Partides de pilota per a la setmana

Amigues i amics del racó de la pilota del tio canya ací teniu les partides més destacades per a esta setmana. Este dimecres no hem pogut estar en vosaltres en directe però com cada setmana intentem que estigueu informats de les partides que hi ha a les diferents modalitats per a què si vos ve de gust, pugueu anar a veure-les. Gaudiu del nostre esport.
Partides interessants propera setmana:
1.–Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio dijous, 12-5-16 (16:30 h):
1a) Semifinals 1a Promeses: David, Nèstor i Adrià – Martí II, Juliàn i Manel.
2a) Marc Salva i Conillet – Santi Silla, Jesús i Herrera.
2) Sueca, divendres 13-5-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Giner i Santi. – Francés Tomàs II.
3) Vilamarxant divendres, 13-5-16 (17:30 h): Pere Roc i Hèctor – Santi Silla i Dani.
4) Vila-Real, divendres 13-5-16 (18:30 h): Pablo i Natxo – Marc i Hèctor.
5) Petrer dissabte, 14-5-16 (17 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
6) Pedreguer dissabte, 14-5-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Giner i Pere – Miguel i Salva.
7) Pelaio dissabte, 14-5-16 (16:15 h):
1a) Carlos Massalfassar i Monrabal – Ferrer i Tomàs II.
2a) Desafio (Mitgers-Restos): Soro III i Pujol II – Fèlix i Xavi.
8) Xàbia diumenge, 15-5-16 (11:30 h) 2 partides raspall.
9) La Pobla diumenge, 15-5-16 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Lliga-2 Semifinals: Pablo Borriol i Bueno – Ferrer, Jordi i Martí I.
10) Borriana dilluns, 9-5-16 (16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
11) Guadassuar dilluns, 9-5-16 (16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
12) Massamagrell, dimarts 10-5-16 (16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 12-5-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Mario i Nèstor – Ricard i Lorja.
2) La Llosa, dijous 12-5-16 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Nalda Leandro III – Dani i Seve.
3) Piles, divendres 13-5-16 (17 h):
1a) Ximo Borja – David Ricardet.
2a) Punxa Gabi – Vercher Roberto.
4) Genovés divendres, 13-5-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Moncho i Miravalles – Pablo i Tonet II.
5) El Verger, Carrer de Pilota dissabte, 14-5-16 (15:30 h): 2 Pdes. Raspall.
6) Bellreguard, dissabte 14-5-16 (17 h):
1a) Jeffry i Lorja – Domingo i Seve.
2a) Moltó i Coeter II – Sergio i Sanchis.
7) Ondara dissabte, 14-5-16 (16 h.): 1a) Aficionats. 2a) Juvenils.
8) La Llosa, dissabte 14-5-16 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Joves.
3a) Ian i Moro – Ricard i Brisca.
9) Xàbia diumenge, 15-5-16 (10:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Ferrer i Soqueta – Sariero i Vilare.
10) El Verger diumenge, 15-5-16 (16 h): Raspall.
11) Bellreguard, diumenge 15-5-16 (17 h) Tr. Mixt “Màs”:
1a) Juvenils.
2a) Pablo i Pau – Badenes i Josep.
12) Vilanova dilluns, 16-5-16 (16:30 h): Juvenils.
13) Xeraco dilluns, 9-5-16 (16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
14) Oliva, dimarts 17-5-16 (16:30 h ): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
15) La Llosa, dimarts 17-5-16 (16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.


3.–Partides Lliga LLARGUES 1a Categoria.
· Diumenge, 15-5-16 10a Jornada:
-Gr. Alacant: -1) Parcent – La Nucía. -2) Benimagrell – Campello -3) Sella – Murla . -4) Mutxamel – Vila.
-Gr. València 7a J. 8-5-16: -1) Nàquera – Godella -2) Alfara – Borbotó. ––Descansa = Pelaio


4.-Partides Lliga RASPALL AFICIONATS TRIOS 1a Categoria.
· Dissabte 14-5-16 10a Jornada:
-1) Verger – BicorpA. –2) OlivaA – AlziraA. –3) XeracoA – Genovés ––Descansa = BicorpB.


5.–Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1a Categoria.
· Dissabte 14-5-16 9a Jornada:
-1) Almenara – Museros. 2) Quart – Moixent. -3) Xest – Almussafes. –Descansa = La Pobla

82 Visites

Deixa un comentari