Partides de pilota per a la setmana

Un altra setmana més ací teniu les partides més destacades dels nostres voltants i alguna un poc més enllà. Com sempre animem a que feu ús de la llista i s’apropeu a veure’n algunes de les que vos proposem que segur que eixireu amb molt bon sabor de boca. Com sempre hi ha un poc de tot, però no oblideu d’acudir a eixes primeres partides on els aficionats, joves i promeses donen tot el que tenen pel nostre espectacular esport. 

Partides més interessants de la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 10-5-(16:30 h):
1a) Lliga-Promeses 2ona Semifinal: Andrés-Santacreu-Isaac  – Yago-Natxo-Lluís.
2a) Santi Silla i Hèctor – Pablo Sella i Carlos.
2) Sueca, divendres 11-5-(17 h):
1a) Juvenils. 
2a) Lliga-2 2ona Semifinal (1er-4rt): David-Guillermo i Sergio – Julio, Xavi i P.Sdor.
3) Vila-real, divendres 11-5-(17 h) III Tr.C.F.VilaReal:
1era Semifinal): Soro i Xavi  – Marc, Natxo i Tomàs II.
2ona Semifinal): Pujol i Santi – PereR, Jesús i Carlos  
4) Vilamarxant, divendres 11-5-(17:30 h): Fageca i Alvaro – J.Sdor i Monrabal. 
5) Borriol, dissabte 11-5-(17:30 h): Lluís de la Vega i Alvaro – J.Sdor. i Bueno. (200 €).
6) Pedreguer, dissabte 12-5-(17 h.):
1a) Juvenils.
2a) Lluís Vega? i Pere – Pablo Sella i Fèlix.
7) Petrer, dissabte 12-5-(18 h): No sabem si n’hi hauran Partides. 
8) Pelaio, dissabte 12-5-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Genovés II i Hèctor – Francés i salva.
9) Llíria, diumenge 13-5-(11:30 h): Professionals ?
10) Pobla, diumenge 13-5-(11:30 h): Soro i Xavi – Pujol II i Natxo.
11) Benissa, diumenge 13-5-(17:30 h): No sabem si n’hi hauran Partides.
12) Pobla Vallbona, dilluns 14-5-(17 h)?:
1a) Juvenils.   
2a) Professionals. 
13) Borriana, dilluns 14-5-(18:00 h): Professionals.
14) Massamagrell, dimarts 15-5-(16 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
15) Guadassuar, dimecres 16-5-(16:45 h):
1a) Raspall.
2a) Escala i Corda.
16) VilaReal, dimecres 16-5-(18 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 10-5-(16:30 h):
1a) Juvenils. 
2a) Marrahí i Coeter II – Guadi i Roberto.
2) Piles, divendres 11-5-(17 h) 1era Semifinal Tr. Filòsofo:
1a) Dani i Gabi – Vicent.i Ibiza. 
2a) Ian i Tonet IV – Moltó i i Sanchis.
3) Genovés, divendres 11-5-(16:30 h.):
1a) Juvenils.
2a) Moncho Josep – Badenes i Canari. 
4) Bellreguard, dissabte 12-5-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Marrahí i Brisca – Sergio i Seve. 
5) La Llosa, dissabte 12-5-(16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Juvenils.
3a) Vercher i Coeter II –Pablo i Miravalles.
6) Xàbia, diumenge 13-5-(10:30 h):
1a) Raspall-Aficionats. 
2a) Raspall o Escala i Corda.
7) Bellreguard, diumenge 13-5-(16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Moltó i Sanchis – Guadi i Tonet IV.
8) Xeraco, dilluns 14-5-(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
9) Oliva, dimarts 15-5-(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals. 
10) La Llosa, dimarts 15-5-(17 h):
1a) Juvenils.  
2a) Professionals.  
11) Piles, dimarts 15-5-/17 h) 2ona Semifinal Tr. Filósofo:
1a) Ivàn i Ricardet II – C.Salelles i Feo. 
2a) Sergio i Brisca – Guadi, Seve i Miravalles
12) Castelló Rugat, dimecres 16-5-(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
13) Guadassuar, dimecres 16-5-(16:45 h):
1a) Raspall professional. 
2a) Escala i Corda.


3.–Partides XXXV Lliga RASPALL AFICIONATS.
· Lliga Semifinals Masculina 2a J., dissabte 12-5:
(Gr.A): 1) XeracoA – Piles.  2) Oliva – XeracoB.
(Gr.B): 1) Genovés–Fenollet.  2) Otos–Bicorp. 
· Femenina 7a J., diumenge 13-5 en l’Alqueria d’Asnar:
1) TavernesBl – BeniparrellA.   2) BicorpE – BorbotóB.   3) BorbotóA – AlqueriaA.


4.–Partides Lliga LLARGUES 13a J. 1a Categoria.
· Diumenge, 13-5:
1) Parcent – Campello   2) SellaB – Murla. 3) Xixona – SellaA 4) Benidorm – Petrer. 


5.-Partides  Lliga FRONTÓ AFICIONATS 1a Categoria.
· 7a J., dissabte 12-5:
1) Massalfassar – Pobla. 2) Xera – Museros. 3) Xest – Quart.

6.–Partides XXXVI JECV RASPALL. Finals Autonòmiques.
· Trinquet d’Ondara, dissabte 12-5-(9 h).
87 Visites

Deixa un comentari