Partides de pilota per a la setmana

Ací teniu les partides de pilota per a esta setmana, recordeu que els pegolins, del Pego B Les Valls, juguen la final contra l’Ondara B i que en l’anada feren 25 – 0, a veure si repeteixen la feta i tenim tot uns campions! Anim!

Partides interessants:

1.- Partides DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Benidorm, divendres-30-11-12 (18,30 h) Cespiva: Santi (Llíber), Adrià i Marc(Murla) – Marc, Guillem i Nèstor.
2) Benissa, divendres-30-11-12 (19 h)-Trofeu -: Pablo, Hèctor i Monrabal – Rodrigo, Pere i Herrera.
3) Xàbia, divendres-30-11-12 (20 h): Jaén i Vicent – Surdet i Paxanca.
4) Pelaio, dissabtes-1-12-12 (17:30 h): Pujol II i Xavi – León i Dani.
5) Pedreguer, dissabte-1-12-12 (16:30 h):
1a) Colau i Jesús – Fageca i Tato.
2a) Juvenils
6) Petrer, dissabte-1-12-12 (16,45 h):
1a) Juvenils
2a) Miguel i Hèctor – Genovés II i Fèlix.
7) Llíria, diumenge-2-12-12 (10 h) :
1a) Sub-23-Individual.
2a) “Mà a mà” >> Alvaro – Soro III.
8) Guadassuar, dilluns-3-12-12 (16:30h)
1a) Juvenils.
2a) Fageca i Santi – Santi II i Natxo.
*Di-26: Santi II i Pere- Pablo i Hèctor.
9) Borriana, dilluns-3-12-12 (16:30 h):
1a) Sub-23: Víctor II – Adrià III.
2a ) Professionals.
*Di-26: Colau i Salva – Fageca i Tino.
10) La Pobla Vallbona, dilluns-4-12-12 (15,30 h): Juvenils
*Di-26: Adrià II i Colau II- Boni,Víctor II iPepet.
11) Massamagrell, dimarts, 4-12-12 (15:30 h): Pujol II i Jesus – Colau i Xavi
*Dm-26 →Genovés II i Fèlix –Pujol II i Xavi.
12) Vilareal, dimecres-5-12-12 (16,30 h)- Sub-23-Individual: Pablo II – Xavi II.
13) Guadassuar, dimecres -5-12-12 (16:30 h):
1a) Panete i Carlos – Xavi II i Montrabal
2a) Soro III i Pere – Miguel i Héctor
*Dx-28: Miguel i Dani– León, Jesús i Tomàs II..


2.- Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 30-12-12 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dv-16: Virgi i Sanxis – Ricard i Coeter II. (100 €)
2) Bellreguard, dissabte -1-12-12 (16:30 h):
1a) Marrahí i Xoto – Raúl i Guillem. (50 €)
2a) Mancomunitat : Marrahi Dorin i Sagasta –Monjo i Coeter II.
3) La Llosa, dissabte -1-12-12 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Desafiu (1.000 €)- Mà a mà > Sidahmed – Miravalles.
4) Bellreguard, diumenge-2-12-12 (16,30 h):
1a) Ricard i Roberto – Xaveli II i Sagasta II.
2a) Waldo i Leandro III – Moltó, Alberto i Dorín (Premi Savipecho 200 €).
5) Xeraco, diumenge -2-12- (10:30 h):
1a) Promeses.
2a) Professionals
*Dg-25: Xaveli II i Jaume II – Armando i Sidahmed.
6) Xàbia, diumenge-2-12-12 (10:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Canella i Trini – Ferrer i Soqueta.
7) Oliva, dimarts-4-12-12 (17:00 h):
1a) Cespiva: Borja i Arnau – Jordi i Josep.
2a) Professionals
*Dm-27: 1a Pda. XV Trofeu “Manc.Safor:Punxa i Dorín- Moltó i Moro
8) La Llosa, dimarts 27-11-12 (16:30 h): ●
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
*Dm-27: Virgi, Sanxis i Sidahmed – Monjo i Coeter II.


3.- ESCALA i CORDA – Sub-23 – Individual – 4ts-Final
1) Sueca-divendres-30-11 – 2 )Borriana-dilluns 3-12 – 3) Vilareal-dimecres-5-12
I) Pelaio-dj-29-(16,30 h): Roberto – Maravilla. II) Sueca–dv-30-(16,30 h): Monrabal – Pepet.
III) Borriana-di-3-12-(16,30 h): Víctor II – Adrià III. IV) Vilareal-dx-5-12-(18,30 h): Pablo II – Xavi II.


4.- Partides RASPALL AFICIONATS
· Dissabte 1 desembre – 2a Semifinal – Tornada.
1a) 1) Alzira A. – Benigànim A 2) Bicorp A -Xeraco B.
3a) 1) Orba – Alq. Asnar. 2) Alzira D – Otos A
4a A) 1) Xeraco C.- Otos B – 2) Cocentaina A.- Albalat Ribera
4a B).1) Ondara B – PegoB Les Valls. 2) Alcàntera.- Sumacàrcer B
2a-Fem) 1) Benip. B – Beniparrell C. 2) Alzira D – Benip. J.
3a-Fem) 1) Tavernes D – Borbotó D. 2) Tavernes A.- Beniparrell F


5.- RASPALL AFICIONATS – Individual – 1a Categoria (Senior A).
· Dissabte -1 desembre:
1) P.Conde – Trini. 2) Enrico Xaveli – Toni Moriana . 3) J.-Mª Sanxis – Perales.


6.- RASPALL – Cespiva –
· Oliva, dimarts-4-12-12: Borja i Arnau – Jordi i Josep.


7.- DALT CORDA – Cespiva-
1. Benidorm, divendres-30-12-12 (18,30 h): Santi, Adrià i Marc – Marc,Guilermo i Nèstor.
2. Pelaio, divendres-30-12-12 ((17,30 h): Marc, Josep i Joan – Carlos, Hèctor i Pablo.


8.- JECV – Frontó Valencia – Prov.Alacant.
· Frontons (3) Poliesportiu-Dénia-Diumenge-2-12 – 4ts de Final.
1) Cadets → .? h. 2) Infantils → ¿.h. 3) Alevins →? H.. 4) Benjamins → ¿ h.
–Semifinals-ds-8-12. FINALS-ds-15-12.


7 Visites

Deixa un comentari