Partides de pilota per a la setmana

Dimecres i partides, El racó de la pilota del tio canya tanca fins el 3 de maig que tornarà a estar en antena però com hem dit, ací estan les partides per a que esteu totes i tots sabedors dels que es juga esta setmana. 
Pegolines i pegolins, que vajen molt be eixes festes!

Partides interessants propera setmana:
1.- Partides DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Pelaio, dijous 6-4-17 (16:30 h):
1a) Lliga-Promeses: Pau, J.Campos i Edu – Ricardo, P.Sdor. i L.Miguel
2a) Giner i Hèctor II – Pablo i Hèctor..
2) Sueca, divendres 7-4-17 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Ferrer i Carlos – Carlos II i Alvaro.
3) Vila-real, divendres 7-4-17 (18:30 h): Marc i Bueno – Lluís Vega i Salva.
4) Vilamarxant, divendres 7-4-17 (16:45 h):
1a) Juvenils?
2a) 3era Semifinal-Lliga: Soro i Xavi – Santi Silla, Sant i F. i Monrabal.
5) Pedreguer, dissabte 8-4-17 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
6) Pelaio, dissabte 8-4-17 (16:30 h):
1a) Lliga-2: Martí II i Guillermo – Salva i X.Font.
2a) Genovés II i Raül Godelleta – Pere Roc II i Jesús.
7) Petrer, dissabte 8-4-17 (18:30 h): Professionals.
8) Ondara, diumenge 9-4-17 (16:30 h):
1a) Lluís Vega i Alvaro – Pablo i Conillet.
2a) Raspall.
9) Borriana, dilluns 10-4-17 (18:30 h): Lliga-Promeses: David i Besó – Ricardo, P.Sdor. i L.Miguel
10) Llíria, dilluns 10-4-17 (17 h): Professionals.
11) Massamagrell, dimarts 11-4-17 (16 h): Professionals.


2.- Partides RASPALL PROFESSIONAL
1) Bellreguard, dijous 6-4-17 (17 h):
1a) Emilio i Pinet – Salelles i Robert.
2a) Badenes i Lorja – Ximo i Seve.
2) Piles, divendres 7-4-17 (17 h):
1a) Lliga-2- Kilian i Feo – P.Salvà i Moreno.
2a) Vercher i Canari – Montaner i Raül II.
3) Genovés, divendres 7-4-17 (17 h):
1a) Lliga-2: Kilian i Feo – P.Salvà i Moreno.
2a) Lliga: Moncho, Coeter II i Nèstor – Ricard, Josep i Miravalles
4) Bellreguard, dissabte 8-4-17 (16:30 h):
1a) Lliga-2: David i Valls – X.Salelles i Ibiza.
2a) Lliga: Moltó i Brisca – Sergio, Tonet IV i Ricardet.
5) La Llosa, dissabte 8-4-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo i Sanchis – Ian i Moro.
6) Ondara, diumenge 9-4-17 (16:30 h):
1a) Escala i Corda: Lluís i Alvaro-Pablo i Conillet.
2a) Escoto i Josele – Sergio i Galàn.
7) Xàbia, diumenge 9-4-17 (10:30 h)?:
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
8) Bellreguard, diumenge 9-4-17 (17 h):
1a) Eliseu i Xavier – Ivà i Adrià.
2a) Marrahí i Nèstor – Moncho i Josep.
9) Xeraco, dilluns 10-4-17 (16:30 h):
1a) Lliga-2: Ximo i Xavi – Kilian i Feo.
2a) Professionals
10) Vilanova, dilluns 10-4-17 (15:30 h):
1a) Juvenils.
11) Oliva, dimarts 11-4-17 (16:30 h ):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) La Llosa, dimarts 11-4-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.- Partides Lliga LLARGUES 1a Cat. J. 8 Alacant i J. 7 València
· Diumenge, 9-4-17:
-Gr. Alacant: -1) Vila – Sella. -2) Campello – Parcent. -3) Petrer – Xixona -4) Mutxamel – Benidorm.
-Gr. València: -1) Montserrat – València Cap -2) Meliana – Alfara. -Descansa = València-Mercat


4.- Partides Campionat RASPALL AFICIONAT Diputació València
· Dissabte, 8-4-17:
-1a Masc. J. 5: -1) Vilallonga – PlanesA. -2) XeracoA – BicorpA. –Descansa = OlivaA
-1a Fem. J. 6: -1) Tavernes – Montserrat. -2) Moixent – Alqueria. -3) Bicorp – Borbotó. -4) Marina – Beniparrell.


5.- Partides FRONTÓ AFICIONATS 1a Cat. J. 4
· Dissabte, 8-4-17:
-Gr.A): -1) Quart B – Pobla. -2) Valldigna – Xest Descansa = Benicarló.
–Gr.B): -1) Xera – QuartA. -Descansen = Vilamarxant i Museros.


6.- Partides Lliga RASPALL PROMESES
· La Llosa, dilluns 10-4-17 (18:30 h):
-1a)Vicent. Murcianet i Blai – Ivàn, Blai X. i Fran.
–2a) Carlos, Jordi i Albert – Cristià , Xavi i Joan


7.- Partides RASPALL AFICIONATS Lliga Marina Alta – Finals
· Dénia, divendres 7-4-17 (19 h):
-1) 3er-4rt) Xàbia A – Verger A.
-2) FINAL) Xàbia B – Dénia –A Continuació : Sopar de Germanor—
96 Visites

Deixa un comentari