Partides de pilota per a la setmana

Seguim una setmana més des ‘del Racó del Tio Canya’ portant-te les novetats i les noticies més destacades del món de la pilota, ho fem en directe els dimecres a les 22h de la nit però també pots escoltar el programa a la secció de descàrregues per poder-lo sentir al teu ritme. Ara tot seguit, les partides de la setmana, destacant algunes que recomanem.
Partides interessants propera setmana:
1.-DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Vila-real, divendres 22-2-13 (18:30 h): Cervera i Pere – Fageca i Raúl.
2) Benidorm, divendres 22-2-13 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dv-1: Bancaixa : Colau (Cervera), Hèctor (Pere) i Tomàs II – Alvaro i Xavi.
3) Sueca, divendres 22-2-13 (16:45h):
1a) Lliga Semifinal Cespiva: Alvaro II Paulino i Adriàn – Carlos Hèctor i Pablo.
2a) Santi II i Tomàs II – Rodrigo i Pere.
4) Pelaio, dissabte 16-2-13 (17:30 h) Cervera i Xavi – Colau i Fèlix.
5) Pedreguer, dissabte 23-2-13 (17:30 h):
1a) Bancaixa – 1a Pda. Semifinal I Soro III i Jesus – Miguel i Dani
2a) Juvenils
*Ds-12: Panete i Jesús II – Maravilla i Carlos II.
6) Bellreguard, diumenge 24-2-13 (16,30 h):
1a) Raspall: Xaveli II i Canari – Sergio i Miravalles.
2a) Bancaixa -1a Pda. Semifinal II. Pujol, Tato i Herrera – Leon, Salva i Raul
7) Alzira, dilluns 25-2-13 (16:45 h):
1a) Raspall: Marrahí i Sanxis – Moltó i Roberto.
2a) Professionals Escala i Corda.
*Di-18: Santi II, Jesús i Carlos – Alvaro i Fèlix.
8) Borriana, dilluns, 25-2-13 (18:30 h): Professionals.
*Di-18: Cervera i Hèctor – Fageca i Natxo.
9) Massamagrell, dimarts 26-2-13 (15:30 h) Bancaixa – 2a Pda. Semifinal I.
10) Guadassuar, dimecres, 27-2-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Bancaixa – 2a Pda. Semifinal II.
11) Vilareal, dimecres 27-2-13 (18 h): Professionals.
*Dx-20: Alvaro i Carlos – Fageca I Santi.

2.–RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 22-2-13
1a) Cespiva: Pau Mas i Ian – Murillo i Chofre.
2a) Promoció: Escoto i Sagasta – Pepe I Xoto i Coeter II. (100 €)
2) Bellreguard, dissabte 23-2-13 (16:30 h):
1a) Raúl i Gabriel – Escoto i Roberto. (50 €).
2a) Moltó i Galàn – Ricard, Sanxis i Miravalles. (150 €)
3) La Llosa, dissabte 23-2-13 (16 h):
1a) Xiquets
2a) Aficionats.
3a) Campionat: Marrahí i Coeter II – Monjo i Alberto
4) Castelló de Rugat, dissabte 23-2-13 (17 h) – Finals Individuals aficionats + Repartiment Documentació
– Participants:
1a) J. Perales – Enriko. 2a) V.Penadés – Ismael Penadés.
Juvenils) Borja Huesca – Fdo.Seguí. Promoció) Antonio Sánchez – Jesús López.
5) Bellreguard, diumenge 24-2-13 (16:30 h):
1a) Xaveli II i Canari – Sergio i Miravalles. (50 € )
2a) Dalt Corda Bancaixa: 1a Pda. Semifinal II. Pujol, Tato i Herrera – Leon , Salva i Raul
6) Xeraco, diumenge 24-2-13 (10:30 h):
1a) Lliga Semifinals Cespiva : Ian I Nèstor – Jordi I Josep.
2a) Pepe i Xoto – Mario i Sagasta II. (50 €)
7) Oliva, dimarts 24-2-13 (17:00 h) Campionat d’Hivern:
1a) Lliga Semif.Cespiva : Ian i Nèstor – Borja i Arnau.
2a) Professionals.
8) La Llosa, dimarts 26-2-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dm-19: Promoció: Mario i Sidahmed – Pepe i Xoto.

3.–RASPALL AFICIONATS Individual.
· Finals Masculines, Castelló de Rugat, dissabte 23-Febrer-13.
1a) J. Perales – Enriko. 2a) V.Penadés – Ismael Penadés.
Juvenils) Borja Huesca – Fdo.Seguí. Promoció) Antonio Sánchez – Jesús López.
· Femenines, diumenge 25-Febrer-13.
1a) Ana Belén – Sara Gil. 2a) Gema Miralles – Mª Carmen Santarufina.

4.-FRONTÓ – Parelles Aficionats 1a Categoría.
· Dissabte, 23-febrer-13
1) Quart A (Adrià III i Lemai) – Quart B (Xavi II i Juanjo). 2) Museros A (Adrià II i Moro) – Canals (Jose i Boni).
3) Almussafes Jordi i Roberto) – Museros B (Enrique, Alejandro-Paterna- i Víctor II).

5.–DALT CORDA – Cespiva.
· Lligueta Semifinals (14-2 -> 3-3)
1a) Borriana, dijous 21-2-13 (18:30 h): Santi, Adrià i Marc – Marc, Guillermo i Nèstor.
2a) Sueca, divendres 22-2-13 (16:45 h): Alvaro, Paulino i Adriàn – Carlos, Hèctor i Pablo.
3a) Vilareal, dimecres 27-2-13 (18:30 h): Marc, Guillermo i Nèstor – Carlos, Hèctor i Pablo.
· Final: Montcada diumenge 10 de març (10 h).

6.–RASPALL – Cespiva.
· Lligueta Semifinals (21-2 -> 5-3)
1a) Bellreguard, dijous 21-2-13 (16:30 h): Mata i Roberto – Borja i Arnau.
2a) Xeraco, diumenge 24-2-(11 h.): Ian i Nèstor – Jordi i Josep.
3a) Oliva, dimarts 26-2-13 ( 16:30 h): Ian i Nèstor – Borja i Arnau.
· Final: Montcada diumenge 10 de març (16:45 h.).

7.–JECV GALOTXA – Autonòmics Semifinals i Finals.
· Canxa Tibi, diumenge 24 de febrer (9:30 h)
(9,30 h.)- Cadets: 1) Orba A – Alginet. 2) Pedreguer – Alfara Baronia.
(10 h.)- Infantils: 1) Benidorm – Alfara. 2) Xilxes – Borbotó.
(10,30 h)- Alevins: 1) Godelleta – Sella. 2) Alfara – Torreblanca B.
(11 h.)- Benjamins: 1) Orba A – Pobla Vallbona. 2) Borbotó – Onda .
· Finals – Vesprada ( 15:30 h) Cadets (16 h) Infantils (16:30 h) Alevins (17 h) Benjamins
*(17:45 h) Lliurament medallas i Diplomes.

5 Visites

Deixa un comentari