Partides de pilota per a la setmana

Amigues i amics de la pilota, una setmana més vos portem les partides per a que feu bona tria i acudiu als nostres trinquets, carrers o frontons a gaudir del nostre espectacular esport.
Recordeu que el racó de la pilota del tio canya s’emet els dijous de 14h a 15h cada quinze dies i que al nostre web en la secció de programes podreu baixar els últims programes per a que, si no heu pogut seguir-nos en directe, o feu al vostre ritme quan pugau.
Vos esperem el proper 14 de desembre que serà l’últim programa de l’any.

Partides més interessants per a la setmana:
1.–Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 30-11-(16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Giner, Natxo i Alvaro – Pablo Borriol, Raül i Carlos.
2) Sueca, divendres 31-11-(17 h): 1a) Juvenils. 2a) Genovés II i Conillet – Fageca i Alvaro.
3) Vila-real, divendres 1-12-(18:30 h) Trofeu Joves: Ferrer i Tomàs II – Martí II,Bueno i Xavi.
4) Vilamarxant, divendres 1-12-(18 h): Santi Silla i Jesús – Lluís de la Vega i Salva.
5) Dénia, divendres 1-12-(17 h)?: 1a) Juvenils. 2a) Promeses.
6) El Puig, Frontó, divendres 1-12-(20 h) Finals Trofeu Mestres: 1a) Efrén – Marco. 2a) Alejandro – Moro.
7) Pedreguer, dissabte-2-12-(16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Ferrer, Fèlix i Carlos – Pujol II i Hèctor.
8) Petrer, dissabte 2-12-(18 h): Professionals.
9) Pelaio, dissabte 2-12-(16:30 h) 1a) 1a Semifinal Savipecho: Sergio,Canari i Roberto – Ricard, Seve i Nèstor.
2a) 1r-4rt) Soro III i Xavi – PereRoc i Santi.
10) Benissa, diumenge 3-12-(17:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
11) La Pobla-Vallbona, dilluns 4-12-(16 h): Professionals.
12) Borriana, dimarts 4-12-(18 h) Trofeu Joves: Ferrer i Tomàs II – Pablo Borriol i Alvaro.
13) Massamagrell, dimarts 5-12-(16 h): Professionals.
14) Guadassuar, dimecres 6-12-(17 h): 1a) Raspall. 2a) Escala i Corda.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 30-11-(16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Guadi i Dorín – Escoto i Seve. 
2) Piles, divendres 1-12-(16:30 h): 1a) Ivàn Gabi – Vicent i Xaveli II. 2a) Vercher i Miravalles – Guille i Lorja.
3) Genovés, divendres 1-12-(16:30 h): -1a) Juvenils. 2a) Ximo i Josep – Moncho i Raúl.
4) Bellreguard, dissabte 2-12-(16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Ian I Coeter II – Moltó i Tonet IV.
5) La Llosa, dissabte 2-12-(16:15 h): 1a) Semifinal-Escoles-Mancom.Costera-La Canal: Raimon i Fran- J.Ramon i Aarón.  2a) 1a Semifinal-Clubs: Caxu i Ricardet – Mario i Valls.   3a) 2a Semifinal Clubs: Víctor i Moreno – Momblanch i Feo.
6) Xàbia, diumenge 3-12-(10:30 h): 1a) Raspall. I la 2a) Escala i Corda?
7) Bellreguard, diumenge 3-12-(16:30 h) 2a Semifinal Savipecho: 1a) 2on-3er) Francés, Pere i Tomàs II – Marc, Raül i Monrabal.  2a) Pablo, Brisca i Lorja – Montaner, Sanchis i Raül de Genovés.
8) Xeraco, dilluns 4-12-(17 h): 1a) Juvenils. 2a) Moltó i Tonet IV – Ian i Seve.
9) Oliva, dimarts-5-12-(17 h ): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
10) La Llosa, dimarts-5-12-(17 h): 1a) Juveniles. 2a) Professionals.


3.–Partides Campionat RASPALL AFICIONATS PARELLES.
· Semifinals Femenines, dissabtes 2 i 9 de desembre.
1a) AlqueriaA – BicorpE. 2a) BorbotóA – BeniparrellA.
· Finals de totes les Categories: Trinquet de Rafelbunyol, dissabte 16 i diumenge 17 de desembre.


4.–Partides de LLARGUES II Circuit “La Bolata”.
· Semifinals, Castells, dimecres 6-12.
Semifinals: 1a) Benidorm – Campello. 2a) Parcent – Sella.
· Final, Orba, diumenge 17-12.


5.- Partides de FRONTÓ INDIVIDUAL AFICIONATS finals.
· Xest, diumenge 10-12:
– Categoria Especial: Adrià II (Museros) – Pasqual II (La Pobla).
-1era Cat.) Zarzo (La Pobla) – Alex Alfara).
-2ona Cat.) Jesús (Alcublas) – Marcelo (Casinos).
28 Visites

Deixa un comentari