Partides de pilota per als nadals

Ahir dimecres tancàvem el programa del ‘Racó del Tio Canya’ per a este 2012. El proper directe ja serà el 9 de gener encara que intentarem que les partides setmanals estiguen ací a la web per a que les pugueu consultar. Per aquella gent que no va poder escoltar el programa, que per cert, el podeu descarregar des de la secció ‘Descàrregues’, volem felicitar els nadals i també desitjar que eixe 2013 que tenim ja al tall, siga prou millor a este 2012 que anem a tancar.

Volem felicitar especialment als jugadors pegolins perquè ho han fet molt be, El Pego B – Les Valls a la fi no va poder guanyar la semifinal contra el Sumacàrcer B (10–25) però el fet d’estar en eixa final ja era una gran recompensa! Molt be xicons! Enhorabona per eixa competició i esperem amb il·lusió noves partides per a què ens doneu més alegries com estes.

Partides de pilota per a la setmana:

1.–Partides DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Sueca, divendres 21-12-12 (17 h):
1a) Juvenils: -NO-3r-4rt Lloc-Individual-sub-23?: (Roberto – Monrabal) – Pablo II.
2a) 2a Semifinal –Trofeu Nadal >> Santi II, Salva i Herrera – Pablo, Raúl i Tino.
2) Benidorm, divendres 21-12-12 – Trofeu Nadal (16:30 h) :
1a) Maravilla i Josep – Ferrer i Sala.
2a) Rodrigo, Tato i Hèctor – Pujol, Santi i Tomàs.
3) Vilareal, divendres 21-12-12 (18:30 h) – Final Individual -sub-23- >> Monrabal – Víctor II.
4) Pelaio, dissabte 22-12-12 (17:30 h)-Final- Màsters >> Alvaro i Jesús – Genovés I i Dani.
5) Pedreguer, dissabte 22-12-12 (16:30 h):
1a) Miguel i Fèlix – Genovés II(no jugarà) i Dani.
2a) Maravilla i Jesús II – Alvaro II i Paulino.
6) Xàbia, diumenge 23-12-12 (11:30 h.):-Bancaixa 2aRonda >> León, Salva i Raúl – Colau, Hèctor i Tomàs
7) Guadassuar, dilluns 24-12-12 (16:30h):
1a) Maravilla i Monrabal – Pablo II i Carlos II.
2a) Santi II i Santi – Fageca i Tato.
8) Borriana, dilluns 24-12-12 (18:30 h): – No n’hi hauran Pdes.-
9) Massamagrell, dimarts 25-12-(15:30 h): Professionals. No n’hi haurà partida.
10) Vila-real, dimecres 26-12-12 (18:30 h): Professionals.
*Dx-18: Genovés II i Dani- Pujol II i Fèlix.
11) Guadassuar, dimecres 26-12-12 (16:30 h):
1a) Rodrigo, Hèctor I Monrabal – Pablo, Natxo I Tino.Juvenils
2a) Trofeu Nadal : Miguel i Jesús- León i Dani.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL
1) Piles, divendres 21-12-12 (16:30 h)-Mancomunitat-Última Pda. De Lligueta:
1a) Jordi i Hèctor – Pau i Borja.
2a) Marrahí, Dorín i Sagasta – Ricard, Sanxis i Miravalles.
2) Bellreguard, dissabte 22-12-12 (17 h):
1a) Raúl i Sagasta II– Xaveli II i Xoto
2a) Virgi i Coeter II – Monjo i Moro.
3) La Llosa, dissabte 22-12-12 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats
3a) Mario i Sidahmed – Lluiset i Gabriel.
4) Bellreguard, diumenge 23-12-12 (17 h):
1a) Mario i Borja – Escoto i Guillem. (50 €)
2a) Ricard i Canari – Marrahí i Dorín. (150 €)
5) Xeraco, diumenge 23-12-12 (10:30 h) -Finals Mancomunitat :
1a) Nèstor (Xeraco) i Roberto (Alzira) – Nalda (Piles) i Nèstor (Pego)
2a) Moltó i Alberto – Ricard, Sanxis i Miravalles.
6) Oliva, dimarts 25-12-12 (17:00 h):
1a) Juvenils
*Dm-18: Mancomunitat: Pau i Borja – Nalda i Nèstor.
2a) Professionals.
*Dm-18: Ricard I Coeter II- Virgi I Moro.
7) La Llosa, dimarts 25-12-12 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
*Dm-18 : Sub-18: 1) Ricardet II- Jordi. 2)Mata- Borja. 3)Nalda- Víctor.


3.– Partides E. i C. – Individual – Sub-23 – Finals.
· Finals: 1a) -3r-4rt Lloc >> Sueca, dijous 20-12-12 (16:30 h): Pablo II – Roberto.
– FINAL Campionat-Vilareal, divendres 21-12-12 (18:30): Víctor II – Monrabal.


4.– Partides RASPALL AFICIONATS – Individual – 1a Categoría (Senior A)
· Dissabte 22-12-12:
1) 1) Trini – J.M.Sanxis 2) J.Perales – T.Moriana. 3) – Enriko – P.Conde.


5.– Partides RASPALL Individual – Sub-18
· SemiFinals – La Llosa, dijous 27-12-12 (18h):
1) Joan Mata – Borja Huesca 2) Ricardet II – Alex Nalda
– Finals – Xeraco, Diumenge 30-12-12 (10:45 h).


6.–Partides RASPALL Individual – Sub-16 – 4rts – Final
· La Llosa, dilluns 24-12-12(10,30 h)
10:30 h) Arnau Oliver – Nèstor Badenes. 11:15 h) Marc Giner – Millor 2on.
12 h) Ian Alvarez – Robert Gòmez 12:45 h) Roberto Chordà – 2on millor 2on
– Semifinals –Piles, divendres 28-12-12 (17 h). – Finals -La Llosa, dijous 3-1-13(17 h)


7.– Partides DALT CORDA – Cespiva – LLigueta- Semifinals
1. Pelaio, divendres 28-12-12 (17:30 h) >> Marc, Guillermo i Nèstor – Carlos, Hèctor I Pablo.
2. Pedreguer, dissabte 29-12-12 (18 h) >> Sergio, Alvàn i Carlos – Alvaro, Paulino i Adrian.
3. Vilareal, dimecres 2-1-13 (18:30 h) >> Carlos, Hèctor i Pablo – Santi, Adrià i Marc.


8.-Partides JECV – Frontó – FINALS – Autonòmiques
· Frontó del Puig, dissabte 22-12-12 (9:30 h.)
-Semifinals:
1-(9:30 h)-Cadets >> 2-(10:30 h)-Infantils >>
3-(11:30 h)-Alevins >> 4-(12:30 h)-Benjamins >>
– FINALS:
1)-(15:30 h)-Cadets >> 2)-(16 h)-Infantils >>
3)-(16:45 h)-Alevins >> 4)-(17:15h)-Benjamins >>
– Per Alacant: Orba (Cadet, Aleví i Benjamí) i Murla (Infantil)
– Per València: El Puig (2), Alginet i Baronia (+4 Subcampions: 1) La Pobla (B) 2)Alginet (Al.) 3) Borbotó (Inf.) 4) Borbotó(Cad)
– Per Castelló: Onda, Torreblanca, Xilxes i Almassora


9. –Partides GALOTXA – Individual – Semifinals
· Alfarp., Dissabte 22 i diumenge 23 desembre
1) Ds-22: Marcos (Godelleta) – Xavi Moro (Massalfassar). 2) Dg-23: Xato d’Almenara- Roberto (Beniparrell)

148 Visites

Deixa un comentari