Partides de pilota per al cap de setmana

Aficionats i aficionades, ací teniu les partides de pilota per a este cap de setmana i alguna partida més.
Els equips de Pego també jugaran.


Partides més interessants:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dissabte 2-11-12 (17:30 h) → Final Trofeu Superdeporte.
2) Pedreguer, dissabte 2-11-12 (16:40 h):
1a) Professionals.
2a) Juvenils
3) Petrer, dissabte-2-11-12-(18:30 h) → Genovés II(??) i Tato – Miguel i Tomàs II.
4) FRONTÓ-Almussafes-diumenge 4-nov-12-(11:30 h) Final : Adrià II – Pascual II
●2—15 h. ??
5) Guadassuar, dilluns-5-11-12-(16:30h)-Trof.Mancom.Rib.?:
1a) 1a Semifinal: Soro III i Tato – Miguel i Javi
6) Borriana, dilluns-5-11-12-(18:30 h) → Professionals
*Dm-29- → Genovés i Raúl – Cervera i Fèlix.
7) Massamagrell, dimarts 2-11-12 (15:30 h) → Professionals.
* Dm-30 → Soro i Raúl – León i Dani.
8) Guadassuar, dimecres 26-10-11 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) 2a SemiFinal Trofeu Mancomunitat Ribera Alta: Genoves II i Félix – Pujol II i Dani


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dissabte 3-11-12 (16:30 h):
1a) Escoto i Sagasta II – Pepe i Guillem. . (50 €)
2a) Punxa i Sanxis – Josep i Moro. (150 €).
2) La Llosa, dissabte 3-11-12 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Ricard i Gabriel – Raül i Jaume
3) Bellreguard, diumenge 4-11-12 (16,30 h):
1a) Mario i Xoto – Raúl i Roberto. (50 €).
2a) Virgi i Coeter II – Monjo, Alberto i Miravalles (150 €)
4) Xeraco, diumenge 4-11-12 (10:30 h):
1a) Promeses.
2a) Dani i Sagasta II – Ricard i Sidahmed.
5) Oliva, dimarts 6-11-12 (17.00 h):
1a) Juvenils .
2a) Professionals.
*Dm-30 → Marrahí i Moro – Virgi i Leandro.
6) La Llosa, dimarts 6-11-12 (16,30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
*Dm-30-10 : Llïset i Víctor – Mario i Sidahmed.
7) Castelló Rugat, dimecres 7-11-12 (17 h);
1a) Promeses
2a) Professionals de 1a.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS.
· Dissabte 3-11-12 (9a jornada)
– 1a-gr.1) Rafelbunyol A – Alzira A 2) Valldigna A – Xeraco B Descansa : Genovés B.
– 1a-gr.2) 1) Alzira-B – Bicorp A 2) Xeraco A – Benigànim A Descansa Genovés A.
– 3a-gr.3) 1) Pego A Fènix – Piles B 2) Oliva – Orba 3) Ondara A – Valldigna B.
– 4aB-gr.1) PegoB Valls – Alacant 2) Xixona – Alfàs B Descansa Ondara B.
– 4aB-gr.2) Alcàntera A – Pego D 2) Algemesí – Pego C Nautilus 3) Alzira F – Alzira G.

36 Visites

Deixa un comentari