Partides de pilota per a la setmana

‘Piloters i piloteres’, ací teniu les partides de pilota més destacades a tot el nostre territori, o be a quasi tot, feu bon ús de la llista i a veure si podeu gaudir tant del nostre esport com fem nosaltres. Que tingau bona pilota!
Partides interessants de pilota pe a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 18-2-16 (16:30 h):
1a) Kevin i Pablo – Sergi i Xavi.
2a) Santi II i Tomàs II – Víctor i Carlos.
2) Sueca, divendres 19-2-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Pablo II i Pepet – Lluís de la Vega i Herrera.
3) Vila-real, divendres 19-2-16 (22:45 h) – Lliga Professional: Soro III i Salva – Pujol II, Hèctor i Conillet.
4) Vilamarxant, divendres 19-2-16 (17:30 h): Carlos II i Xavi – Giner i Fèlix.
5) Pedreguer, dissabte 20-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Ds-13: Ferrer i Tomàs II – Giner i Monrabal.
6) Pelaio, dissabte 20-2-16 (16:15 h):
1a) Martí II i Rafa- J.Salvador i Sala.
2a) Soro III i Tomàs II – Marc, Salva i Hèctor II.
7) Xàbia, diumenge 21-2-16 (10 h):
1a) Raspall-Juvenils.
2a) Lliga professional: Pere Roc, Dani i Tomàs – Francés, Fèlix i Carlos.
8) Alcàsser, diumenge 21-2-16 (11:30 h) – Lliga professional: Miguel, Pere i Hèctor II – Santi, Xavi i Monrabal.
9) Borriana, dilluns 22-2-16 (17:30 h): Professionals.
10) Guadassuar, dilluns 22-2-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
11) Massamagrell, dimarts 23-2-16 (16 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 18-2-16 (16:30 h):
1a) Salelles i Valls – Ximo i Marrahí
2a) Badenes i Pau – Jeffry i Gabi.
2) La Llosa, dijous 18-2-16 (16:30 h)
1a) Juvenils.
2a) Dani i Guillem – Killian i Borja
3) Piles, divendres 19-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dv-12: David i Lorja – Ximo i Borja.
2a) Lliga professional: Moltó i Sidahmed – Sergio i Coeter II.
4) Genovés, divendres 19-2-16 (16:30 h):
1a) David i Raül II – Momblanch i Leandro III.
2a) Domingo¿? i Roberto – Verger i Alberto
5) El Verger-Carrer de Pilota, dissabte 20-2-16 (15:30 h): 2 Pdes. Raspall
*Ds-23: 2a): Pau G.i Trini – Cerv.i Murillo.
6) Bellreguard, dissabte 20-2-16 (16:30 h):
1a) Jeffry i Nèstor – Mario i Gabi.
2a) Punxa i Brisca – Ricard, Sanxis i Raúl II.
7) La Llosa, dissabte 20-2-16 (16 h):
1a) Juvenils
2a) Lliga professional: Monjo, Canari i Tonet – Ian, Moro i Miravalles
8) Xàbia, diumenge 21-2-16 (10:30 h):
1a) Juvenils Raspall.
2a) Lliga Escala i Corda.
9) Verger, diumenge 21-2-16 (16 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
*Dg-24: Dani i Guillem – Escoto i Galàn
10) Bellreguard, diumenge 21-2-16 (16:30 h):
1a) Momblanch i Seve – Salvá i Pau.
2a) Verger i Miravalles – Badenes i Dorin.
11) Vilanova, dilluns 22-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga professional: Sergio i Coeter – Ricard , Sanchis i Roberto.
12) Xeraco, dilluns 22-2-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Di-15: Moltó i Galàn – Sergio i Josep.
13) Oliva, dimarts 23-2-16 (16:30 h ):
1a) Juvenils
2a) Professionals .
14) La Llosa, dimarts 23-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides XI Lliga Juvenils Tecnificació ESCALA i CORDA.
· Petrer, divendres 19 de febrer (17 h)
1) Petrer – Murla. 2) Vila-Real – Montcada. 3) Alcàsser – València.


4.–Partides VI Campionat Individual RASPALL – 1a.Cat.
· Finals, Lloc Nou Fenollet, dissabte 26 i diumenge 27 de febrer.
Guanyador (J.Perales – A.Valera) – Guanyador (J-Mª-Sanxis – G.Molina).


5.–Partides Lliga LLARGUES 1a.Cat. 2ona Jornada.
· Diumenge 21 de febrer:
– Grup Alacant: -1) Murla – Benimagrell. -2) Campello – Parcent -3) La Nucia – Mutxamel. -4) La Vila. – Sella
– Grup València, diumenge 28-2-16: -1) Godella – Alfara. -2) Nàquera – Pelaio. –Descansa: Borbotó


9 Visites

Deixa un comentari