Partides de pilota per a la setmana

A continuació vos posem les partides més destacades a les diferents modalitats i categories a lo llarg de les nostres terres per poder elegir aquelles que més vos agraden. Vos esperem en directe al ‘Racó del Tio Canya’ al 107.8 FM cada dimecres de 22h a 22:30h, bona setmana!

Partides interessants:

1.-DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Vilareal, divendres 1-2-13 (18:30 h): Santi II i Herrera – Fageca i Víctor II.
2) Benidorm, divendres 1-2-13(16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Bancaixa : Colau (Cervera), Hèctor (Pere) i Tomàs II – Alvaro i Xavi.
3) Sueca, divendres 1-2-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Víctor i Santi. Rodrigo – Monrabal i Carlos II.
4) Pelaio, dissabte 2-2-13 (17:30 h): Soro III i Natxo – Cervera, Jesús i Tomàs II.
5) Pedreguer, dissabte 2-2-13 (16:15 h):
1a) Pujol II i Carlos II – Pablo i Tato.
2a) Juvenils
*Ds-12: Panete i Jesús II – Maravilla i Carlos II.
6) Murla, diumenge 3-2-13 (12 h.) – Bancaixa-4a Ronda: Miguel i Dani – León, Salva i Raúl II.
7) Alcàsser, diumenge 3-2-13 (11:30 h) – Bancaixa: Santi II, Fèlix i Monrabal – Fageca, Santi i Tino.
8) Alzira, dilluns 4-2-13 (16:45 h):
1a) Pablo I Colau II – Rodrigo I Carlos II.
2a) Alvaro i Jesús – Soro III i Tato.
9) Borriana, dilluns 4-2-13 (18:30 h): Professionals.
10) Massamagrell, dimarts 4-2-13 (15:30 h): Professionals.
*Dm-22: Víctor i Xavi – Cervera i Fèlix.
11) Guadassuar, dimecres 5-2-13-16:45 h):
1a) Juvenils
1a) León, Santi i Herrera – Colau i, Dani .
12) Vilareal, dimecres 5-2-13 (18:30 h) –Professionals
*Dx-24: -Bancaixa-1a Semif.: Miguel i Dani – Alvaro i Xavi.


2.–RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 1-2-13 (16:30 h):
1a) Cespiva : Ian i Nèstor – Nalda i Gabriel.
2a) Virgi Sanxis – Mario i Sidahmed. (100 €)
2) Bellreguard, dissabte 2-2-13 (16:30 h):
1a) Sergio i Roberto – Raúl i Xoto. (50 €).
2a) Pepe i Galàn – Punxa i Miravalles. (150 €)
3) La Llosa, dissabte 2-2-13 (16 h):
1a) Aficionats.
2a) Campionat d’Hivern: Marrahí i Coeter II – Moltó i Dorín.
4) Bellreguard, diumenge 3-2-13 (16:30 h):
1a) Escoto i Borja – Jordi i Sidahmed. (50 €)
2a) Mario i Alberto – Monjo i Sanxis. (150 €)
5) Xeraco, diumenge 3-2-13 (10,30 h):
1a) Individual Aficcionats 1a Categoría: Enriko (Xeraco) – P. Conde.
2a) Campionat d’Hivern-Promeses, diumenge 3-2-12 (11,30h): Ricard i Guillem- Xaveli II i Sagasta. (50 €).
6) Oliva, dimarts 5-2-13 (17:00 h):
1a) Murillo i Néstor – Mata i Jefri
*Dm-22: Sergio i Nèstor – Jordi i Jaume II.
2a) Escoto i Coeter – Punxa i Galan
*Dm-22: Escoto i Dorín – Pepe i Sidahmed.
7) La Llosa, dimarts 5-2-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
2ª) Professionals
*Dm-29: Mario i Sidahmed – Raúl i Miravalles.


3.-Copa Generalitat.
1) Semifinal – Pendent – Aldaia, dissabte-2-2-13: Vilamarxant- Quart


4.–DALT CORDA –Autonòmic – Parelles 1a Categoria.
· Semifinals 2 i 9 Febrer.
1) Massamagrell A- Vilamarxant A ¿. 2) Almenara A – Pobla Vallbona A ¿


5.–RASPALL – Aficionats – Individual – 1a Categoria (Senior A).
· Dissabte 2-2-13.
1) J.Mª Sanxis – Trini. 2) T.Moriana – J. Perales. . 3) Enriko –.P.Conde


6.–DALT CORDA – Cespiva – LLigueta- Semifinals.
1) Sueca, divendres 1-2-13 (16:45 h): Carlos, Hèctor i Pablo – Sergio, Alvàn i Carlos.
2) Pelaio, divendres 1-2-13 (17:30 h): Alvaro, Paulino i Adriàn – Santi, Adrià i Marc.


7. –RASPALL – Cespiva.
1) Bellreguard, dijous 31-1-13 (16:30 h): Borja i Arnau – Murillo i Chofre.
2) Xeraco, diumenge 3-2-13 (11 h): Ian i Nèstor – Pau i Kilian.

10 Visites

Deixa un comentari