Partides de pilota per a la setmana

Una dia més a continuació vos informem de les partides de pilota a les diferents modalitats, trinquets, carrers i frontons allà on es juguen per a què amb una passada feu tria d’aquelles que més goig vos facen. Gaudiu del nostre esport.
La propera setmana “el racó de la pilota de tio canya” no estarà en directe, no obstant, sí intentarem oferir-vos les partides per a què esteu ben informats. Recordeu que a la web, en la secció “Descàrregues”, “Ràdio a la carta”, podeu trobar els programes per si vos ve de gust escoltar-los.
Bona setmana a totes i tots.

Partides interessants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio dijous, 5-5-16 (16:30 h):
1a) Promeses: David, Nèstor i Adrià – Martí II, Juliàn i Manel.
2a) Pablo Borriol, Salva i Pepet – Boni, Hèctor II i Carlos.
2) Sueca, divendres 6-5-16 (16:45 h):
1a) Promeses: Kevin, Pablo i Pablo S. – Sergi, Rafa i Alex.
2a) Lliga-2 C. Popular: Giner, Saxa i Manel – Lluís de la Vega, Herrera i Nèstor.
3) Vilamarxant divendres, 6-5-16 (17:30 h):
1a) Miguel i Natxo – Víctor i Xavi.
4) Vila-Real, divendres 6-5-16 (22:45 h): Tr. Mixt: Miguel, Dani i Carlos – Pere R., Xavi i Herrera.
5) Benissa divendres, 6-5-16 (17:30 h):
1a) C.Pilota Benissa.
2a) Final Tr.Dip. Alacant: Pujol, Dani i Tomàs ?? – Soro i Fèlix ??
6) Petrer dissabte, 7-5-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
7) Pedreguer dissabte, 7-5-16 (17 h):
1a) Pablo Borriol i Sala – Xavi II i Josep.
2a) Pere Roc II i Carlos – Santi Silla i Monrabal.
8) Pelaio dissabte, 7-5-16 (16:15 h) Tr. Mixt “Más y más”:
1a) Moltó i Canari – Ricard, Moro i Miravalles.
2a) Soro III, Jesús i Conillet – Marc, Fèlix i Tomàs II.
9) Xàbia diumenge, 8-5-16 (11:30 h) Lliga-2: Giner, Saxa i Manel – Marc i Pepet.
10) La Pobla diumenge, 8-5-16 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Lliga-2: Pablo Borriol i Bueno – Ferrer, Jordi i Martí I.
11) Borriana dilluns, 9-5-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) Guadassuar dilluns, 9-5-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
13) Massamagrell, dimarts 10-5-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard dijous, 5-5-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Pepe i Nèstor – Domingo i Gabi.
2) La Llosa dijous, 5-5-16 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Escoto i Lorxa – Caxu i Guillem.
3) Piles divendres, 6-5-16 (17 h):
1a) Ximo i Raúl II – P.Salvà i Ricardet.
2a) Monjo i Coeter – Pablo i Sanchis.
4) Genovés divendres, 6-5-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Tr. Mixt “Más y más”: Sergio i Brisca – Punxa, Dorín i Tonet II.
5) El Verger, Carrer de Pilota dissabte, 7-5-16 (15:30 h): 2 Pdes. Raspall.
6) Bellreguard dissabte, 7-5-16 (17 h):
1a) Caxu i Seve – Momblanch i Lorja.
2a) Vercher i Tonet II – Badenes i Josep.
7) Ondara dissabte, 7-5-16 (16 h):
1a) Aficionats.
2a) Juvenils.
8) La Llosa dissabte, 7-5-16 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Joves.
3a) Professionals.
9) Xàbia diumenge, 8-5-16 (10:30 h):
1a) P.Salvà i Angel – Alvan i Diego.
2a) Escala i Corda, Lliga-2 C.Popular.
10) El Verger diumenge, 8-5-16 (16 h): Raspall.
11) Bellreguard diumenge, 8-5-16 (17 h) Tr. Mixt “Màs y más”:
1a) Pujol II, Natxo i Hèctor II – Francés, Pere i Monrabal.
2a) Ian, Roberto i Pau – Jeffry, Sanchis i Néstor.
12) Vilanova dilluns, 9-5-16 (16:30 h): Juvenils.
13) Xeraco dilluns, 9-5-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
14) Oliva, dimarts10-5-16 (16:30 h) 1era Semifinal Tr. Mixt “Más y más” (1er – 4rt classificat):
1a) Escala i Corda.
2a) Raspall.
15) La Llosa dimarts, 10-5-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides Lliga LLARGUES 1era Categoria.
· Diumenge 8-5-16 10a Jornada:
-Gr. Alacant: -1) Nucía – Benimagrell -2) Campello – Sella. -3) Vila – Parcent. -4) Murla – Mutxamel.
-Gr. València 7a J. 8-5-16: -1) Godella – Pelaio -2) Nàquera – Borbotó. ––Descansa = Alfara

· Murla divendres,6-5-16 (17:30 h): Màlia, Hèctor, Sala, Conillet i Jordi – Angel, Santi, Germàn, Ferrer i Alvaro.


4.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS TRIOS 1a Categoria.
· Dissabte 7-5-16 9a Jornada:
8a J.: -1) BicorpA – BicorpB. –2) AlziraA – XeracoA -3) Genovés – OlivaA –Descansa = Verger.


5.–Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1a Categoria.
· Dissabte 7-5-16 8a Jornada:
-1) Pobla – Almenara 2) Moixent – Xest -3) Museros – Quart. –Descansa = Almussafes.

22 Visites

Deixa un comentari