Partides de pilota per a la setmana

Amigues i amics de la pilota un dia més després de la cita que hem tingut a les dos de la vesprada, com cada dimecres a la 107.8FM i també per ací per la nostra web, vos portem les partides per escrit i ben ordenaetes per a que feu tria d’aquelles que més vos agraden.
No oblideu sempre acudir a les primeres partides doncs be siga partida d’aficionats o de juvenils els farà molt de be tindre públic animant-los i a més es podreu emportar alguna que altra sorpresa de lo be que ho fan alguns dels no professionals. Gaudiu del nostre esport.

Partides més interessants per a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Vilareal dimecres, 18-5-16 (18:30 h) Lliga-2: Juvenils
*Dx-4-5: Marc i Pepet – Ll. de la Vega, Herrera i Nèstor.
2) Pelaio dijous, 19-5-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Miguel i Jesús – Víctor, Hèctor i Tomàs II.
3) Sueca, divendres 20-5-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Final Lliga-2: Pablo Borriol i Bueno –Lluis Vega, Herrera i Nestor
4) Vilamarxant divendres, 20-5-16 (17:30 h): Marc i Pere – Boni i Fèlix.
5) Vila-Real, divendres 20-5-16 Festes S.Pasqual (18:30 h): Pujol i Xavi – Soro i Dani.
6) Massamagrell divendres, 20-5-16 Minitrinquet Camp. “Nits màgiques”(20 h) 1a pda. i (23 h)-2a. pda.
7) Petrer dissabte, 21-5-16 (17 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
8) Pedreguer dissabte, 21-5-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a Santi Silla i Monrabal – Francés i Tomàs II.
9) Pelaio dissabte, 21-5-16 (16:15 h):
1a) Final Promeses: Kevin, Pablo i Pablo. Sdor – Martí II, Juliàn i Manel.
2a) Pere Roc, Salva i Herrera – Marc, Santi i Carlos.
10) Pedreguer diumenge, 22-5-16 (17 h) Finals Tr. ”Más i Màs”:
1a) Soro, Jesús i Conillet – Pujol, Natxo i HèctorII.
2a) Moltó i Canari – Jeffry, Sanchis i Néstor.
11) Xàbia diumenge, 22-5-16 (11:30 h) 2 partides raspall.
12) La Pobla diumenge, 22-5-16 (17 h):
1a) Lliga Aficionats: Vilamarxant – Benissa.
2a) Colau i Fèlix – Miguel i Hèctor.
13) Borriana dilluns, 23-5-16 (16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
14) Guadassuar dilluns, 23-5-16 (16:45 h )??: 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
15) Massamagrell, dimarts 24-5-16 (16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 19-5-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo i Tonet II – Badenes i Roberto.
2) La Llosa, dijous 19-5-16 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Escoto i Sidahmed – Domingo i Seve.
3) Piles, divendres 20-5-16 (17 h):
1a) Nalda i Borja – Salelles i Nèstor.
2a) Moncho i Dorín – Pepe i Josep.
4) Genovés divendres, 20-5-16 (16:45 h):
1a) Caxu i Lorja – Mario i Ricardet II.
2a) Moltó i Sanchis – Sergio, Miravalles i Raül II.
5) El Verger – Carrer de Pilota dissabte, 21-5-16 (15:30 h): 2 partides raspall.
6) Bellreguard, dissabte 21-5-16 (17 h):
1a) Montaner i Pau – Domingo i Seve.
2a) Ian i Coeter II – Punxa i Brisca.
7) Ondara dissabte, 21-5-16 (16 h): 1a) Aficionats. 2a) Juvenils.
8) La Llosa, dissabte 21-5-16 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Joves.
3a) Badenes i Moro – Pablo i Roberto.
9) Xàbia diumenge, 21-5-16 (10:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Ginestar i Paxanca – Surdet i Vicent.
10) El Verger diumenge, 22-5-16 (16 h): Raspall.
11) Bellreguard, diumenge 22-5-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Moncho i Dorín – Ricard i Roberto.
12) Vilanova dilluns, 23-5-16 (16 h):
1a) Juvenils.
2a) Ian i Sidahmed – Pepe Tonet II.
13) Xeraco dilluns, 23-5-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Mario i Miravalles – Badenes i Josep.
14) Oliva, dimarts 24-5-16 (16:30 h ): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
15) La Llosa, dimarts 24-5-16 (16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.


3.–Partides Lliga LLARGUES 1a Categoria
· Diumenge 22-5-16 12a. Jornada:
-Gr. Alacant: 1) Benimagrell – Parcent. 2) Campello – Nucía. 3) Vila – Murla 4) Mutxamel – Sella.
-Gr. València 9a J. 22-5-16: 1) Nàquera – Godella 2) Borbotó – Pelaio ––Descansa = Alfara


4.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS TRIOS 1a Categoria.
· Dissabte 21-5-16 11a Jornada:
1) AlziraA – El Verger 2) BicorpA – XeracoA 3) Genovés – BicorpB ––Descansa = OlivaA


5.–Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1a Categoria.
· Dissabte 21-5-16 10a Jornada:
1) Almussafes – Almenara. 2) Museros – Xest. 3) Pobla – Quart. –Descansa = Moixent

60 Visites

Deixa un comentari