Partides de pilota per a la setmana

Després d’un parell de setmanes i un any més tard, tornem a la normalitat al racó del tio canya… ací teniu ja com cada setmana, les partides més interessants a les diferents modalitats de la pilota que es podran veure esta setmana. No oblideu que els dimarts a la nit, a les 22h, i els dimecres a les 14h el racó del tio canya de la ma de Josep Mª Ferrairó vos portarà un sucós resum de les partides i de les diferents competicions actives del món de la pilota.
* Partides interessants dalt corda professional.
· Benidorm, dimarts 12-1-10:
Carralo i Jesús II – Rodrigo, Adolfo i Carlitos.
BANCAIXA --> Genovés II, Salva i Natxo….. – Colau Tato i Tomàs II (Tino) …..
· Guadassuar, dimecres 13-1-10 (16:30 h):
1a) Primi i Héctor – Fran i Herrera
2a) Bancaixa --> Trio de Miguel, Grau i Pedrito – Trio de Pedro, Xavi i Oñate.
· Vila-real, dimecres 13-1-10 (18:00 h) --> Fageca i Jesús – Cervera i Canari
· Borriana, dijous 14 1-10 (18:30 h) -->
· Pelaio, dijous 14-1-10 (16:30 h):
Sergio II i Tomás II – Carlos i Víctor II
Álvaro i Raül II – Víctor i Sarasol II
· Bellreguard, div.15-1-10 (23 h.): BANCAIXA --> Núñez, Fèlix i Santi – Leon, Dani i Colau II.
· Llíria divendres 15-1-10 (17 h) --> Primi i Herrera – Santi II i Natxo
· Sueca, divendres 15-1-10:
Roberto i Gerardo – Escoto i Juanjo
Fran i Miguel – Boni, Monrabal i Cristian.
· Benissa (la de Pedreguer), dissabte 16-1-10 (16,30 h.):
Juvenils.
(18:30 h.): Bancaixa --> Colau, Tato i Tomàs II (Tino) – Soro III, Solaz i Hèctor II
· Pelaio, dissabte 26-12-09 (17:30 h) --> Víctor, Grau i Pedrito – Miguel, Sarasol II i Raül II
· Benissa, diumenge 17-1-10(16,30 h.):
Sergio II i Jesús II – Panete i Carlos II.
Bancaixa --> Pedro, Xavi i Oñate – Genovés II, Salva i Natxo.
· L’Eliana, diumenge 17-1-10 (12 h): Bancaixa --> Adrià I, Jesús i Herrera – Alvaro, Canari i Héctor.
· Guadassuar, 1era de la FIRA 2.010. dilluns 18-1-10 (16:30 h):
Fran i Colau II – Fageca i Monrabal.
Soro III i Solaz – Víctor, Fèlix i Pedrito.
· La Pobla, dilluns 18-1-10 (15:45 h) -->
· Benidorm, dimarts 19-1-10 (17 h):
– Juvenils
– Professionals de 1era.

* Partides interessants raspall professional.
· Bellreguard, dijous 14-1-10 (16:30 h):
Xaveli II i Burguera – Mario i Alex
Guille i Canana II – Josep i Dorín.
· Bellreguard, divendres 15-1-10 (16:30 h):
Pepe i Gabi _ Ferran i Sidhamed.
Monxo i Xoto – Ricard i Rafa.
· Bellreguard, dissabte 16-1-10 (16.30 h):
1a) Virgi i Xavi – Raül i Galaàn
2a) Punxa i Agustí – Juan i Canana II.
·Bellreguard, diumenge 17-1-10 (16:30):
3a) Guille i Xoto – David i Rafa.
4a) Loripet i Dorín – Josep i Coeter II.
· Oliva, dimarts 19-1-10 (16:30 h):
5a) Juvenils
6a) Professionalse de 1era
· El dimarts-12-gener: David,Dorin i Morera – Guille i Coeter II.


* Partides interessants RASPALL AFICIONATS.
Trinq. Xeraco, diumenge-17 gener. ( 11 h.)
· Repetició FINAL 1era cat. --> Alzira (Lluïset i Roberto) – Rafelbunyol (César i Moro): TVV (Directe?)

* Partides interessants VI Lliga Cadet Caixa Popular.
4ts Final. Alcàsser, dg.-17-gener: 17,15 h.
1) 17,15 h--> Beniparrell – Pedreguer.
2) 18 h --> Massamagrell – Xilxes.
3) 19 h --> Quartell – Orba.

* Partides de la V COPA Generalitat de Galotxa 4ts- TORNADA
· Dis.16-1-10:
1) Quart–Ontinyent. 2) Godelleta – VilaReal. 3) Rafelbunyol – Campello. 4) Murla – Monserrat
· JUVENILS:
1) La Llosa – Meliana-A 2) Benidorm – Almenara 3) Tibi – Godelleta 4) Borriol – Meliana-B

* Partides XXIV Campionat Autonòmic Frontó Juvenil.
Dissabte 16 gener:
1) Piles – Bellreguard 2) Vilajoiosa-B – Vilajoiosa-A
162 Visites

Deixa un comentari