Partides de pilota setmanals


Amigues i amics, amb retard, ací teniu les partides per al que resta de setmana i propera. Recordem amb tristor, que els nostres equips pegolins tornaren a caure en les seues respectives partides, esperem que esta setmana vinent els vaja millor, a jugar valents!
Els resultats del equips pegolins foren estos, Pego Fénix A 25 – Xàbia 40 i Real A 40 – Pego Les Valls-Nautilus B 0.

Partides interessants per a la setmana:
1.-DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dissabte 27-4-13 (17:30 h): Professionals
*Ds-20: León i Santi – Colau i Xavi.
2) Pedreguer, ds-27-4-13 (16,30 h):
1a) Carlos i Guillermo – Marc i Conillet.
2a) Rodrigo i Natxo – Ferrer?, Hèctor i Carlos.
3) Petrer, diumenge 28-4-13 (18:30 h.): Juvenils ?
4) *Dg-21: Carlos i Herrera – Alvaro II i Tomàs II.
5) Murla, diumenge 28-4-13 (10:30 h) “100 anys Fontilles – Per un món sense lepra”:
1ª) Genovés I, Edi i Paco – Sarasol I, Albert i Fredi.
2ª) Millors Professionals: Álvaro, Soro, Pujol, León,… Dani, Jesús, Fèlix, Xavi,
6) Alzira, dilluns 22-4-13 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Di-22: Caxu i Borja – Kilian i Roberto.
2a) Professionals.
*Di-22: Colau i Natxo i Monrabal – Alvaro i Tato.
7) Borriana, dilluns 29-4-13 (18:30 h): Professionals.
*Di-22: Fageca i Hèctor – Pedro i Raúl.
8) Massamagrell, dimarts 30-4-13 (16:30 h.):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dm-23: Soro i Santi – Cervera, Jesús i Herrera.
9) Guadassuar, dimecres 1-5-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dx-24: Soro i Fèlix – Pujol, Santi i Tomàs II.
10) Vilareal, dimecres 1-5-13 (18:30 h): Professionals.
*Dx-24: Fageca i Raúl – Pedro i Tato.

2.-RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dissabte 27-4-13 (16:30 h):
1a) Escoto i Jefry – Raúl i Roberto. (50 €)
2a) Marrahí i Dorín – Moltó i Canari.. (150 € )
2) La Llosa, dissabte 27-4-13 (16 h):
1a) Xiquets
2a) Aficionats.
3a) Professionals
*Ds-20: Escoto i Gabi – Mario i Sidahmed.
3) Otos,diumenge 28-4-13 (18:30 h) “Rojos i Blaus”: Sariero i Vilare – Ricard i Guillem.
4) Bellreguard, diumenge 28-4-13 (16:30 h):
1a) Dani i Borja – Jordi i Jaume II. (50 €).
2a) Desafiu “Mà a mà” ( 1.000 € ): Xaveli II – Miravalles.
5) Xeraco, diumenge 28-4-13 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) “Rojos i Blaus”: Lluiset i Enrico – Mario i Sagasta.
6) Llutxent, dilluns 29-4-13 (18:30 h) – “Rojos i Blaus”: Pepe i Jaume – Sergio i Xoto.
7) Oliva, dimarts-30-4-13 (17:00 h):
1a) Juvenils.
*Dm-23: Mata i Jefry – Murillo i Nèstor.
2a) “Rojos i Blaus”: Escoto i Gabi – Raúl i Sidahmed.
8) La Llosa, dimarts 30-4-13 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
*Ds-23: Pepe i Jaume – Raúl i Sidahmed.
9) Castelló Rugat, dimecres 1-5-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dx-17: Sariero i Vilare – Escoto i Gabi.

3.-FRONTÓ –Parelles Aficionats 1a Categoría.
· Dissabte 27-Abril
1) Almussafes – Quart A. 2) Quart B – Canals. 3) Museros B – Museros A.

4.-LLARGUES
· Diumenge 2-Abril
1a Cat) 1) Parcent – Sella B. 2) Sella A – Benimagrell. – Descansa- Tibi.
2a Cat) 1) Laguar – Tormos. 2) Murla – Campello. 3) Parcent – Benimagrell.

5.-RASPALL Aficionats
· Dissabte 27-Abril
1a Cat.): 1) Cocentaina – Bicorp B 2) Castello Rugat A – Genoves A 3)Bicorp A – Xeraco A – Desc. Oliva A
2a Cat.): 1) Orba – Gata 2) Genovés B – Castello Rugat B 3) Piles A – Oliva B 4)Bicorp C – Alzira A
3a Gr. B): 1) Piles B – Pego Fènix A
4ª B Gr.II): Pego Les Valls-Nautilus B – Alq. D’Asnar C.

6.-RASPALL – Campionat «Rojos i Blaus.
1) Xeraco, diumenge 28-4-(11:30 h): Lluiset i Enrico – Mario i Sagasta.
2) Otos, diumenge 28-13 (18:30 h): Sariero i Vilare – Ricard i Guillem.
3) Llutxent, dilluns 29-4-13 (18:30 h): Pepe i Jaume – Sergio i Xoto.
4) Oliva, dimarts 30-4-13 (18:30 h): Escoto i Gabi – Raúl i Sidahmed.

7.-JECV LLARGUES.
· FINALS, Carrer de Murla diumenge 28-4-13 (9:30 h)
-Alevins-(9:30 h): 1) Orba A – Murla. 2) Orba B – Tibi.
-Infantils-(11:15 h): Benidorm – Tibi.
-Cadets-(12:15 h): Orba A – Mutxamel.
72 Visites

Deixa un comentari