Partides de pilota per a la setmana


Amigues i amics “Del Racó del Tio Canya” a continuació teniu les partides per a la setmana als diferents trinquets.
Volem recordar en especial les del dissabte 25 a la població veïna d’Ondara on es fa l’homenatge als equips campions del raspall aficcionats autonòmic on jugà el pegolí Àngel.

Partides més interessants:

1. -Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Guadassuar, dijous 23-1-14 (16,45 h) Fira:
1a) Maravilla i Jesús II – Ferrer i Hèctor II.
2a) León i Dani – Rodrigo i Fèlix.
2) Pelaio, dijous 23-1-14 (16:45 h):
1a) Sub-23- Marc i Conillet – Angel, Juliàn I Alvàn ( Sala i Adolfo).
2a) Pedro i Carlos II – Pablo i Tato.
3) Guadassuar, divendres 24-1-14 (16:45 h) Fira:
1a) Angel i Paulino – Carlos i Juliàn.
2a) Pablo i Hèctor – Francés i Natxo.
4) Vilamarxant, divendres 24-1-14 (18:30 h.): Professionals.
5) Vila-Real, divendres 24-1-14 (18:30 h.): Santi II i Salva- Pablo II i Raúl.
6) Pelaio, dissabte 25-1-14 (17:30 h): Alvaro i Félix – Genoves II i Santi.
*Ds-18: Rodrigo, Natxo i Tomàs – Santi II, Raúl i Carlos.
7) Pedreguer, dissabte 25-1-14 (16:30 h):
1a) Sub-23- Ferrer i Jordi – – Giner, Sala i Adolfo.
2a) Miguel i Tomas II – Leon i Pere.
*Ds-18: Pedro i Hèctor – Francés i Pere.
8) Petrer, dissabte 25-1-14 (18:30 h.): Professionals.
9) Torrent, diumenge 26-1-14 (16 h): Professionals.
*Dg-1: Adrià II i Canari – Boni i Tino.
10) Murla, diumenge 26-1-14 (11:30 h) Bancaixa 1era Semifinal: Soro III i Salva – Víctor, Dani i Colau.
11) Llíria, diumenge 26-1-14 (11:30 h) Bancaixa 2ona Semifinal: Fageca, Xavi i Monr – Rodrigo, Raúl i Hèctor.
12) Benidorm, dilluns 27-1-14 (17 h.): No sabem si n’hi ha partides.
1a) Juvenils
*Di-23: Maravilla i Jesús – Ferrer i Sala.
2a) Professionals
*Di-23: Rodrigo, Santi i Tomàs – Pablo, Fèlix i Carlos
13) Alzira, dilluns 27-1-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Di-20: Sub-23: Francés i Paulino – Maravilla i Guillermo.
2a) Professionals.
*Di-20: Alvaro, Tato i Natxo – Rodrigo, Raúl i Canari (Hèctor).
14) Borriana, dilluns 27-1-14 (18 h.) Sub-23: Angel, Juliàn i Alvàn – Pablo II i Cristià.
15) Massamagrell, dimats 28-1-14 (15:45 h): Professionals.
*Dm-21: Soro i Salva – Pujol II i Xavi.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 23-1-14 (16:30 h):
1a) Salva i Nèstor – Badenes i Ricardet.
2a) Mario i Xoto – Raúl Leandro III. (100 €).
2) La Llosa, dijous 23-1-14 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Dani i Víctor – Caxu i Jaume II.
3) Genovés, divendres 24-1-14 (18 h.): Professionals.
*Dv-17: Jordi i Femenía – Murillo i Ricardet.
4) Piles, divendres 24-1-14 (16:30 h):
1a) Pau i Roberto – Domingo i Borja.
2a) Guille i Canari – David i Sanxis. (100 €)
5) Bellreguard, dissabte 25-1-14 (16:30 h):
1a) Pablo i Miravalles – Iàn i Xoto. (50 €).
2a) Sergio i Coeter II – Moltó i Dorín. (150 €)
6) La Llosa, dissabte 25-1-14 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Mario i Jaume II – Ricard i Guillem.
7) Ondara, dissabte 25-1-14 (15:45 h.) Homenatge Equips Campions 2ona i 4rta categoria:
1a) Angel i Ramón – Guixa, Joanber i Albert II.
2a) Canella i Tomàs – Jordi i Arnau.
8) Xàbia, diumenge 26-1-14 (11,30 h.) Cespiva Sub-23: Nalda i Chofre – Mata i Roberto.
9) Bellreguard, diumenge 26-1-14 (16:30 h):
1a) Caxu i Tonet II – Kilian i Nèstor.
2a) David i Moro – Guille i Alberto.. (100 €).
10) Xeraco, diumenge 26-1-14 (11 h.):
1a) Juvenils.
2a) Domingo i Brisca – Caxu i Galan.
*Dg-19: Ferràn i Roberto – Ian i Borja.
11) Vilanova Castelló, dilluns 27-1-14 (16 h.) Sub-23: Jordi i Femenia – Víctor i Borja.
12) Oliva, dimarts 28-1-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-14: Murillo i Nèstor – Mata i Borja.
2a) Professionals.
*Dm-21: Ricard i Brisca – David i Xoto.
13) La Llosa, dimarts 28-1-14 (16:30 h)
1a) Aficionats. .
2a) Professionals.
*Dm-21: Iàn i Coeter II – Sergio i Dorín.


3.-Partides Cespiva ESCALA i CORDA Sub-23.
1) Pelaio, dijous 23-1-14 (17 h): Orba- Alcàsser.
2)Pedreguer, dissabte 25-1-14 (16,30 h): Sella- Murla.
3) Borriana, dilluns 27-1-14 (18 h): Alcàsser- Vila-real.


4.-Partides Cespiva RASPALL Sub-23.
1) Xàbia, diumenge 26-1-14: Nalda i Chofre – Mata i Roberto.
2) Vilanova, dilluns 27-1-14: Jordi i Femenia – Víctor i Borja.


5.-Partides Cespiva RASPALL Jvenil.
-Xeraco-dj-23-1-(18 h): 1) Pau Salvà i Robert – Pau (Xeraco) i Arnau. -2) Iàn i Hèctor – Pablo i Lorja.
-Piles-dm-28-(19 h.): 3) Iàn i Hèctor – Montaner, Martín i Justo. -4) Pau Salvà i Robert – Nèstor i Adrià.


6.–Partides Copa Generalitat GALOTXA.
· Semifinals de tornada, Diumenge, 25-01-14
1era) 1) Quart – Parcent. 2) Massalfassar – Almenara.
*Ds-24: Almenara – Massalfassar (Anada pendent)
Juvenils) 1) Monserrat – Borbotó. 2) Massamagrell – Almussafes.

7 Visites

Deixa un comentari