Partides de pilota per a la setmana

Cada dimarts de 21h a 21:30h teniu una cita amb l’esport de la pilota de la mà de Josep M. Ferreiró, mig hora que vos porta en directe tot lo més destacat de les partides de la setmana a les diferents modalitats, trinquets i campionats i sense oblidar-se mai de les competicions d’aficionats i per suposat, de les dels més menuts. Un programa dels pocs que trobaràs on es parla del nostre esport de tu a tu, amb gent coneixedora, amant, amb passió per un esport tant nostre. Si no escoltares el programa ho pots fer a ‘Ràdio a la carta”, “El Racó de la Pilota del Tio Canya”, busca’ns.
Estes són les partides per a la setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 22-1-15 (16:45 h):
1a) Angel i Paulino – Kevín II i Julian.
2a) Pedro i Carlos – Francés i Hèctor.
2) Guadassuar, divendres 23-1-15 (16:45 h) Fira:
1a) Lluís i Nèstor – J.Salvador i Pablo.
2a) Pablo i Pere – Santi II i Tomàs II.
3) Sueca, divendres 23-1-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dv-16: Ferrer i Carlos – Santi II i Guillermo.
4) Vila-real, divendres 23-1-15 (18:30 h): Pablo II i Víctor II – Ferrer i Natxo.
5) Vilamarxant, divendres 23-1-15(17:30 h) Circuit: Soro i Salva – Fageca i Fèlix.
6) Benissa, divendres 23-1-15(19 h) Circuit: Genovés II i Jesús – Miguel i Raúl.
7) Pelaio, dissabte 24-1-15 (17:30 h): Víctor, Natxo i Carlos – Soro III i Salva.
8) Pedreguer, dissabte 24-1-15 (16:45 h):
1a) Marc i Sala – Ferrer i Alvan.
2a) Fageca i Herrera – Pablo i Hèctor.
9) Benidorm, dissabte 24-1-15(18 h) Circuit: Pujol II i Santi – Pere-Roc II, Dani i Monrabal.
10) Petrer, dissabte 24-1-15 (18:30 h): Pedro i Hèctor II – Colau i Colau II
11) Alcàsser, diumenge 25-1-15 (11:30 h) Circuit: León, Pere i Carlos – Santi II, Xavi i Tomàs II.
12) Alzira, diumenge 25-1-15 (16:45 h):
1a) Ian i Roberto – Ricard i Tonet II.
2a) Genovés II i Víctor II – Francés i Raúl.
13) Xàbia, diumenge 25-1-15 (10:30 h):
1a) Desafiu Raspall Aficionats.
2a) Escala i Corda: Giner i Conillet – Carlos i Pepet.
14) Pobla, dilluns 26-1-15 (16 h) Torneig Individual: Carlos II – Marc.
15) Borriana, dilluns 26-1-15(16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di-19: Genovés II i Dani – Pujol II i Fèlix.
16) Guadassuar, dilluns 26-1-15 (17:30 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 22-1-15 (16:30 h):
1a) Verger i Pau – Montblanc i Gabi.
*Dj-15: Montaner i Pablo – Momblanc i Gabi.
2a) Ian i Tonet II – Xaveli II i Roberto.
2) La Llosa, dijous 22-1-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo i Ricardet – Ferran i Guillem.
3) Piles, divendres 23-1-15 (16:30 h):
1a) Jeffry i Sagasta – Pau i Nèstor.
2a) Monjo i Canari – Guille i Brisca. (100 €)
4) Genovés, divendres 23-1-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Marrahí i Alberto – Sergio i Coeter II.
5) Bellreguard, dissabte 24-1-15 (16:30 h):
1a) Domingo i Lorja – Jordi i Ricardet. (50 €).
2a) Waldo i Moro – Moltó i Sanxis. (100 €).
6) La Llosa, dissabte 24-1-15 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Pau i Sidahmed – Nalda i Jaume II.
7) Bellreguard, diumenge 25-1-15(16:30 h):
1a) Raul i Néstor – Josep i Gabi.
*Dg-18: Caxu i Sidahmed – Jordi i Borja.
2a) Pepe i Miravalles– Guille i Alberto.
8) Dénia, diumenge 25-1-15 (11:30 h): Mata i Molina – Murillo i H.Ibiza.
9) Xàbia, diumenge 25-1-15 (10.30 h):
1a) Desafiu Raspall Aficionats
2a) Escala i Corda: Giner i Conillet – Carlos i Pepet.
10) Xeraco, diumenge 25-1-15 (10:30 h): No sabem si n’hi ha Partides.
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) Vilanova, dilluns 26-1-15 (16 h): Promoció.


3.-Partides X Copa Generalitat GALOTXA.
· Dissabte 24 i 31de gener – Semifinals.
– Majors: 1) Tibi – Marquesat 2) Sella – Quart.
– Juvenils: 1) Borbotó – Guanyador (Massamagrell – Massalfassar). 2) Alginet – Algímia.


92 Visites

Deixa un comentari