Partides de pilota propera setmana

Amigues i amics de la pilota, una setmana més ací teniu les partides més destacades als diferents llocs de la comarca per a que feu bona tria. Com sempre eixa recomanació d’acudir a les partides dels més menuts i jòvens i per suposat, a eixes partides femenines que tant en raspall com en escala i corda comencen a fer-se, cada dia més, notar als nostres trinquets.
Partides interessants propera setmana: 
1.-Partides DALT CORDA Professional.
1) Pelaio, dijious 12-4-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Fageca i Carlos– Pablo Sella i Salva. 
2) Sueca, divendres 13-4-(17 h):
1a) Lliga Promeses: Andrés, Santacreu i Isaac – Alex T., Hilari i Alex O.
2a) Ferrer i Santi – J.Sdor i Tomàs II.
3) Vila-real, divendres 13-4-(22:45 h): Soro III i Raül – Marc i Xavi.
4) Vilamarxant, divendres 13-4-(17:30 h):  Genovés II i Natxo – Giner i Fèlix. 
5)Pedreguer, dissabte 14-4-(16:45 h):
1a ) Juvenils. 
2a) Francés i Monrabal – Lluís de la Vega i Salva.
6) Petrer, dissabte 14-4-(18 h): No sabem si n’hi hauran partides. 
7) Pelaio, dissabte 14-4-(16:30 h.):
1a) Juvenils. 
2a) Final Tr.Universitat de València: PereR, Jesús i Carlos – Pujol i Hèctor.
8) Dénia, diumenge 15-4-(11:30 h) – Lliga Promeses: Jordi, Xavi i Sàez – Pau, Natxo i Lluís.
9) Benissa, diumenge 15-4-(17:30 h): No sabem si n’hi hauran partides.
10) Xest, diumenge 15-4-Frontó Barón-(11:30 h): Genovés II i Raül Godelleta – Fageca i Adrià II.
11) Pobla Vallbona, dilluns 16-4-(17 h):
1a) Juvenils.  
2a) Soro III i Bueno – Francés i Pere.
12) Borriana, dilluns 16-4-(18:00 h): Lluís de la Vega i Hèctor – J.Salvador i Natxo.
13) Massamagrell, dimarts 17-4-(16 h):
1a) Lliga-Promeses.
2a) Professionals.
14) Guadassuar, dimecres 18-4-(16:45 h):
1a) Raspall.  
2a) Escala i Corda.
15) VilaReal, dimecres 18-4-(18 h) Lliga-2: Carlos, Alex O. i Adrià – Jesús, Rafa i Edu.
2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) C.Rugat, dimecres 11-4-(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Ian i Coeter – Sergio i Seve 
2) Bellreguard, dijous 12-4-(16:30 h):
1a) Juvenils. 
2a) Moltó i Gabi – Marrahí i Brisca.
3) Piles, divendres 13-4-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Montaner i Josep – Pablo i Miravalles.
4) Piles, divendres 13-4-Homenatge Adeu Waldo-(22:30 h):
1a) Baldo – Chamorro.  
2a) Waldo i Pau-Vercher i Punxa.
5) Genovés, divendres 13-4-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a)  Ian i Sanchis – Sergio i Tonet. 
6) Bellreguard, dissabte 14-4-(16:30 h):  
1a) Ricard i Gabi – Moncho i Nèstor.
2a) Moltó i Seve – Guadi, Canari i Ricardet II
7) La Llosa, dissabte 14-4-(16:15 h):
1a) Xiquets.  
2a) Juvenils.
3a) Marrahí i Coeter II – Mario i Brisca.
8) Xàbia, diumenge 15-4-(10:30 h):
1a) Raspall Aficionats.  
2a) Raspall o Escala i Corda.
9) Bellreguard, diumenge 15-4-(16:30 h): 
1a) Juvenils
2a) Ian i Nèstor – Pablo i Sanchis.
10) Xeraco, dilluns 16-4-(17 h): 
1a) Vicent i Feo- Pau G.i Ibiza     
2a) Moltó i Canari – Sergio i Tonet IV.
11) Oliva, dimarts 17-4-(17 h ):
1a) Juvenils.    
2a) Guadi i Nèstor – Montaner i Gabi .  
12) La Llosa, dimarts 17-4-(17 h):
1a) Juvenils.        
2a) Professionals.  
13) Castelló Rugat, dimecres 18-4-(17 h):
1a) Juvenils.   
2a) Professionals.
14) Guadassuar, dimecres 18-4-(16:45 h):
1a) Raspall professional. 
15) VilaReal, dimecres 18-4-(18 h)-Lliga 2: Carlos, Alex O. i Adrià – Jesús, Rafa i Edu.
3.–Partides XXXV Lliga RASPALL AFICIONATS.
-Masculí: J.5ena 14-4-18:
Gr.1): 1) Fenollet – Piles.   2) XeracoB – BicorpA
Gr.2) :1) Genovés–XeracoA.  2) OlivaA–Otos.
-Femení: J.3era 15-4-18 (en Bonrepós):
1) BicorpE– BorbotóA.  2) AlqueriaA– BeniparrellA.  3) TavernesBl– BorbotóB.
 
4.–Partides Lliga LLARGUES 9ena jornada, 1era Categoria.
· Diumenge, 15-4:
1) – SellaB – Murla.    2) Parcent – Campello.   3) Xixona – SellaA    4) Benidorm – Petrer.   
5.–Partides II Lliga RASPALL Marina Alta.
· Semifinals Tornada, Xàbia divendres 13 d’abril (20h):
1) Xàbia B – Ondara A (Anada: 25 – 5).                 2) XàbiaA – Verger (Anada: 5 – 40).
· FINALS, Trinquet de Pedreguer, dissabte 28-d’abril.
6.–Partides  Circuits RASPALL TECNIFICACIÓ, Sub-18 i sub-23.
· 3era Jornada, Llosa, dijous 12-4-(17 h):
 -Sub-18: 1) Marcos i Marc – Joan Piles i Fran.         2) Adrià i Joan Genovés – Ramón i Albert.
 -Sub-23: 1) Carlos i Aaron – Vicent i Jorge.              2) Cristiàn i Raimon – Ivan i Xavi.
 -FINALS: Llosa, dijous 19-4(7 h): 4 Partides.
9 Visites

Deixa un comentari