Partides de pilota per a la setmana

Amigues i amics ja estem a l’any nou! Este dimecres encetàvem l’any “al Racó del Tio Canya” fent el resum dels últims esdeveniments d’eixe 2012 i parlant ja de les partides més interessants per a este 2013. Ara i seguint la línia habitual, ací vos deixem les partides per a què les consulteu i feu bon ús d’elles.
Partides interessants:

1.-DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Vilareal, divendres 11-1-13 (18:30 h) >> Víctor i Pere – Colau i Santi.
2) Sueca, divendres 11-1-13 (17 h):
1a) Juvenils:
2a) Pablo i Herrera – Santi II i Monrabal.
3) Benidorm, divendres 11-1-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Tr. Nadal-Final Juvenils >> Ferrer i Sala – Marc i Hèctor III.
4) Pelaio, dissabte 12-1-13 (17:30 h) >> Álvaro i Salva – León i Dani.
5) Pedreguer, dissabte 12-1-13 (16:30 h):
1a) Fageca, Fèlix i Tino – Miguel i Tomàs II.
2a) Panete i Jesús II -.Maravilla i Carlos II.
6) Guadassuar, diumenge 13-1-13(11,30 h)-Bancaixa-Final 2a Ronda: Pujol II, Tato i Herrera – Alvaro i Xavi
7) Alzira, dilluns 14-1-13 (16:45 h)-Suposem que hi haurà Pda.:
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Di-7: León, Salva i Raúl – Pujol II. Tato i Herrera.
8) Borriana, dilluns 14-1-13 (18:30 h) >> Professionals.
9) Massamagrell, dimarts 15-1-13 (15:30 h)-1aPda.-Bancaixa-3a Ronda: Miguel i Dani – Pujol, Tato i Herrera.


2.-RASPALL PROFESSIONAL
1) Piles, divendres 11-1-13 (16:30 h):
1a) Cespiva >> Ian i Nèstor(Pego) – Borja i Arnau
2a) Ricard i Sanxis – Mario i Moro.
2) Bellreguard, dissabte 12-1-13 (16:30 h):
1a) Escoto i Roberto – Jordi i Miravalles. (50 € ).
2a) Punxa i Alberto – Moltó i Galàn. (150 €)
3) La Llosa, dissabte 12-1-13 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Mario i Jaume II – Lluïset i Vilare.
4) Bellreguard, diumenge 13-1-13 (16,30 h):
1a) Sergio i Sagasta II – Xaveli II i Xoto. (50 €)
2a) Monjo, Canari i Miravalles – Marrahí i Coeter II. (150 €)
5) Xeraco, diumenge 13-1-13 (11 h):
1a) Juvenils.
2a) Ricard i Guillem – Pepe i Sidahmed. (50 €).
6) Oliva, dimarts 15-1-13 (17:00 h):
1a) Juvenils .
2a) Professionals. –
*Dm-8: Escoto i Coeter II – Punxa i Dorín.
7) La Llosa, dimarts 15-1-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Dm-8: Moltó i Borja – Marrahí i Sidahmed.
8) Castelló Rugat, dimecres 16-1-13(15,45 h?)-Festa S.Antoni >> Moltó i Coeter II – Punxa, Sanxis i Vilare.


3.-Copa Generalitat – 4rts Final – Tornada
· Dissabte 12 Gener – 13.
-Majors: 1) Vilamarxant – Sella – 2) Quart – Bicorp –. 3) Massalfassar – Almenara. 4) Marquesat – Tibi
-Juvenils: 1) Beniparrell–Bicorp. 2) Godelleta – Moixent. 3) Tibi – Monserrat. 4) Beniparrell – Massamagrell.


4.-RASPALL AFICIONATS – Individual- 1a Categoria (Senior A)
· Dissbate 12 Gener – 13.
1) Enriko – Trini. 2) J.M.Sanxis – T.Moriana. 3) Code – J. Perales.


5.-DALT CORDA – Cespiva – LLigueta Semifinals
1. Borriana, dijous 10-1-13 (18:30 h) >> Marc, Josep i Joan. – Sergio, Alvàn i Carlos.
2. Sueca, divendres 11-1-13 (16:45 h.) >> Carlos, Hèctor i Pablo. – Alvaro II, Paulino i Adrian.
3. Xàbia, diumenge 13-1-13 (11:30 h) >> Santi, Adrià i Marc – Marc, Guillermo i Nèstor.
4. Guadassuar, dilluns 14-1-13 (16:45 h) >> Marc, Josep i Joan – Marc, Guillermo i Nèstor.


6.-RASPALL – Cespiva –
1. Llosa, dimecres 9-1-13 (16:30 h) >> Mata i Roberto – Nalda i Gabriel.
2. Piles, divendres 11-1-13 (16:30 h) >> Ian i Nèstor(P.) – Borja i Arnau.


7.-DALT CORDA – Sub-16 – Finals
· Alcàsser, diumenge 13 gener – 13 (17:30 h.)
1) 3er- 4t.Lloc: L. de la Vega (Alginet) – Luis (Godelleta).
Final: Marc (Murla) – Carlos (Massalfassar).

3 Visites

Deixa un comentari