h): 1) Quart-B – Piles-B. 2) Alginet – Massalfassar-B
4. BENJAMINS (11:30 h): 1) Borbotó – El Puig. 2) Alginet – Piles-A
181 Visites

Deixa un comentari