Partides de pilota per esta setmana

Hola de nou aficionades i aficionats a la pilota, com cada setmana ací teniu les partides més destacades a veure, tant de grans com de menuts, de raspall i per dalt… trieu i no oblideu de fer-ho be perquè a prop nostre hi ha de ben bones. Salutacions des “del racó del tio canya” vos esperem el dimecres de 22h a 22.30h en directe al 107.8FM o a www.radiopego.com. Fins aviat!

Partides interesants propera setmana:

1.-DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Sueca, divendres 18-1-13 (17 h):
1a) Juvenils:
2a) Adrià I i Tomàs II – Cervera i Raúl.
2) Benissa, divendres 18-1-13 (19 h.) Bancaixa: Alvaro i Xavi – Fageca, Santi i Tino.
3) Benidorm, divendres 18-1-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Prfossionals
*Dv-11: Tr.Nadal-Final Juvenils >> Ferrer i Sala – Marc i Hèctor III.
4) Pelaio, dissabte 19-1-13 (17:30 h): Miguel i Natxo – Pablo i Dani.
5) Pedreguer, dissabte 19-1-13 (16:30 h):
1a) Pujol II i Raúl – Rodrigo i Tato.
2a) Juvenils
*Ds-12: Panete i Jesús II – Maravilla i Carlos II.
6) Murla, diumenge 20-1-13 (12 h.) Bancaixa: Colau, Pere i Tomàs II – Santi II, Fèlix i Monrabal.
7) Alcàsser, diumenge 20-1-13 (11:30 h) Bancaixa: Soro III i Jesús – León, Salva i Raúl.
8) Guadassuara, dilluns 21-1-13 (16:45 h)-Fira-:
1a) Juvenils
2a) Pablo i Natxo – Rodrigo i Santi..
9) Borriana, dilluns 21-1-13 (18:30 h): Professionals
10) Massamagrell, dimarts 22-1-13 (15:30 h) Professionals
*Dm-15: Miguel i Dani – Pujol, Tato i Tino.
11) Guadassuar, dimecres 23-01-13 (16,45 h.)-Fira-:
1a) Raspall: Moltó I Alberto – Monjo I Coeter II.
2a) Soro III I Tato – Pujol II, Jesús I Herrera.
12) Vilareal, dimecres 23-1-13 (18,30 h) Bancaixa-1ª Semifinal >> G. (Miguel – Pujol) – G. (Álvaro – Fageca)


2.–RASPALL PROFESSIONAL
1) Piles, divendres 18-1-13 (16:30 h):
1a) Raul i Sagasta – Escoto i Xoto.
2a) Sariero i Galan – Mario i Sanchis
*Dv-11: Ricard i Sanxis – Mario i Moro. (100 €)
2) Bellreguard, dissabte 19-1-13 (16:30 h):
1a) Sergio i Sidahmed – Pepe i Miravalles. (50 € ).
2a) Marrahí i Alberto – Moltó i Dorín. (150 €)
3) La Llosa, dissabte 19-1-13 (16 h):
1a) Aficionats.
2a) Desafiu (2.000 €) >> Armando i Víctor (trauen seguit del Rest) – Waldo i Coeter II (sempre al Dau).
4) Bellreguard, diumenge 20-1-13 (16:30 h):
1a) Ricard i Borja – Xaveli II i Roberto. (50 €)
2ª) Monjo i Galàn – Punxa i Canari (150 €)
5) Xeraco, diumenge 20-1-13 (11 h)-
1a) Individual-Raspall: Trini (Xeraco) – P.Conde (Rafelbunyol).
2a) Lluiset i Xoto – Xaveli I i Sagasti II. (50 €).
6) Oliva, dimarts 22-1-13 (17:00 h):
1a) Juvenils .
2a) Professionals.
*Dm-15: Moltó i Coeter II – Waldo i Sidahmed.
7) La Llosa, dimarts 22-1-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Dm-15: Monjo i Roberto – Sariero i Miravalles.


3.-Copa Generalitat – Semifinals Anada
· Dissabte 19 Gener.
-Majors: 1) Vilamarxant – Quart . 2) Almenara – Marquesat .
-Juvenils: 1) Beniparrell – Godelleta. 2) Monserrat – Massamagrell.


4.– RASPALL AFICIONATS – Individual 1a Categoria (Senior A)
· Dissabte 19 Gener.
1) Trini – P.Conde. 2) T.Moriana – Enriko. 3) J. Perales – J.Mª Sanxis.


5.–DALT CORDA – Cespiva Lligueta Semifinals
1) Pelaio, dijous 17-1-13: Marc, Guillermo i Nèstor – Carlos, Hèctor i Pablo.
2) Pedreguer, dissabte 19-1-13 (18 h): Sergio, Alvàn i Carlos – Álvaro, Paulino i Adriàn.



6. RASPALL – Cespiva
1) Alzira, divendres 18-1-13 ¿h?: Ian i Néstor – Nalda i Gabriel.
2) Xàbia, diumenge 20-1-13 (11 h): Mata i Roberto – Jordi i Josep.

13 Visites

Deixa un comentari