Partides de pilota per a la setmana

Oïdors i oïdores del racó de la pilota del tio canya, ací teniu les partides per a esta setmana per a que, com ve siguent normal des de fa ja temps, pugueu fer tria de les que més vos agraden i acudir a eixes catedrals esportives que són els nostres trinquets.

Gaudiu de la pilota i no oblideu d’acudir i recolzar eixes primeres partides que les juguen els que li donaran futur al nostre esport.

Partides interessants propera setmana:
1.–Partides DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Pelaio, dijous 23-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo i Raül – Ferrer i Jesús.
2) Sueca, divendres 24-3-17 (17 h) ?: Juvenils.
3) Vila-real, divendres 24-3-17 (18:30 h): Marc i Hèctor II – Francés i Carlos.
4) Vilamarxant, divendres 24-3-17 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Pujol II i Salva – Pablo Borriol, Bueno i Alvaro.
5) Pedreguer, dissabte 25-3-17 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Giner i Hèctor – Ferrer i Pere.
6) Pelaio, dissabte 25-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga-Semifinal:
1) Soro i Xavi – Santi Silla, Santi i Natxo …o 2) Pere Roc, Fèlix i Monrabal – Genovés,Dani i Carlos.
7) Petrer, dissabte 25-3-17 (18:30 h): Professionals.
8) Guadassuar diumenge 26-3-17 (11:30 h) Lliga-Semifinals:
1) Soro i Xavi – Santi Silla, Santi i Natxo…o 2) Pere Roc, Fèlix i Monrabal – Genovés,Dani i Carlos.
9) Llíria, diumenge 26-3-17 (17 h): Professionals.
10) Borriana, dilluns 27-3-17 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) Massamagrell, dimarts 27-3-17 (16 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL
1) Bellreguard, dijous 23-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Moncho i Nèstor – Jeffry i Roberto.
2) Piles, divendres 24-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Vercher, Tonet IV i Lorja – Sergio i Coeter II.
3) Genovés, divendres 24-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) 1era pda. Lliga-Raspall: Molto i Brisca – Pablo, Sanchis i Raül II.
4) Xàbia, divendres 24-3-17 (19:30 h):
1a) Esteve i Quico – Abel i Diego.
2a) Semifinals del “Marina Alta” anada: Xabia A – Xabia B
5) Xàbia, dissabte 25-3-17 (17 h) Semifinals del “Marina Alta” anada: Dénia – Verger A. 
6) Bellreguard, dissabte 25-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga: Ricard, Josep i Miravalles – Montaner, Canari i Dorín.
7) La Llosa, dissabte 25-3-17 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Juvenils.
3a) Guille, Nèstor i Raül II – Ian i Moro.
8) Ondara, dissabte 25-3-17 (15 h):
1a) Juvenils o Raspall Femení
2a) Professionals.
9) Dénia, dissabte 25-3-17 Lliga comarcal Semifinals:
1a) Xàbia A – Verger B.
2a) Dénia – Xaló.
10) Bellreguard, diumenge 26-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo i Brisca – Marrahí i Sanchis.
11) Xàbia, diumenge 26-3-17 (10:30 h):
1a) Cabudet i Cabut – Juan Bta. i Manu.
2a) Raspall Premi 40 €: Jaijo i Diego – Luisito i Joan.
12) Xeraco, dilluns 26-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga: Moncho, Coeter i Nèstor – Sergio, Tonet IV i Ricardet.
13) Vilanova, dilluns 26-3-17 (15:30 h): 1a) Juvenils.
14) Oliva, dimarts 27-3-17 (16:30 h ):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
15) La Llosa, dimarts 27-3-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
16) Pedreguer, diumenge 2-4-17 (10:30 h) Semifinals del “Marina Alta” tornada: Xàbia A – Xàbia B.
17) El Verger, diumenge 3-4-17 (17:30 h) Semifinals del “Marina Alta” tornada: Verger A – Dénia.
 

3.–Partides Lliga LLARGUES 1a Cat. J. 6 Alacant i J. 5 València
· Diumenge, 26-3-17:
-Gr. Alacant: -1) Mutxamel – Vila. -2) Parcent – Xixona. -3) Campello – Petrer. -4) Benidorm – Sella.
-Gr. València: -1) Montserrat – València Mercat. -2) València Cap – Meliana. -Descansa = Alfara.


4.–Partides Campionat RASPALL AFICIONATS Diputació de València
· Dissabte, 25-3-17:
-1a Fem. 4a J. -1) Borbotó – Montserrat -2) Bicorp – Tavernes -3) Beniarbeig – Moixent. -4) Beniparrell – AlqueriaA.
-1a Masc. 3a J. -1) Planes – BicorpA . -2) OlivaA – XeracoA Descansa = Vilallonga
.

5.–Partides FRONTÓ AFICIONATS 1a Cat. J. 2
· Dissabte, 25-3-17:
-Gr.A): -1) Benicarló – Pobla. -2) Valldigna – Quart B. Descansa = Xest.
-Gr.B): -1) Vilamarxant – Xera. Descansen = Museros i QuartA.


6.–Partides RASPALL AFICIONATS Lliga Marina Alta. 1a Semifinal Anada
· Dissabte, 25-3-17:
-1) Verger A – Dénia . -2) Xàbia A – Xàbia B . → FINAL- Dissabte-8-Abril-.
30 Visites

Deixa un comentari