Partides de pilota per a la setmana

Amigues i amics seguidors de la pilota, tant de bo que hajeu entrat amb bon peu a este 2018, la pilota no ho ha fet mal amb eixes noves expectatives sobre la Fundació de la Pilota, en uns mesos veurem si es tradueixen en fets positius que facen més present i fort el nostre esport. Fins arribar a eixe moment, el que podem fer totes i tots és acudir als trinquets, carrers i frontons per recolzar les partides que es juguen. Amunt pilota!

Partides interessants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 11-1-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Giner i Santi – Miguel i Hèctor.
2) Sueca, divendres 12-1-(16:45 h) XIII Lliga Tecnificació d’Escala i Corda:
1a) Petrer – Pedreguer.
2a) Montcada – Alcàsser.
3) Vila-real, divendres 12-1-(17:45 h): Lluís de la Vega i Jesús – Francés i Natxo.
4) Vilamarxant, divendres 12-12-(17:45 h): Fageca i Salva – Genovés i V.Bueno.
5) Pedreguer, dissabte 13-1-(16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Marc i Hèctor – Ferrer, Pere i Monrabal.
6) Petrer, dissabte 13-1-(18 h)?: Professionals?
7) Pelaio, dissabte 13-1-(16:30 h) Finals Trofeu Mixt – J.L.L:
1a) Ian, Coeter i Seve – Sergio, Brisca i Tonet Raspall (1.000 €).
2a) Escala i Corda: Pujol II, Raül i Carlos – Soro III, Fèlix i Tomàs II. (Premi 1.000 €).
8) Benissa, diumenge 14-1-(17:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Ferrer i Conillet – Lluís de la Vega i Bernat.
9) Dénia, diumenge 14-1-(11:30 h??): Soro, Santi i Tomàs II – Pere Roc, Fèlix i Carlos (Premi a la corda).
10) Borriana, dilluns 15-1-(18 h): Professionals.
11) Massamagrell, dimarts 16-1-(16 h): Professionals.
12) Guadassuar, dimecres 17-1-(16:45 h):
1a) Raspall.
2a) Escala i Corda.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous -11-1-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Montaner i Coeter II – Guille i Tonet IV.
2) Piles, divendres 12-1-(16:30 h):
1a) Salelles i Feo – P.Salvà i Ricardet.
2a) Moltó i Canari – Pablo, Sanchis i Lorja.
3) Genovés, divendres 12-1-(16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Vercher i Gabi – Caxu i Raúl II de Genovés.
4) Alcàsser, dissabte 13-1-(17:30 h) Circuits Femenins sub-18 i sub-23: 4 Partides.
5) Bellreguard, dissabte 13-1-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Marrahí i Roberto – Guadi i Josep.
6) La Llosa, dissabte-13-1-(16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Ivàn i Guillem –Vicent i Borja..
3a) Ricard i Miravalles – Montaner i Nèstor de Pego.
7) Xàbia, diumenge 14-1-(10:30 h):
1a) Raspall.
2a) Escala i Corda
8) Bellreguard, diumenge 14-1-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Moltó i Gabi – Punxa i Sanchis.
9) Xeraco dilluns 15-1-(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
10) Oliva, dimarts 16-1-(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) La Llosa, dimarts-16-11-(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides Circuits RASPALL FEMENÍ SUB-18 I SUB-23.
· Alcàsser, dissabte 13-1-(17:30 h): 4 partides.
124 Visites

Deixa un comentari