Partides de pilota per a la setmana

Tot seguit vos porten les partides de pilota més interessants als diferents trinquets i modalitats per a què aprofitant les festes josefines, feu una escapadeta al trinquet i gaudiu del nostre esport. Bones falles a totes i tots.

Partides més interessants per a la setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 19-3-15 (16:45 h): No sabem si n’hi hauran partides (Falles).
1a) Juvenils
*Dj-12: Lliga promeses: Trio Lluís Vega – Trio Martí II.
2a) Profesionals
*Dj-12: Lliga-2: Marc, Zarzo i feridor – Pablo II i Pepet.
2) Torrent, divendres 20-3-15 (16 h):
1a) Lliga Promeses: Trio Sergi (Salva) – Trio David L.
2a) Lliga-2: Boni i Colau II – Marc, Zarzo i feridor.
3) Sueca, divendres 20-3-15 (16:45 h):
1a) Lliga Promeses: Trio Lluís de la Vega – Trio Ricardo.
2a) Professionals.
*Dv-13: Soro III i Pere – Genovés II i Raül.
4) Vila-real, divendres 20-3-15 (18:30 h): Soro III i Fèlix – Genovés II i Raül.
5) Benidorm, divendres 20-3-15 (18:30 h): No sabem si n’hi ha partida.
6) Vilamarxant, divendres 20-3-15 (17:30 h): Miguel i Pere – León i Jesús.
7) Pelaio, dissabte 21-3-15 (17:30 h): Fageca i Jesús – Víctor i Natxo.
8) Pedreguer, dissabte 21-3-15 (16:45 h):
1a) Ferrer i Sala – Giner i Conillet.
2a) Francés i Raül – Pablo i Fèlix.
9) Petrer, dissabte 21-3-15 (18:30 h): Miguel i Hèctor – Genovés II i Carlos.
10) Xàbia, diumenge 22-3-15 (10:30 h): No sabem si n’hi ha partides.
*Dg-15: Boni II i Víctor II – Giner, Sala i Jordi.
11) Dénia, diumenge22-3-15 (11:30 h): No sabem si n’hi ha partida.
*Dg-15: Genovés II i Pere – Víctor, Fèlix i Carlos.
12) Alzira, diumenge 22-3-15 (16:45 h):
1a) Campionat Raspall Aficionats 1era Categoria): Alzira – Xeraco.
2a) Fageca i Herrera – Colau i Natxo.
13) Montcada, diumenge22-3-15 (11:30 h) 2ona Final Lliga: Pujol II i Santi – PereRoc II, Dani i Monrabal.
14) Pobla, dilluns 23-3-15 (16 h): Promoció.
15) Borriana, dilluns 23-3-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Di-9: Kevin, Pablo i Adrià – David L. Rafa i Naharros.
2a) Professionals.
*Di-16: Pablo II i Pepet – Francés i Conillet.
16) Guadassuar, dilluns 23-3-15 (16:45 h):
1a) Lliga Promeses: Trio Lluís de la Vega – Trio de David L.
2a) Lliga-2: Giner, Sala i Jordi – Xavi II i Víctor II.
17) Massamagrell, dimarts 24-3-15 (16:30 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 19-3-15-(16:45 h):
1a) P.Salvà i Nèstor – Jeffry i Lorja.
2a) Final Trofeu Falles: Domingo, Gabi i Ricardet – Ian i Tonet II.
2) La Llosa, dijous 19-3-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dj-12: Raül i Gabi – Caxu i Borja.
3) Piles, divendres 20-3-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dv-13: Ferran i Lorja – Dani i H.Ibiza.
2a) Copa Diputació: Moltó i Roberto – Pepe, Brisca i Tonet II.
4) Vilanova, divendres 20-3-15 (16:30 h): Promoció.
5) Genovés, divendres 20-3-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dv-27: Pablo i Molina – Feo i Lorja.
2a) Professionals.
*Dv-13: Marrahí i N.Badenes – Monjo i Sanxis.
6) Bellreguard, dissabte 21-3-15 (16:45 h):
1a) Jeffry i Ricardet – Pablo i Gabi.
2a) Waldo i Coeter II -– Marrahí i Moro.
7) La Llosa, dissabte 21-3-15 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals
*Ds-14: Pepe i Sagasta – Ricard i Sidahmed.
8) Bellreguard, diumenge22-3-15 (16:30 h):
1a) X.Verger i Lorja – P.Salvà i Pau.
2a) Sergio i Dorín – Jordi, Alberto i Nèstor.
9) Xeraco, diumenge22-3-15 (10:30 h):
1a) Juvenils
*Dg-1: N.Badenes i H.Ibiza – Verger i Molina
2a) Professionals
*Dg-1: Escoto i Josep – Mario i Miravalles.
10) Alzira, diumenge 22-3-15 (16:45 h) Raspall Campionat Aficionats:
1a) 1era Categoria: Alzira – Xeraco.
2a) Escala i Corda.
11) Dénia, diumenge 22-3-15 (11:30 h): No sabem si n’hi ha partida.
*Dg-1: P.Salvà i Arnau – Salelles i Alvàn.
12) Xàbia, diumenge 22-3-15 (10:30 h): No sabem si n’hi ha partides.
*Dg-15: 2a) Sariero i Trini – Ferrer i Vilare.
13) Vilanova, dilluns 23-3-15 (16:30 h.): Promoció.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS.
· Dissabte 21 de març.
1era Categoría: 1) Cocentaina – Xeraco B. 2) Xeraco A – Bicorp A. 3) Alzira A – Oliva A.
4rta Categoría grup 2: 1) Dénia – Gavarda B.


4.-Partides LLARGUES. 6ena Jornada.
· Diumenge 22 de març.
1a) -1) Murla A – Alfàs. -2) Parcent – Benimagrell -3) Benidorm – Sella. –Desc. = Murla B.
2a) -1) Mutxamel – Xaló. -2) Finestrat – Murla. -3) Campello – La Vila. -4) Sella – Tormos.
3a) -1) Crevillent A – Parcent. -2) Crevillent B – Agost. –Desc. = Tibi i FondóNeus.


5.-Partides FRONTÓ AFICIONATS 1era Categoría. 1era Jornada.
· Dissabte 21 de març.
-1) Quart – Almussafes. -2) Almenara – Museros. -3) Xest – Moixent.


50 Visites

Deixa un comentari