Partides de pilota per a la setmana

Oients “del racó de la pilota del tio canya” com avançarem la setmana passada esta setmana no hem tingut programa en directe però intentant ser fidels a pujar les partides ací teniu totes les que hem pogut replegar per a què esteu al dia del que es juga a les nostres comarques, les properes i les llunyanes. Feu bona tria!

Partides de pilota més interessants per a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 21-1-16 (16:30 h):
1a) J.Salvador i Martí I – Giner i Pablo.
2a) Víctor i Carlos – Marc i Monrabal.
2) Sueca, divendres 22-1-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Soro III i Hèctor – Pujol II i Tomàs II.
3) Vila-real, divendres 22-1-16 (18:30 h): Professionals
*Dv-15: Pablo II i Hèctor II – Marc i Bueno.
4) Vilamarxant, divendres 22-1-16 (17:30 h): Pablo II i Dani – Pere Roc II i Monrabal.
5) Petrer, dissabte 23-1-16 (16:30 h) :
1a) Juvenils
2a) Professionals.
6) Pedreguer, dissabte 23-1-16 (16:30 h):
1a) Ferrer i Saxa – Xavi II, Jordi i Sergio.
2a) Francés i Jesús – Giner i Fèlix.
7) Pelaio, dissabte 23-1-16 (16:15 h ):
1a) Juvenils.
*Ds-16: J. Sdor. i Juliàn – Lluís i Xavi.
2a) Professionals.
*Ds-16: Soro III i Xavi – Pujol II i Fèlix.
8) Benissa, diumenge 24-1-16 (16:30 h) Fira de S. Antoni:
1a) Desafiu-Aficionats: Carralo, Tur i Paxanca – Jaen, Adolfo i Suso.
2a) Pujol II, Hèctor i Bernat – Pere Roc II, Pere i Tomàs II.
9) Borriana, dilluns 25-1-16 (17:30 h): Professionals
*Di-11: Víctor i Carlos – Marc i Monrabal.
10) Guadassuar, dilluns 25-1-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
11) Massamagrell, dimarts 26-1-16 (16 h): Professionals.
*Dm-12: Soro i Hèctor – Pere Roc i Xavi.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 21-1-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dj-14: Verger i Galàn – Domingo i Tonet II.
2) La Llosa, dijous 21-1-16 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Montaner i Seve – Feo i Lorja.
3) Piles, divendres 22-1-16 (16:30 h.):
1a) Caxu i NèstorEscoto i Borja.
2a) Punxa i Pau – Monjo i Sanxis.
4) Genovés, divendres 22-1-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo i Josep – Domingo i Miravalles
5) El Verger-Carrer de Pilota, dissabte 23-1-16 (15:30 h): Dos Partides Raspall (estan fent-se les últimes setmanes).
6) Bellreguard, dissabte 23-1-16 (16:30 h):
1a) Verger i Lorja – Badenes i Seve. .
2a) Moltó i Moro – Sergio, Coeter II i Tonet II.
7) La Llosa, dissabte 23-1-16 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats
3a) Ian i Gabi – Mario i Brisca.
8) Xàbia, diumenge 24-1-16 (10:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Escala i Corda.
9) Verger, diumenge 24-1-16 (16 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
10) Bellreguard, diumenge 24-1-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dg-17: Feo i Raül – David i Seve.
2a) Pablo i Canari – Jeffry i Sanxis.
11) Xeraco, dilluns 25-1-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Di-18: Mario i Sidahmed – Verger i Canari.
12) Oliva, dimarts 26-1-16 (16:30 h ):
1a) Juvenils
*Dm-19: Escoto Nèstor – Caxu Pau. .
2a) Professionals
*Dm-19: Moltó i Dorín – Sergio i Coeter II.
13) La Llosa, dimarts 26-1-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dm-19: Domingom i Tonet II – Pablo i Gabi.


3.-Partides Copa Generalitat GALOTXA – Semifinals Anada.
· Dissabte 23-1-16:
-Majors:
1) Marquesat – Xest (Xest demana ajornament ).
2) Quart Valls – Montserrat.
-Juvenils:
1) Benidorm – Borbotó.
2) Murla – Guanyador ( Montserrat – Massalfassar ).

131 Visites

Deixa un comentari