Partides de pilota per a la setmana

“El Racó del Tio Canya” segueix cada dimarts en la nit, de 21h a 21.30h, oferint-te tota la informació més destacada de les diferents partides de pilota que es juguen. De la mà de Josep Mª Ferreiró, el contem tot sobre l’evolució de les diverses competicions i modalitats sense oblidar els principals protagonistes.
Per suposat, des “del Racó del Tio Canya” realitzem un recolzament incondicional a les noves generacions de jugadors dedicant-los sempre un temps per informar d’on, quant i com juguen. Si voleu saber més del nostre esport no oblideu sintonitzar-nos cada dimarts o be, accedir a la web i descarregar-los.

Partides interessants a veure esta setmana:

1.–Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 6-2-14 (16:45 h):
1a) Giner i Joan – Àngel Paulino.
2a) Pablo i Herrera – Francés i Carlos II.
2) Sueca, divendres 7-2-14 (16:45 h):
1a) Martí i Conillet – Maravilla i Guillermo.
2a) Cervera i Pere – Santi II i Hèctor.
3) Vilamarxant, divendres 7-2-14 (18:30 h.): Professionals.
*Dv-24: Adrià II, Herrera i Canari – Boni, Monrabal i Hèctor.
4) Vila-Real, divendres 7-2-14 (18:30 h.) Bancaixa 4rta Ronda:
Álvaro, Salva (Tato) i Raúl – Víctor, Dani i Colau II.
5) Pelaio, dissabte 8-2-14 (17:30 h) Bancaixa 4rta Ronda:
León, Santi i Tomàs II – Pablo, Pedro o Santi II (Miguel) i Fèlix (més un tercer jugador).
6) Pedreguer, dissabte 8-2-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Ds-1: Pablo II i Conillet – Maravilla i Natxo II.
2a) Pujol II i Salva(?) – Pablo, Natxo i Carlos II.
7) Petrer, dissabte 8-2-14 (17 h.): Professionals.
*Ds-1: Àngel, Juliàn i Alvàn – Carlos, Víctor i Pablo.
8) Torrent, diumenge 9-2-14 (16 h): Professionals?
*Dg-1: Adrià II i Canari – Boni i Tino.
9) Bellreguard, diumenge 9-2-14 (16:30 h) Bancaixa 4rta Ronda:
Genovés II, Pere i Carlos II – Rodr., Raúl i Hèctor.
10) Alcàsser, diumenge 9-2-14 (11:30 h) Bancaixa 4rta Ronda:
Fageca, Xavi i Monrabal – Soro III i Salva.
11) Benidorm, dilluns 10-2-14 (17 h.): No sabem si n’hi ha partides.
12) Alzira, dilluns 10-2-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Di-3: Sub-23: Pedreguer (Maravilla i Guillermo) – Murla (Giner, Sala i Adolfo).
2a) Professionals.
*Di-3: Pedro, Jesús i Monrabal – Rodrigo i Pere.
13) Borriana, dilluns 10-2-14 (18 h.) Professionals.
*Di-27: Àngel, Juliàn i Alvàn – Pablo II i Cristià.
14) Massamagrell, dimarts 11-2-14 (15:45 h) Bancaixa 4rta Ronda 1era Semifinal:
Guanyador (Álvaro, Salva i Natxo – Víctor, Dani i Colau II) – Guanyador (León, Santi i Tomàs – (Miguel) i Fèlix).


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 6-2-14 (16:30 h):
1a) Jeffry i Molina – Ferràn i Ricardet.
2a) Pablo i Sanxis – Domingo i Roberto. (100 €).
2) La Llosa, dijous 6-2-14 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Lluiset i Jaume II – Jordi i Sidahmed.
3) Genovés, divendres 7-2-14 (18 h.): Professionals?
*Dv-17: Jordi i Femenía – Murillo i Ricardet.
4) Piles, divendres 7-2-14 (16:30 h):
1a) Nalda i Nestor – Dani i Borja
*Dv-31: Pau Salvà i Femenia – Feo i Chofre.
2a) Molto i Josep – Monxo i Canari.
*Dv-31: Moltó i Coeter II – Marrahí, Canari i Leandro III.
5) Bellreguard, dissabte 8-2-14 (16:30 h):
1a) Pau i Roberto – Jordi i Tonet II. (50 €).
2a) Campionat Hivern-A: Ricard i Coeter II – Guille i Moro. (150 €)
6) La Llosa, dissabte 8-2-14 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) David i Sidahmed – Pepe i Sagasta II.
7) Xàbia, diumenge 9-2-14 (11:30 h.) Professionals
*Dg-26: Sub-23: Nalda i Chofre – Mata i Roberto.
8) Bellreguard, diumenge 9-2-14 (16:30 h):
1a) E. i C. Bancaixa 4rta Ronda:
Genovés II, Pere i Carlos II – Rodrigo, Raul i Hèctor.
2a) Marrahí i Sanxis – Moltó i Dorín. (100 €).
9) Xeraco, diumenge 9-2-14 (11 h.):
1a) Juvenils.
2a) Sub-23: Murillo i Ricardet – Nalda i Chofre.
10) Vilanova Castelló, di-9-2-(16 h.) Professionals?
*Di-2: Jordi i Femenia – Víctor i Borja.
11) Oliva, dimarts 11-2-14 (16:30 h):
1a) Sub-23: Nalda i Chofre – Jordi i Femenia.
2a) Campionat-Hivern-B: Raúl i Leandro III – David i Xoto.
12) La Llosa, dimarts 11-2-14 (16:30 h):
1a) Aficionats. .
2a) Professionals.
*Dm-4: Moltó i Roberto – Marrahí i Leandro III.


3.-Partides RASPALL Cespiva Sub-23.
1) Xeraco, diumenge 9-2-14: Murillo i Ricardet – Nalda i Chofre.
2) Oliva, dimarts 11-2-14: Nalda i Chofre – Jordi i Femenía.


4.-Partides RASPALL Cespiva Juvenil.
– Xeraco, dijous 6-2-14 (18 h): 1) Nèstor i Adrià – Pau Salvà i Robert. 2) Montaner, Martín i Justo – Ian i Hèctor.
– Piles, dimarts 11-2-14 (19 h): 1) Pau (Xeraco) i Arnau – Nèstor i Adrià. 2) Montaner, Martín i Justo – Pablo i Lorja.


5.–Partides GALOTXA Copa Generalitat.
· Finals Canxa Meliana, diumenge 9 Febrer.
-1) Quart – Massalfassar. – Juvenils) Monserrat – Almussafes.


6.-Partides FRONTÓ Finals Individual “Una paret”.
· Borbotó, dissabte 8 Febrer (10 h.) (Frontó 1 i 2)
-1era Categoria) (12 h): Pasqual II (La Pobla) – Marc (Monserrat) . –2ona Categoria) (11 h): Edu – Xavi. .
-Femenina 1era) (11 h): Sara (Godelleta) – Majo (Borbotó). –Femenina Promeses (10 h): Mar (Bicorp) – Anna (Beniparrell).


7.–Partides GALOTXA XXXII-JECV.
· Semifinals i finals, Tibi, diumenge 9 Febrer
1) Benjamí (10 h): 1) Orba A – Petrer A 2) Tibi A – Ondara. Després finals.
2) Aleví (10 h): 1) Petrer A – Murla 2) Orba A – TibiA. Després finals.
3) Infantil (15.30 h): 1) Tibi – Xàvia 2) Orba A – Murla. Després finals.
4) Cadet: 1) Murla – Tibi 2) Orba A – Benidorm. Després finals.

12 Visites

Deixa un comentari