Partides de pilota per a la setmana

Les partides de pilota més destacades de la setmana les podeu trobar a continuació per a totes aquelles persones que tinguen interés en el nostre esport. Vos portem una llista amb les partides que es realitzaran als diferents trinquets, frontons i carrers allà on es realitzen. Si voleu veure partides de pilota, ací teniu la informació a tant sols un click de distància.
Partides interessants de pilota per a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 11-6-15 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dj-14: Giner i Sacha – Salva i Rafa.
2a) Professionals.
2) Benissa, divendres 12-6-15 (19 h) “Homenatge a Ramiro” Copa Diputació: Genovés i Santi – Pere Roc II, Pere i Carlos.
3) Sueca, divendres 12-6-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dv-5: Pablo i Herrera – Marc i Carlos.
4) Vila-real, divendres 12-6-15 (18:30 h) Professionals.
*Dv-5: Pere Roc i Pere – Víctor i Santi.
5) Vilamarxant, divendres 12-6-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dv-29: Pere Roc, Santi i Carlos – Pujol i Natxo.
6) Pelaio, dissabte 13-6-15 (17:30 h): Copa Diputació: Final 1era Ronda 2ona Fase: Pujol i Natxo – G. (Miguel – León).
7) Pedreguer, dissabte-13-6-15 (17: h).
1a) Giner i Sacha – Carlos i Sala.
2a) Pedro, Jesús i Conillet – Francés, Salva Carlos.
8) Xàbia, diumenge 14-6-15 (10:30h) Vé Anivervari Trinquet:
1a) Raspall
2a) Genovés i Dani – Miguel i Fèlix .
9) Pobla, dilluns 15-6-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Copa-3.000: Boni i Colau II – Angel, Gerardo i Pau.
10) Borriana, dilluns 15-6-15 (16:45 h)?:
1a) Juvenils.
*Di-1: Finals Indiv-Sub-18.
2a) Professionals.
*Di-8: Fageca i Víctor II – Pere Roc II i Monrabal.
11) Guadassuar, dilluns 15-6-15 (17:00 h):
1a) Juvenils
*Di-8: Ricardo i Juliàn – Sergi i Xavi F.
2a) Professionals.
*Di-8: M.Giner i Pepet – Carlos i Jordi.
12) Massamagrell, dimarts 16-6-15(16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Dm-9: Soro i Hèctor- Pujol i Natxo.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 11-6-15 (17 h):
1a) Montaner i Raül II – David i Chordà. 
*Dj-4: Feo i Raül II– Kilian i Lorja.
2a) Lluïset i Tonet II – Verger i Gabi.
*Dj-4: Nalda i Roberto – Escoto i Gabi.
2) La Llosa, dijous 11-6-15 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Ferran i Guillem – Pau i Borja.
3) Piles, divendres 12-6-15 (17 h):
1a) Sub-23: Nalda i H. Ibiza – Feo i Lorja.
2a) Monjo i Josep – Mario i Canari.
4) Vilanova, divendres 12-6-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Promoció.
*Dv-29: Fede i Jordà – Momblanc i Raül G.
5) Genovés, divendres 12-6-15 (17 h):
1a) Juvenils
*Dv-5: Montaner i Ricardet – Mata i Pau.
2a) Professionals.:
6) Bellreguard, dissabte 13-6-15 (17 h):
1a) Jeffry i Borja – Ferran i Raül II.
*Ds-6: Verger i Molina – Nalda i H.Ibiza. .
2a) Marrahí i Brisca – Moltó i Gabi. 
*Ds-6: Moltó i Dorín – Punxa, Alberto i Tonet II.
7) La Llosa, dissabte 13-6-15 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Final II – Trofeu Bollo: Waldo i Sanxis – Sergio.Alberto i Tonet II.
8) Bellreguard, diumenge 14-6-15 (17 h):
1a) Mario i Seve – Caxu i Néstor
*Dg-7: Pablo i Seve – Ferran i Sagasta.
2a) Punxa i Roberto – Ian i Moro.
*Dg-7: Guille i Gabi – Ian i Brisca.
9) Xeraco, diumenge 14-6-15 (10:30 h):
1a) Sub-23:Verger i Molina- Montaner i Ric.
2a) Semifinal Raspall: Xeraco A – Cocentaina.
10) Vilanova, dilluns 15-6-15 (16:30 h):
1a) Promoció
2a) Sub-23: Badenes i Borja – Feo i Lorja.
11) Bellreguard (d’Oliva), dimarts 16-6-15 (17 h):
1a) Juvenils
2a) professionals.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS. 1era Semifinals Tornada.
· Dissabte 13 de Juny.
1era) 1) Xeraco A – Cocentaina. 2) Bicorp A – Alzira A (Retirat)
3era) 1) Oliva B – Canals A
4rta A) 1) Gavarda B – Planes. 2) Quatretonda B – C. Rugat.
4rta B) Oliva C – Alqueria.


4.-Partides LLARGUES. Semifinals.
· Diumenge 21 i Diumenge 28 de Juny.
1era) 1) Parcent – Benimagrell 2) Murla A – Sella.
2era) Partides pendents: 1) Campello – Tormos 2) Sella – La Vila 3) Finestrat – Xaló 4) Mutxamel – Murla
3era) Partides pendents: 1) Tibi – Agost. 2) FondóNeus – Parcent Descansa = Crevillent A i Crevillent B


5.-Partides FRONTÓ AFICIONATS 1era Categoria. Semifinals.
· Dissabte 20 i 27 de Juny.
1) Museros – Xest 2) Quart A – Almussafes.


6.–JECV – LLARGUES Finals.
· Diumenge 14 de juny Tibi, Alevi i Cadet.
· Diumenge 21 de juny Benidorm, Infantil i Juvenil.
· Dissabte 27 de juny Laguar. Final.


124 Visites

Deixa un comentari