Partides de pilota per a la setmana

Hola amigues i amics del racó de la pilota del tio canya, una setmana més ací teniu les partides més destacades per a que feu bona tria i acudiu als nostres trinquets, frontons o carrers i gaudir de les diferents modalitats del nostre esport. Recordeu sempre de fer costat a eixes primeres partides que juguen aficionats, joves o promeses per que ells són el futur i continuïtat del nostre esport. Força a les noves generacions!

Partides interessants de pilota propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 22-2-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Marc i Pere – Francés i Jesús.
2) Sueca, divendres 23-2-(16:45 h): Semifinals Lliga Juvenil: 1a) 1er.- 4rt..   2a) 2on. – 3er..
3) Vila-real, divendres 23-2-(16:45 h):
1a) Juvenils.  
2a) Pablo Sella i Salva – Ferrer i Raül.  
4) Vilamarxant, divendres 23-2-(17:30 h): Lluís de la Vega i Alvaro – J. Sdor. i V.Bueno.
5) Pedreguer, dissabte 24-2-(16:45 h):
1a) Juvenils.   
2a) Fageca i Tomàs II – Giner i Hèctor.
6) Petrer, dissabte 24-2-(18 h) -No sabem si n’hi hauran Partides-. 
7) Pelaio, dissabte 24-2-(16:30 h):
1a) Juvenils. 
2a) Lliga: Pujol i Natxo – Genovés II, Fèlix i Monrabal. 
8) Xàbia, diumenge 25-2-(11:30 h) Lliga: Pere Roc, Jesús i Carlos – Marc, Pere i Tomàs II.
9) Bellreguard, diumenge 25-2-(16:30 h) Lliga: Soro i Santi – Francés, Xavi i Bueno.
10) Benissa, diumenge 25-2-(17:30 h?): 1a) Juvenils.?   2a) Professionals ?
11) Borriana, dilluns 26-2-(17:30 h): Professionals.
12) Massamagrell, dimarts 27-2-(16 h): Professionals.
13) Guadassuar, dimecres 28-2-(16:45 h):
1a) Lliga-Raspall: Moltó, Tonet IV i Lorja  – Ian,Canari i Ricardet II.
2a) Escala i Corda.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 22-2-(16:30 h):
1a) Juvenils. 
2a) Badenes (Reaparició lesió) i Sanchis – Pablo i Seve.
2) Piles, divendres 23-2-(16:30 h):
1a) Dani i Pinet II – Vicent i H.Ibiza.
2a) Vercher i Josep – Moncho i Miravalles.
3) Genovés, divendres 23-2-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga: Ian, Canari i Ricardet II – Sergio, Coeter II i Nèstor. 
4) Bellreguard, dissabte 24-2-(16:30 h):  
1a) Ximo i Roberto – Mario i Nèstor.
2a) Lliga: Moltó, Tonet IV i Lorja – Montaner, Sanchis i Gabi.
5) La Llosa, dissabte 24-2-(16:15 h):   
1a) Xiquets.  
2a) Juvenils.
3a) Guadi i Brisca – Marrahí i Seve.
6) Xàbia, diumenge 25-2-(10:30 h): 
7) Bellreguard, diumenge 25-2-(16:30 h):
1a) Lliga: Soro i Santi – Francés, Xavi i Bueno.
2a) Ian i Canari – Vercher, Coeter II i Raül Genovés.
8) Xeraco, dilluns 26-2-(17 h):
1a) Juvenils. 
2a) Lliga: Guadi, Brisca i Miravalles – Montaner, Sanchis i Gabi.
9) Oliva, dimarts 27-2-(17 h ):
1a) Juvenils.  
2a) Sergio i Seve – Moncho, Josep i Raül Genovés. 
10) La Llosa, dimarts 27-2-(17 h):
1a) Juvenils.  
2a) Mario i Nèstor – Ximo i Gabi.  
11) Guadassuar, dimecres 28–2-(16:45 h): Raspall professional. 


3.–Partides Lliga LLARGUES-18 2ona jornada – 1era Categoria.
· Diumenge 25-Febrer.
 Jornada 2: 1) Petrer – Parcent.   2) Murla  – Xixona. 3) Benidorm – Campello.   4) SellaB  – SellaA  
 Jornada 3, diumenge 4-març:  1) SellaA  – Murla. 2) Parc.  – Benid. 3) Xix. – SellaB  .   4) Camp  – Petr.  .  


4. –Partides Lliga Juvenil ESCALA i CORDA Tecnificació.
· Semifinals, Sueca divendres 23-2-(16:45 h). 2 Partides:
1a) (1er.- 4rt.) : Alcàsser – Pedreguer.: 2a) (2on.- 3er.): Petrer – Montcada. 
-Finals, divendres 2 Març:   1a) 2 Perdedors Semifinals.   2a) 2 Guanyadors Semifinals.


5. -Partides VIIIé-Campionat-RASPALL INDIVIDUAL FEMENI.
· Finals, Meliana, dissabte 24-2-(10 h).
 -1) Promoció): Laura (Alqueria) – Aïna (Meliana)   -2) 4rta – Fem): Enri (Campello.) – Mireia (Borbotó). .
 -3) Veteranes): Eva (Meliana) – Jimena (Oliva)   -4) 3era – Fem): Claudia (Oliva) – Tamara (Meliana.).


6. -Partides II Lliga RASPALL Marina Alta.
1) Pedreguer, divendres 23-2-(20 h): PedreguerA  – Poblets.
2) Ondara, dissabte 24-2-(16 h): Ondara  – XàbiaA.
3) Xàbia, diumenge 25-2-(10 h): XàbiaB  – Dénia.
4) Carrer El Verger, diumenge 25-2-(16 h): Verger  – PedreguerB.


168 Visites

Deixa un comentari