Partides de pilota per a la setmana

Amigues i amics “del Racó del Tio Canya” a continuació teniu les partides més destacades que es realitzaran esta setmana als diferents trinquets. Com sempre en recomanarem algunes però esperem que en trieu moltes, sobretot aquelles que estan a prop, o be que juguen els nostres jovens, no se les perdau.
Recordar que “el Racó del Tio Canya” no tornarà ja en directe fins el proper any però que les partides sí intentarem seguir oferint-vos-les per a que gaudiu del nostre esport.
Partides més interessants per a esta setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Sueca, divendres 13-12-13 (16:45 h):
1a) Carlos i Juliàn – Sergio i Martí.
2a) Francés i Pere – Maravilla i Santi.
2) Vilamarxant, divendres 13-12-13 (18:30 h.): Pedro i Salva – Fageca i Natxo.
3) Vilareal, divendres 13-12-13 (18:30 h.): Professionals.
*Dv-29: Pedro i Santi – Adrià II i Natxo.
4) Benissa, Trofeu “Benissa” – 2ona Semifinal, divendres 13-11-13 (19 h.): Miguel i Tato – Pablo, Tomàs i Conillet
5) Pelaio, dissabte 14-12-13 (17:30 h) – 2ona Semifinal “Mestres”: Soro i Dani(Pedrito) – Álvaro, Xavi i Hèctor (Miguelín).
6) Pedreguer, dissabte 14-12-13 (16:30 h):
1a) Giner i Conillet – Ferrer i Sala.
2a) Rodrigo i Jesús – Víctor i Fèlix.
7) Petrer, dissabte 14-12-13 (18:30 h): Professionals ¿?.
*Ds-30: Miguel i Carlos II – Francés i Jesús II.
8) Bellreguard, diumenge 15-12-13 (16,30 h): Genovés II i Hèctor – Francés, Raúl i Tomàs II.
9) Torrent, diumenge, 15-12-13 (16 h): Professionals.
*Dg-1-12: Adrià II i Canari – Boni i Tino.
10) Olleria, Frontó, dissabte 14-12-13 (12 h.): Sarasol I i Fageca – León i Santi II.
11) Benidorm, dilluns 16-12-13 (17 h.)
1a) Raspall.
*Di-9-12: Kozar i Adrià (Benidorm) – Pablo i Jaumet.
2a) Escala i Corda
*Di-9-12: Pau, Jesús II i Adolfo – Barraca II i Juanfran.
12) Alzira, dilluns 16-12-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Di-9-12: Maravilla i Carlos II – Boni Monrabal.
2a) Professionals.
*Di-9-12: Fageca i Tato – Adrià II I Xavi.
13) Borriana, dilluns 16-12-13 (18:30 h): Professionals ¿?
*Di-11-11: Pedro i Hèctor – Fageca i Tato.
14) Massamagrell, dimarts 17-12-13 (15:45 h): Professionals.
*Dm-10-12: Miguel i Salva–Santi II i Santi. Monrabal.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Genovés, divendres 13-12-13 (17 h.): No sabem si hi han partides.
2) Piles, divendres 13-12-13 (18:30 h):
1a) Juvenils
*Dv-29: Escoto i Brisca – Ian i Enrico.
2a) Sergio Sanxis – Pepe i Roberto
*Dv-29: Sergio i Xoto – Pepe i Roberto. (100 €)
3) Bellreguard, dissabte 14-12-13 (16:30 h):
1a) Jordi i Sagasta – Raúl i Roberto. (100 €).
2a) Premi Zurdo (200 €): Marrahí i Coeter II – Moltó, Moro i Miravalles.
4) La Llosa, dissabte 14-12-13 (16 h) :
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Ricard i Leandro III – David i Sidahmed.
5) Bellreguard, diumenge 15-12-13 (16:30 h):
1a) Dalt corda: Genovés II i Hèctor – Francés , Raúl i Tomàs II.
2a) Pepe i Sanxis – Punxa i Canari. (100 €).
6) Xeraco, diumenge 15-12-13 (11 h):
1a) Juvenils.
2a) Lluiset Juan II – Caxu Enrico
*Dg-8-12: Lluiset i Juan II – Caxu i Xaveli II.
7) Xàbia,diumenge, 15-12-13 (10:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dg-24: Escoto i Arnau – Jordi i Ricardet.
8) Benigànim, diumenge 15-12-13 (16:30):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dg-20-10: Moltó i Gabi – David i Sidahmed.
9) Oliva, dimarts 17-12-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-10-12: Pau i Molina – Mata i Ricardet.
2a) Professionals.
*Dm-10-12: Marrahí i Alberto – Moltó i Canari.
10) La Llosa, dimarts 17-12-13 (16:30 h)-
1a) Aficionats.
*Dm-3-12: Genovés II i Dani – León, Fèlix i Carlos II.
2a) Professionals.
*Dm-10-12: Sergio i Jaume II – Raúl i Sagasta.


3.–Partides RASPALL AFICIONATS.
· 4rta B, Semifinals Tornada, 14-12-13: 1) Gavarda E – Sumacàrcer B. 2) Real B.- Planes C.
· Finals: Masculines Xeraco (diumenge, 22- 12-13) – Femenines (dissabte 21-12-13).


4.–JECV FRONTÓ Parelles.
· Finals Alacant, Benidorm dissabte 14-12-13
-1) Cadets: 10 h.) Orba A – Benidorm. -2) Infantils: 10:30 h.) Sella – Tibi A.
-3) Alevins: 11 h.) Orba A – Petrer A. -4) Benjamins: 11:30 h.) Orba A – Xàbia.
· Finals Autonòmiques: Dissabte 21 de desembre a El Puig.


5.–Campionat INDIVIDUAL Sub-23 ESCALA I CORDA.
· 2ona Fase: Entren Maravilla (Pedreguer) i Santi Ferrer (Llíber).


6.–RASPALL INDIVIDUAL Sub-16.
· 2ona Fase, 4rts. Final, Llosa, diumenge 15-12-13 (10 h.)


7.–RASPALL INDIVIDUAL-Sub-18.
· 2ona Ronda, Llosa, dilluns 16-12-13 (20 h.):
1) Victoriano – G. (Martín – J.M. Escolà).
2) Robert – G. (Eliseu – Josep Pérez).
3) Piles, dimarts 17-12-13 (20 h.): Pau Salvà (Pedreguer) – G. (Justo – Joan Mullor).
Llosa, dimecres 18-12-13(21 h.):
4) Pau Mas (Piles) – G. (Adrià Ord. – Vicent Llobregat).
5) Robert Feo – G. (Lluis Moltó – David Sanjuan)
Xeraco, dijous 19-12-13 (20:30 h.):
6) Roberto Ch. – G. (Pau Rguez. (Xeraco) – Pau Escrivà (Oliva)).
10) Ian – G. (X.Salelles (Oliva) – Joel Mas (Castells)).
11) Orba, divendres 20-12-13 (20:30 h.): Arnau Oliver – G. (Gabriel Tent (Orba) – Aarón Oliver (Laguar)).
· 2ona Fase, 4rts FINAL, Llosa, dilluns 23-12-13(10 h.)

6 Visites

Deixa un comentari