Partides de pilota per a la setmana

Hola a totes i tots, ací teniu com anunciarem el dimecres ‘al Racó del Tio Canya’, les partides més destacades a les diferents modalitats i trinquets per a que aprofitant les festes de Pasqüa, s’apropeu a veure’n alguna.
Estas setmana els equips pegolins d’aficionats no jugaran.
Recordem abans de donar les partides que els equips pegolins esta setmana no jugaran i que la setmana passada vam tenir per part del Pego A Fènix una derrota, Genovés C 40 – Pego A Fènix A 15, però per compensar, i molt, el Pego B Les Valls guanyava la seua primera partida, Pego B Les Valls 40 – Real C 15, ens alegra molt perquè estàvem esperant a que el Pego B es despertara i trencara eixa ratxa de partides perdent. Ben fet xicots, ara ja a veure si ens doneu més alegries guanyant-ne alguna que altra més que l’anterior temporada vau ser l’equip pegolí revelació!
Respecte als altres equips d’aficionats que seguim, l’Oliva A, on juga Escoto, està imparable, de nou una nova victòria, esta vegada contra el Bicorp A, Oliva A 40 – Bicorp A 15. I de l’Oliva B, on juga Néstor, tornem a contar una derrota, Orba 40 – Oliva B 0, no sabem que és el que va passar a eixa partida però si podem dir que l’equip d’Orba està en molt bon moment i de fet, encapçalen la seua categoria. Si seguixen jugant així molt possible tinguem uns campions, això sí, com sempre les partides aniran donant-nos els resultats i com sempre diem, les partides cal jugar-les.
La setmana que ve no hi haura programa en directe però si tot va com cal, ací a la web tindreu les partides. Bones Pasqües!

Partides interesants propera setmana:
1.-DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Vila-real, divendres 29-3-13 (18:30 h): No n’hi ha Partida.
*Dv-15: Adrià II i Raúl – Colau i Salva.
2) Benidorm, divendres 29-3-13 (16:45 h): No sabem si n’hi ha partides.
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
3) Sueca, divendres 29-3-13 (17 h.):
1a) Raspall: Ricard i Xoto – Mario i Canari.
2a) Soro III i Jesús – Adrià I, Natxo i Tomàs II. (300 €)
4) Pelaio, dissabte 30-3-13 (17:30 h): Alvaro i Fèlix. – Colau, Xavi i Carlos II.
5) Pedreguer, dissabte 30-3-13 (16:30 h):
1a) Ferrer i Josep – Maravilla i Sala.
2a) León i Dani – Pujol, Santi i Herrera.
6) Alzira, dilluns 1-4-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Di-18: Raspall: Caxu i Nèstor – Nalda i Botja.
2a) Professionals
*Di-25: Colau i Raúl – Santi II i Xavi.
7) Borriana, dilluns 1-4-13 (18:30 h): Professionals.
*Di-11: Cervera i Raúl – Fageca i Natxo.
8) Massamagrell, dimarts 2-4-13 (15:30 h) Professionals.
*Dm-26: Soro III i Hèctor – Pujol II i
9) Guadassuar, dimecres 3-4-13 (16:30 h) I Trofeu Primavera – Gal.leries prohibides:
1a Semifinal): Soro III i Xavi – Alvaro i Jesús. ( a 5 jocs ).
2a Semifinal): Pujol II i Fèlix – León I Dani. ( a 5 jocs ).
3a Final) Guanyadors de les 2 Semifinals. ( a 6 jocs).
10) Vilareal, dimecres 3-4-13 (18:30 h): Professionals.
*Dx-13: León i Salva – Adrià II i Raúl.

2.-RASPALL PROFESSIONAL.
1) La Llosa, dijous 28-3-13 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Caxu i Pepico II – Dani i Perales.
2) Piles, divendres 29-3-13:
1a) Mata i Roberto – Murillo i Borja.
2a) Monjo i Galàn – Virgi i Alberto. (100 €)
3) Bellreguard, dissabte 30-3-13 (16:30 h):
1a) Sergio i Sagasta – Xaveli II i Roberto. (50 €)
2a) Pepe i Coeter II – Marrahí, Dorín i Moltó. (150 € )
4) La Llosa, dissabte 30-3-13 (16 h):
1a) Xiquets
2a) Aficionats.
3a) Raúl i Vilare – Lluiset i Gabi.
5) Bellreguard, diumenge 31-3-13 (16:30 h): No n’hi hauran Partides (Pasqua).
6) Xeraco, diumenge 31-3-13 (10:30 h): No n’hi hauran Partides (Pasqua).
7) Vilanova Cast., dilluns 1-4-13 (16 h): No sabem si n’hi han Partides.
8) Oliva, dimarts-2-4-13 (17:00 h):
1a) Juvenils.
*Dm-26: Murillo i Brisca – Juan L. i Nèstor.
2a) Professionals.
*Dm-26: Virgi i Dorín – Moltó i Sidahmed.
9) La Llosa, dimarts 2-4-13 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals. –Dm-26: Pepe i Gabi – Mario i Jaume II.

3.–FRONTÓ – Parelles Aficionats – 1a Categoría.
· Dissabte 30 de Març – No n’hi ha Partides.

4.–LLARGUES.
· Diumenge-31-març – No n’hi ha Partides.

5.–RASPALL –Aficionats
· Dissabte 30 de Març – No n’hi ha Partides.

6.–RASPALL – Circuit Sub-23
· Semifinals i Final, La Llosa dissabte 6 d’abril (18,30 h.)
– Pepe i Gabi – Escoto i Jaume

7.–E. i C. – Sub-18
· Final – Vilareal – Dimecres 27-3-13 (17,30 h.)
1) 3r-4t Lloc: Lluís de la Vega (Almussafes) – Alvaro II (Petrer).
2) Marc Giner (Murla) – Carlos (Massalfassar).
102 Visites

Deixa un comentari