Partides de pilota per a la setmana

Benvolguts radiooients del racó de la pilota del tio canya, una setmana més després del programa que hem tingut en directe, dimecres a les 21h, ací vos deixem la informació de les partides per a esta setmana als diferents trinquets, carrers i frontons d’arreu de les nostres comarques per a que feu tria i així fer costat al nostre volgut esport. Gaudiu de la pilota.

Partides interessants per a la propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Pelaio, dijous 26-1-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Giner i Raül Godelleta – Pablo Sella i Salva.
2) Guadassuar, divendres 27-1-17 ( 16:45 h) Fira:
1a) Salva i Nèstor – Ferrer i Sala.
2a) Pere Roc i Hèctor – Santi Silla i Pere.
3) Sueca, divendres 27-1-17 (17 h) Lliga juvenil:
1a) Vila Real – Montcada.
2a) Alcàsser – Murla.
3a) Petrer – València
4) Vila-real, divendres 27-1-17 (18:30 h): Giner i Fèlix – Pablo Borriol i Dani.
5) Vilamarxant, divendres 27-1-17 (16:45 h) Trofeu (a 5 jocs):
1a) Carlos Massalfassar i Hèctor II – Martí II i Monrabal.
2a) Colau i Carlos – Pablo Borriol i Bueno.
3a) FINAL (a 6 jocs).
6) Pedreguer, dissabte 28-1-17 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Pere Roc i Salva – Giner i Fèlix.
7) Pelaio, dissabte 28-1-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Genovés II, Natxo i Hèctor II – Marc, Jesús i Carlos.
8) Petrer, dissabte 28-1-17 (18:30 h): Professionals. Angel i Salva – Pablo Borriol i Bueno.
9) Benissa, diumenge 29-1-17 “Sant Antoni”(16:30 h):
1a) Llorencet i Sergio – Ginestar i Borja.
2a) Pujol II, Pere i Bernat – Soro III, Santi i Hèctor.
10) Llíria (La Pobla), dilluns 30-1-17 (16 h): Professionals ??
11) Borriana, dilluns 30-1-17 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) Massamagrell, dimarts 31-1-17 (16 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL
1) Bellreguard, dijous 26-1-17 (16:30 h):
1a) Emilio i Aaron – Vicent i Jorge.
2a) Vercher i Canari – Montaner i Brisca.
2) La Llosa, dijous 26-1-17 (16:45 h): No n’hi ha Partides.
3) Xàbia, divendres (19:30 h) Campionat Local:
1a) Ivan i Patilla- Cova i Tolet.
2a) Xapi i Tomaqueta-Jose i Diego.
4) Piles, divendres 27-1-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Pepe i Josep – Ricard i Miravalles.
5) Genovés, divendres 27-1-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Moltó, Tonet IV i Ricardet II – Sergio, Sanchis i Raül II.
6) Bellreguard, dissabte 28-1-17 (16:30 h):
1a) Ximo i Ricardet II – P.Salvà i Lorja.
2a) Pablo, Moro i Nèstor – Ian i Coeter II.
7) La Llosa, dissabte 28-1-17 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Kilian i Valls – Rafa i Feo.
3a) Vercher i Raül II – Montaner i Alberto.
8) Ondara, dissabte 28-1-17 (15h):
1a) Juvenils o Raspall Femení
2a) Professionals.
9) Bellreguard, diumenge 29-1-17 (16:30 h):
1a) Mata i Moreno – Eliseu i Xavier.
2a) Jeffry i Dorín – Guille i Roberto.
10) Xàbia, diumenge 29-1-17 (10:30 h) Lliga Marina Alta:
1a) Xàbia A – Verger B.
2a) Xaló (Abel de Pego) – Dénia.
11) Xeraco, dilluns 30-1-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) Vilanova, dilluns 30-1-17 (15:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
13) Oliva, dimarts 31-1-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
14) La Llosa, dimarts 31-1-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides FRONTÓ AFICIONATS “4 i ½”
· Almussafes, diumenge 29-1-17 (10 h):
1a) Ximo (Almenara) – Vicent (Moncofa).
2a) Lemai – Alex (Paterna).
3a) Dani (Alginet) – Lluís Vega.
4a) Cervera (Alaquàs) – Adrià (Museros).


4.-Partides RASPALL FEMENÍ sub-18 i sub-23
· Alcàsser, dissabte 28-1-17 (16 h):
-Sub-18:
1a) Lucia i Lluïsa – Nerea i Julià.
2a) Paula i Marta – Erika i Joana.
-Sub-23:
3a) Mar i Eva – Myriam i Amparo.
4a) Anna i Aida – Anabel i Fanni.


5.–Partides RASPALL AFICIONATS Lliga Marina Alta
· Verger, dissabte 28-1-17 i Xàbia, diumenge 29-1-17.
-Verger:
1) Xàbia B – Pedreguer.
2) Verger A – Poblets .
-Xàbia (10:30 h):
1) Xàbia A – Verger B
2) Xaló – Dénia. –Descansa: Ondara.


6.–Partides JECV GALOTXA FINALS provincials Alacant
· El Verger, diumenge 29-1-17 Carrer de Pilota (9 h)
188 Visites

Deixa un comentari