Partides de pilota per a la setmana

Amigues i amics de la pilota esta setmana hem iniciat la nova temporada 2018-2019 “del Racó de la pilota del tio canya”. Com l’any anterior, cada quinze dies vos esperem al 107.8 FM els dijous a les 15h. Si vos agrada el nostre esport no deixeu de sintonitzar-nos.

Partides de la setmana:
1.-Partides ESCALA I CORDA professional
1) Pelaio, dijous 18-10-18 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Ferrer i Alvaro – Salva Palau i Guillermo.
2) Sueca, divendres 19-10-18 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) 4rts Individual: Natxo – Víctor Bueno.
3) Vila-Real, divendres 19-10-18 (23 h) 4rts Individual: Pujol II – Genovés II.
4) Vilamarxant, divendres 19-10-18(18 h): Santi Silla i Monrabal – Carlos Massalfassar i Carlos II del Genovés.
5) Pedreguer, dissabte 20-10-18 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Soro III i Hèctor – PereRoc i Tomàs II.
6) Pelaio, dissabte 20-10-18 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Francés i Raül – Giner, Jesús i Carlos.
7) Dénia, diumenge 21-10-18 (11:30 h): Giner i Fèlix – Pablo Sella i Xavi.
8) Xàbia, diumenge 21-10-18 (10:30 h):
1a) Raspall-Aficionats.
2a) Pau Salvà i Salelles – Morell i Ferrer.
9) Borriana, dilluns 22-10-18 (17:00 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
10) Massamagrell, dimarts 23-10-18 (16 h):
1a) Juvenils.
2a) 4rts Individual: PereRoc – Lluís de la Vega.
11) Guadassuar, dimarts 23-10-18 (16:45 h):
1a) Raspall.
2a) Escala i Corda.
12) VilaReal, dimecres 23-10-18 (18 h): Professionals?

2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 18-10-18 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Moncho i Raül II – Ivàn i Josep.
2) Piles, divendres 19-10-18 (17 h):
1a) Dani i Gabi – Jeffry i Guille.
2a) Sergio i Brisca – Vercher, Tonet IV i Ricardet.
3) Genovés, divendres 19-10-18 (16:30 h):
1a) Ivàn i Pinet – Momblanc i Leandro.
2a) 1era Semifinal-Individual: Ian – Marrahí.
4) Bellreguard, dissabte 20-10-18 (16:30 h):
1a) Moncho i Ibiza – Vicent i Lorja.
2a) Punxa I Sanchis – Badenes i Canari.
5) La Llosa, dissabte 20-10-18 (17 h):
1a) Rafa i Marc – Caxu i Jorge.
2a) 2ona Semifinal-Individual: Moltó – Seve.
6) Xàbia, diumenge 21-10-18 (10:30 h):
1a) Raspall-Aficionats?
2a) Raspall o Escala i Corda?
7) Bellreguard, diumenge 21-10-18 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Vercher i Gabi – Montaner i Raül.
8) Xeraco, dilluns 22-10-18 (17 h): 1a) Juvenils 2a) Professionals.
9) Oliva, dimarts 23-10-18 (17 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
10) La Llosa, dimarts 23-10-18 (17 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
11) Castelló Rugat, dimecres 24-10-18 (17 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
12) Guadassuar, dimecres 24-10-18 (16:45 h): 1a) Raspall-Professionals. 2a) Escala i Corda-Professional.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS 1era categoría.
· Dissabte, 20-10-18:
-Masculina: 1) Bicorp A – Gavarda A. 2) Xeraco B – Xeraco A. -Descansa: Gavarda B.
-Femenina: 1) Alqueria A – RafelbuntolA. 2) BorbotóA – MoixentD. 3) Beniparrell – Oliva.


4.-Partides FRONTÓ AFICIONATS 1era Categoria.
· Dissabte, 20-10-18: (Semifinals 27-10-18 i 3-11-18)
-Grup A): 1) Enrique – Pasqual II. 2) Vicent Moncofa – Alejandro Paterna.
-Grup B): 1) Xavi Moro ¿? – Adrià III. 2) Alex Vinalesa – Adrià II de Museros.
39 Visites

Deixa un comentari