Partides de pilota per a la setmana

Amigues i amics seguidors “d’El Racó de la Pilota del Tio Canya”, el programa torna una temporada més a estar amb tots vosaltres. Després d’un llarg estiu tornem a estar ací al vostre costat per portar‑vos les notícies més destacades del món de la pilota, tot de la mà de Josep Mª Ferreiró tot un expert.
Enguany el programa en directe estarà els dimecres a les 14h de la vesprada i per supossat a la secció de “Radio a la Carta” podeu accedir-hi per baixar-lo i escoltar-lo quan vullgeu.
Partides més interessants de la setmana:
1.- Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Guadassuar, dimecres 21-10-15 (17 h):
1a) Raspall-Individual: Pepe – Miravalles.
2a) Individual E. i C.: Pujol II – Miguel.
2) Ontinyent, dijous 22-10-15 (17 h) Universitat València:
1a) Raspall: Ricard i Miravalles – Monjo i Josep.
2a) Pere Roc II i Xavi – Pablo, Fèlix i Conillet.
3) Sueca, divendres 23-10-15 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Francés i Hèctor – Ferrer i Pere.
4) Vila-real, divendres 23-10-15 ( 17h): Pablo II i Salva – Marc i Natxo.
5) Vilamarxant-divendres 23-10-15 (17:30 h): 1a) Carlos II iMonrabal – Martí II, Carlos i Martí I.
6) Llíria, dissabte 24-10-15 (17:30 h) : Miguel i Monrabal – Santi II i Xavi.
7) Pedreguer, dissabte 24-10-15 (17 h):
1a) Ferrer, Sala i Manel – Giner, Sacha i Sergi.
2a) Pere Roc II i Salva – Pablo i Fèlix.
8) Petrer, dissabte 24-10-15 (18:30 h): Francés i Conillet – Marc i Carlos.
9) Vilamarxant, diumenge 25-10-15 (17,30 h.) Individual: ¿¿Soro III – Pujol II??.
10) Borriana, dilluns 26-10-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) Guadassuar, dilluns 26-10-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
12) Massamagrell, dimarts 27-10-15 (16 h): Professionals.
*Dm-20: Soro III i Salva – Santi II, Fèlix i Monrabal.
13) Guadassuar, dimecres 28-10-15 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.


2.- Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Guadassuar, dimecres 21-10-15 (17 h) Individual-Raspall: Pepe – Miravalles.
2) Castellò Rugat, dimecres 21-10-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Caxu i Coeter II – Punxa i Galan.
3) Ontinyent, dijous 22-10-15 (17 h) Universitat València:
1a) Ricard i Miravalles – Monjo i Josep.
2a) Escala i Corda.
4) Bellreguard, dijous 22-10-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Domingo i Gabi – Pablo i Tonet II.
5) La Llosa, dijous 22 -10-15 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Montaner i Lorja – Momblanc i Seve.
6) Piles, divendres 23-10-15 (17 h):
1a) Mario i Borja – Verger i Nèstor.
2a) Monjo i Sanxis – Ian i Alberto.
7) Genovés, divendres 23-10-15 (17 h):
1a) Mario i Borja – Verger i Néstor.
2a) Individual: Moltó – Guille.
8) Bellreguard, dissabte 24-10-15 (17 h):
1a) Jefry i Nestor – Ferran i Lorxa.
2a) Pablo i Gabi – Verger i Tonet II.
9) La Llosa, dissabte 24-10-15 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Escoto i Brisca – Domingo i Sidahmed .
10) Bellreguard, diumenge 25-10- (17 h):
1a) Badenes i Seve – Nalda i Pau.
2a) Waldo i Miravalles – Sergio i Moro.
11) Xeraco, diumenge 25-10-15 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) Xeraco, dilluns 26-10-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Individual: Coeter II – Ian.
13) Vilanova, dilluns 26-10-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
14) Oliva, dimarts 28-10-15 (17 h )
1a) Juvenils.
2a) Individual: Waldo – Punxa.
15) La Llosa, dimarts 29-10-15 (17 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals


3.- Partides RASPALL AFICIONATS 1a. categoria.
· Dissabte 24-10-15, 5a. I Penúltima jornada.
– 1a. Cat.) 1) Fenollet A – Bicorp A. 2) Xeraco – Rafelbunyol.


4.- Partides FRONTÓ AFICIONATS INDIVIDUAL 1a categoria. (ESPECIAL).
· Dissabte 24-10-15 Penúltima Jornada Lliga.
– Grup A): 1) Ximo – Enrique. 2) Adrià III – Alejandro –Descansa : Cervera.
– Grup B) : 1) Pasqual II – Adrià II. 2) Xavi (Moro) – Dani (Alginet). – Descansa: Fran (Quartell).


5.- Campionat PERXA – SemiFinals de tornada.
· Dissabte 24-10-15 i Diumenge 25-10-15.
-1a. Cat.) 1) Agost–Sella A. 2)Sella – Benimagrell.
-2a. Cat.) 1) Benimagrell-Benasau. -2) Sella C- S. ViventA.
-3a. Cat.) 1) Tibi – Relleu. -2) Crevillent – Sella D.

9 Visites

Deixa un comentari