Partides de pilota per a la setmana

Cada setmana “al Racó del Tio Canya” t’oferim les notícies més destacades del món de la pilota. Per a esta setmana ací tens les partides, a les diferents modalitats, més destacades.

Esta setmana el marquen amb negreta les més recomanades, per suposat no vol dir que la resta no siguen igual de bones, sobre tot les que juguen promeses i els més joves.


1.-Partides interessants propera setmana DALT CORDA PROFESSIONAL

1) Pelaio, dijous, 3-11-11 (16:30 h):
1a) Pablo II i Colau II – Rodrigo i Monrabal.
2a) Cervera i Fèlix – Colau i Tato.
2) Sueca, divendres 4-11-11 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Primi i Pere – Pujol II i Tomàs II. (100 €).
3) Vila-real, divendres 4-11-11 (18:30 h) --> Trofeu Superdeporte: Soro III i Xavi – Núñez i Dani.
4) Pelaio, dissabte 5-11-11 (17 h) --> Adrià I, Natxo i Colau II – Santi II, Santi i Carlos II.
5) Pedreguer, dissabte 5-11-11 (16 h):
1a) Trof.Superdeporte --> Cervera, Tato i Herrera – Colau, Raül II i Hèctor.
2a) Carlos i Jesús II – Sergio II i Monrabal II.
6) Bellreguard, diumenge 6-11-11 (11:30 h) – Trofeu Superdeporte --> Miguel i Jesús – Pujol II, Fèlix i Tomàs II.
7) La Pobla, dilluns 7-11-11 (17 h) --> Professionals.
8) Guadassuar, dilluns 7-11-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
9) Massamagrell, dimarts 8-11-11 (15:30 h) – Trofeu Superdeporte --> 1era Semifinal: 1er Classificat – 4rt Classificat
10) Guadassuar, dimecres-9-11-11 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Trofeu Superdeporte --> 2ona Semifinal : 2on Classifcat – 3er Classificat


2.-Partides interessants propera setmana RASPALL PROFESSIONAL

1) Bellreguard, dijous 3-11-11 (17 h):
1a) Cervèr i Jaime II – Pepe i Alex.
2a) Blasco i Canari – Mario i Coeter II (100 €)
2) La Llosa, dijous 3-11-11:
1a) Aficionats
2a) Raúl i Canana II – Ricard i Guillem.
3) Piles, divendres 4-11-11 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Josep, Canana II – Juan i Moro.
4) Bellreguard, divendres 4-11-11 (17 h) --> Aficionats
5) Bellreguard, dissabte 5-11-11 (17 h):
1a) Guille i Xoto – Malonda IV i Leandro III. (50 €)
2a) Monjo i Alberto – Blasco i Galàn. (150 €).
6) La Llosa, dissabte 5-11-11:
1a) Aficionats.
2a) Desafiu (3.000 €) --> Carlos i Coeter II (trauen seguit esquerra-9 i ¼) – Waldo i Sanxis.
7) Bellreguard, diumenge 6-11-11 (17 h):
1a) Lluiset i Sagasta II – Mario i Gabi.
2a) Juan i Dorín – Virgi i Canari. (150 €)
8) Xeraco, diumenge 6-11-11 (10:30 h):
1a) Promeses.
2a) Final Campionat Individual sub-23 : A.Moltó – Mario.
9) Castelló Ribera, dilluns 7-11-11 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
10) Oliva, dimarts 8-11-11 (16.30 h):
1era) Juvenils.
2ona) Campionat Individual Professional --> Coeter II – Guille.
*Dm-1-11: 1era) Individual sub-23 --> Punxa – Mario 2ona) Waldo i Dorín – Josep, Coeter II I Leandro III.
11) La Llosa, dimarts 8-11-11 (17 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals.
* Dm 1-11: 1era) Aficionats 2ona) Dani i Sagasta II – Caxu i Sidahmed.
12) Castelló Rugat, dimecres 8-11-11 (17 h);
1a) Promeses
2a) Campionat – Individual Professional –mep-temp-closing-comment-tag-> Juan – Monjo.


3.- Partides RASPALL AFICIONATS – 1era categoria.
· Dissabte 5-11-11 (9e jornada)
1) Dénia-A- Alzira-A.
2) Alzira-B – Valldigna.
3) Xeraco-A.- Cocentaina.


4.-Partides interessants FRONTO AFICIONATS INDIVIDUAL – categoria ESPECIAL.
· Dissabte 5-11-11.(9e)
1) Adrià II – Montesa.
2) Alejandro – Lemai.
3) Pasqual II – Enrique.

64 Visites

Deixa un comentari