Partides de pilota per a la setmana

Amigues i amics de la pilota de nou estem ací amb les partides als diferents trinquets per a què ja que al programa ho fem molt ràpidament, ara al vostre ritme, podeu triar les partides que més vos agraden, bones partides hi han i a més a prop.

Volem desitjar a Escoto i a Nèstor que han agafat el trinquet d’Ondara que els vaja molt be en esta nova empresa que emprenen.

Partides interessants per a esta setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 14-4-16 (16:30 h):
1a) Promeses: J.Sdor., Xavi F. i Sergio – Salva, Alvaro I Alvaro (Petrer).
2a) Giner i Tomàs II – Colau i Hèctor..
2) Sueca, divendres 15-4-16 (16:45 h):
1a) Promeses: David, Nèstor i Adrià – Sergi, Rafa i Alex.
2a) Lliga-2: Marc i Pepet – Carlos , Guillermo i Josep.
3) Vilamarxant, divendres 15-4-16 (17:30 h): Soro i Jesús – Pujol II i Fèlix.
4) Vila-Real, divendres 15-4-16 (18:30 h): Professionals.
5) Murla, divendres 15-4-16 (22:30 h) Lliga-2 Caixa Popular: Giner, Saxa i Manel – Ferrer, Jordi i Martí I
6) Petrer, dissabte 16-4-16 (18 h): Ferrer i Conillet – Carlos II i Pepet.
7) Pedreguer, dissabte 16-4-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Miguel, Pere i Hèctor II – Pere Roc, Fèlix i Tomàs II.
8) Pelaio, dissabte 16-4-16 (16:30 h):
1a) Martí II, Martí I i Alex – kevin, Pablo i Adrià.
2a) Final Trofeu U. València: Francés, Xavi i Carlos – Marc, Dani i Natxo.
9) La Pobla, diumenge 17-4-16 (17:30 h): Santi II i Monrabal – Boni i Santi.
10) Borriana, dilluns 18-4-16 (17:30 h): Lliga-2 Caixa Popular: Carlos II, Guillermo i Josep – Lluís, Herrera i Nèstor.
11) Guadassuar, dilluns 18-4-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a)Professionals.
12) Massamagrell, dimarts 19-4-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 14-4-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Vercher i Pau – Jeffry i Dorín.
2) La Llosa, dijous 14-4-16 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Dani i Guillem – Momblanch i Borja..
3) Piles, divendres 15-4-16 (17 h):
1a) Badenes i Leandro III – Caxu i Ricardet II.
2a) Punxa i Gabi – Moncho i Canari.
4) Genovés, divendres 15-4-16 (16:45 h):
1a) David i Seve – Montaner i Ricardet.
2a) Moltó i Tonet II – Sergio i Brisca.
5) El Verger, Carrer de Pilota, dissabte 16-4-16 (15:30 h): 2 Pdes. Raspall.
6) Ondara, dissabte 16-4-16 (16 h):
1a) Campionat Aficionats: Ondara A – Ondara B.
2a) Exhibició Raspall adaptat.
3a) Salvà, Luisito i Angel – Aitor, Soqueta i Yosu.
7) Bellreguard, dissabte 16-4-16 (17 h):
1a) Final Promeses: Marta i Raül – Ximo i Lorja.
2a) 1a Final Professional: Ian, Moro i Miravalles – Ricard, Sanchis i Roberto.
8) La Llosa, dissabte 16-4-16 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Jòves.
3a) Pepe i Seve – Josep i Sidamed.
9) Xàbia, diumenge 17-4-16 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
10) El Verger, diumenge 17-4-16 (16 h): Raspall.
11) Bellreguard, diumenge 17-4-16 (17 h):
1a) Badenes i Ricardet – Montaner i Nèstor.
2a) Final Lliga-2: Vercher i Pau – Jeffry i Lorja.
12) Vilanova, dilluns 18-4-16 (16:30 h): Juvenils.
13) Xeraco, dilluns 18-4-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
14) Oliva, dimarts 19-4-16 (16:30 h ):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
15) La Llosa, dimarts 19-4-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides Lliga LLARGUES 1a Categoria.
· Diumenge 17-4-16 Descans.
· Diumenge 24-4-16:
Gr. Alacant 8a J.: -1)– Vila – Benimagrell -2) Campello – Mutxamel -3) Nucia – Sella -4) Murla – Parcent.
Gr. València 6a J.: -1) Alfara – Godella -2) Pelaio – Nàquera . –Descansa: Borbotó.


4.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS TRIOS 1a Categoria.
· 6a Jornada, dissabte 16-4-16:
4a J.: -1) BicorpB – OlivaA -2) Genovés – Fenollet. -3) Verger – XeracoA -4) AlziraA – BicorpA.


5.–Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1a. Categoria.
· 5a Jornada, dissabte 16-4-16:
Dissabte 9-4-16: -1) Museros – Pobla. -2) Almussafes – Moixent. -3) Quart – Almenara. –Descansa = Xest.

10 Visites

Deixa un comentari