Partides de pilota per a la setmana

Amigues i amics de la pilota ací teniu, tal i com vos hem dit este mig dia, les partides per a esta setmana, setmana de Pasqua en la que moltes competicions es veuen pausades per les festivitats. No obstant, nosaltres vos portem aquelles que es jugaran per ser de campionat o lliga i anomenem els diferents trinquets on normalment hi ha partides per si esteu a prop i voleu preguntar si hi ha o no partides i esteu així informats. Bones festes!
Partides interessants per a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 24-3-16 (16:30 h): No n’hi han partides.
2) Sueca, divendres 25-3-16 (16:45 h): No n’hi han partides.
3) Vilamarxant, divendres 25-3-16 (17:30 h): No n’hi han partides.
4) Vila-Real, divendres 25-3-16 (18:30 h): 3era Semifinal: Pere Roc, Dani i Tomàs – Miguel, Pere i Hèctor II.
5) Petrer, dissabte 26-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Ds-6: Angel i Bueno – Xavi II i Pepet.
6) Pedreguer, dissabte 26-3-16 (16:30 h):
1a) Lliga 3era Semifinal?: Soro i Salva – Francés, Fèlix i Carlos.
2a) Lliga-2 C.Popular: Gíner, Saxa i Manel – Carlos, Guillermo i Josep.
7) Pelaio, dissabte 26-3-16 (16 h):
1a) (5-05-16) David, Nèstor i Adrià – Martí II, Juliàs i Manel.
2a) (?) Santi II, Jesús i Tomàs II – Marc, Xavi i Carlos
8) Guadassuar, dilluns 28-3-16 (16:45 h):
1a) Raspall Promeses: Ximo i Lorja – Kilian i Raül.
2a) Professionals. .
9) Massamagrell, dimarts 29-3-16 (16:30 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 24-3-16 (16:30 h):
1a) Salelles i Lorja – Salvà i Raül II.
2a) Guille i Roberto – Mario i Sanxis.
2) La Llosa, dijous 24-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Dani i Borja– Momblanch i Leandro III.
3) Piles, divendres 25-3-16 (16:45 h):
1a) David i Raül II – Kilian i Ricardet II.
2a) Lliga 1a Semifinal: Ian, Moro i Miravalles – Punxa i Brisca.
4) Genovés, divendres 25-3-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga-2: Badenes i Gabi – Verger i Pau.
5) El Verger, Carrer de Pilota, dissabte 26-3-16 (15:30 h): 2 partides raspall.
6) Bellreguard, dissabte 26-3-16 (16:30 h):
1a) Lliga-2: Mario i Borja – Jeffry i Lorja.
2a) Moltó i Josep – Sergio, Alberto i Néstor.
7) La Llosa, dissabte 26-3-16 (16 h):
1a) Momblanch i Víctor – Caxu i Raül.
2a) Lliga 2on Semifinal: Ricard, Sanxis i Roberto – Monjo, Canari i Tonet II.
8) Xàbia, diumenge 27-3-16 (10:30 h): No sabem si n’hi han partides.
9) Verger, diumenge 27-3-16 (16 h): No sabem si n’hi han partides.
10) Bellreguard, diumenge 27-3-16 (16:30 h): No n’hi han partides.
11) Vilanova, dilluns 28-3-16 (16:30 h): Juvenils?
12) Xeraco, dilluns 28-3-16 (16:45 h) ??:
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
13) Oliva, dimarts 29-3-16 (16:30 h ):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
14) La Llosa, dimarts 29-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides Lliga LLARGUES 1a.Categoria.
· No n’hi ha partides fins la 6a J. diumenge 3 d’abril:
-Gr. Alacant-4a J.: -1) Vila – Nucia -2) Campello – Murla -3) Mutxamel – Parcent -4) Benimagrell – Sella.
-Gr.València-3a J.: -1) Nàquera – Alfara -2) Pelaio – Borbotó. –Descansa: Godella.


4.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS TRIOS 1a. Categoria.
· No n’hi ha partides fins 4a J. dissabte 2 d’abril:
4a.J- -1) BicorpB – Genovés. -2) AlziraA -3) XeracoA – BicorpA -4) Verger – Fenollet.


5.–Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1a. Categoria.
· No n’hi ha partides fins la 4a J. dissabte 9 d’abril:
-1) Pobla – Xest. -2) Moixent – Almenara -3) Almussafes – Quart. –Descansa = Museros.
130 Visites

Deixa un comentari