Partides de pilota per a la setmana

Oïdors i oïdores del racó de la pilota del tio canya, ací teniu les partides per a esta setmana per a que, com ve siguent normal des de fa ja temps, un any més pugueu fer tria de les que més vos agraden i acudir a eixes catedrals esportives que són els nostres trinquets.

Gaudiu de la pilota i no oblideu d’acudir i recolzar eixes primeres partides que les juguen els que li donaran futur al nostre esport.

Partides interessants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Pelaio, dijous 12-1-17 (16:30 h):
1a) David i Pablo – Jesús i Alex.
2a) Lluís de la Vega i Hèctor – Pablo Borriol i Salva.
2) Sueca, divendres 13-1-17 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
3) Vila-real, divendres 13-1-17 (18:30 h): Giner i Fèlix – Pablo Borriol i Dani.
4) Vilamarxant, divendres 13-1-17 (17:45 h): Colau i Jesús – Giner i Monrabal.
5) Pedreguer, dissabte 14-1-17 (16:45 h):
1a) Carlos Massalfassar i Josep – Salva i Bernat.
2a) Francés i Raül Godelleta – Pablo de Sella i Natxo.
6) Pelaio, dissabte 14-1-17 (16:30 h) Finals Fundació:
1a) Sergio, Brisca i Miravalles – Guanyador (Pablo, Coeter II i Raül II – Ian, Tonet i Nèstor).
2a) PereR., Santi i Bueno (o Conillet) – G. (Pujol i Jesús – Genovés II, Pere i Hèctor II)
7) Petrer, dissabte 14-1-17 (18:30 h): Angel i Salva – Pablo Borriol i Bueno.
8) La Pobla, dilluns 16-1-17 (16 h): Professionals ?
9) Borriana, dilluns 16-1-17 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
10) Massamagrell, dimarts 17-1-17 (16 h): Professionals.

2. -Partides RASPALL PROFESSIONAL
1) Guadassuar, dimecres 14-1-17 (16:45 h) Semif. Fundació:
1a) Ian, Tonet I Nèstor- Pablo,Coeter i Raül II.
2) Bellreguard, dijous 15-1-17 (16:30 h):
1a) Mata i Guillem – Pau Gavarda i Adrià.
2a) Guille i Seve – Mario i Roberto.
3) La Llosa, dijous 15-1-17 (16:45 h): No n’hi ha Partides.
4) Piles, divendres 16 -1-17 (16:45 h):
1a) P.Salvà i Lorja – Momblanch i Leandro III.
2a) Vercher i Canari – Moncho i Josep.
5) Genovés, divendres 16-1-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Jeffry i Dorín – Ricard i Borja.
6) Bellreguard, dissabte 17-1-17 (16:30 h):
1a) Salelles i Ricardet II– Kilian i N.Ibiza.
2a) Montaner, Moro i Nèstor – Marrahí, Roberto i Lorja.
7) La Llosa, dissabte 17-1-17 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Juvenils.
3a) Professionals.
8) Ondara, dissabte 17-1-17 ¿(15 h)?:
1a) Juvenils o Raspall Femení
2a) Professionals.
9) Bellreguard, diumenge 18-1-17 (16:30 h):
1a) Sergi i Molina – Eliseu i Moreno.
2a) Moncho i Miravalles – Guille i Dorín.
10) Xàbia, diumenge 18-1-17 (10:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Juvenils.
11) Xeraco, dilluns 19-1-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) Vilanova, dilluns 19-1-17 (15:30 h):
1a) Juvenils.
13) Oliva, dimarts 20-1-17 (16,30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
14) La Llosa, dimarts 20-1-17 (16:30 h):
1a) Juveniles.
2a) Professionals.

79 Visites

Deixa un comentari