Partides de pilota per a la setmana

Com cada setmana ací teniu les partides per a que esteu informades i informats de les partides que tenen lloc a les diferents comarques a les diverses categories i modalitats.

Partides interessants propera setmana:
1.–Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 9-6-16 (16:30 h):
1a) Kevin i Xavi – Salva i Pau.
2a) Santi Silla i Hèctor – Giner i Pere.
2) Dénia, divendres 10-6-16 (23 h) Diputació: Miguel i Salva – Francés i Santi.
3) Sueca, divendres 10-6-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Ferrer i Carlos – Pablo i Herrera.
4) El Puig, Frontó, divendres 11-6-16 (19 h) Finals Tr. Durà:
1a) Efrén i Marco – Marco II i Mario.
2a) Montesa i Lemai–Moro i Alex.
5) Vilamarxant, divendres 10-6-16 (17:30 h): Sergi i HèctorII – Salva Palau i Tomàs II.
6) Vila-Real, divendres 10-6-16 (18:30 h): Professionals
*Dv 3-6: Marc i Dani – Víctor, Natxo i Conillet.
7) Massamagrell, divendres 10-6-16 Minitrinquet Nits màgiques: 1a) 20 h. –Sopar– 2a) 23 h.
8) Petrer, dissabte 4-6-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Ferrer i Conillet- Boina i Pepet.
9) Pedreguer, dissabte 11-6-16 (17 h):
1a) Boni i Jordi – Maravilla i Bueno.
2a) Giner i Natxo – Pablo i Xavi.
10) Pelaio, dissabte 11-6-16 (16:30 h):
1a) Martí II i Martí I – David, Nèstor i Pablo.
2a) Pujol II i Natxo – Pere Roc II, Fèlix i Monrabal.
11) Xàbia, diumenge 12-6-16 (11:30 h) 2 partides.
1a) Raspall.
2a) Diput.: Santi Silla i Pere – Marci Dani.
12) La Pobla, dilluns 13-6-16 (17 h): 1a) Juvenils o Aficionats. 2a) Professionals.
13) Borriana, dilluns 13-6-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Diputació: Pujol i Monrabal – Miguel i Salva.
14) Massamagrell, dimarts 14-6-16 (16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 9-6-16 (17 h):
1a) Salvà i Alvàn – Eliseu i Adrià.
2a) Jeffry i Tonet II – Pablo i Néstor (Treta amb Falta al 7).
2) La Llosa, dijous 9-6-16 (17 h) :
1a) Aficionats.
2a) Nalda i Guillem – Momblanc i Borja.
3) Piles, divendres 10-6-16 (17 h) Tr-Filòsofo-Finals:
1a) Badenes i Leandro – Montaner i Raül II.
2a) Sergio i Coeter II – Moltó i Brisca.
4) Genovés, divendres 10-6-16 (17 h):
1a) David i Valls- Mata i Molina.
2a) Ian i Roberto -– Mario, Miravalles i Raül II.
5) Vilanova, divendres 10-6-16 (16 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
6) El Verger-Carrer de Pilota, dissabte 11-6-16 (15:30 h.): 2 Pdes. Raspall.
7) Bellreguard, dissabte 11-6-16 (17 h):
1a) Salvà i Pau – David i Seve.
2a) Pablo, Moro i Lorja –Vercher i Sanchis.
8) Xeresa, dissabte 11-6-16 (18 h) Festa S.Antoni Padua: Ian i Dorín – Sergio i Canari.
9) Ondara, dissabte 11-6-16 (16 h ):
1a) Xiquets
2a) Aficionats.
3a) Sariero i Trini – Aitor i Escoto.
10) La Llosa, dissabte 11-6-16 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Juvenils.
3a) Jeffry i Tonet II – Ricard i Josep.
11) Vilallonga – Carrer Levante, diumenge 12-6-16 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Ferrer, Guillem i Trini- Escoto, Galàn i Aleixandre.
12) Xàbia, diumenge 12-6-16 (10:30 h): 1a) Aficionats-Raspall. 2a)Diputació-Escala i Corda.
13) El Verger, diumenge 12-6-16 (16 h): Raspall.
14) Bellreguard, diumenge-12-6-16 -(17 h):
1a) Nalda i H.Ibiza – Ximo i Valls.
2a) Pepe i Gabi – Domingo i Néstor.
15) Vilanova, dilluns 13-6-16 (16 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
16) Xeraco, dilluns 13-6-16 (16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
17) Oliva, dimarts 14-6-16 (16:30 h ): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
18) La Llosa, dimarts 14-6-16 (16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.


3.-Partides Lliga LLARGUES 1a.
-Semifinals Anada:18 i 19 Juny.
-Tornada: 25 i 26 Juny
-FINALS-Parcent: 9 i 10 Juliol.


4.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS TRIOS 1a Categoria.
· 14a Jornada, dissabte 11-Juny:
-1) AlziraA – Genovés -2) OlivaA – XeracoA. -3) Verger – BicorpB Descansa = BicorpA.
-Semifinals-Anada : 18-6-16 (4rt-1er) i ((3er- 2on). –Tornada 25-6-16


5.–Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLEs 1a Categoria.
· 13a Jornada, dissabte 11Juny :
-1) Almussafes – Pobla. -2) Quart – Xest. –Descansa = Almenara.
-Semifinals-Anada (25-6-16 ) -Tornada (2-7-16 ) -FINALS: 16 i 17 Juliol.

6.–Paratides Lliga Juvenil RASPALL TECNIFICACIÓ.
1) Xeraco, dijous 9-6-16 (19:30 h): Nicolau, Aaró i Emili- Ramón, Xapa i Raimon.
2) Llosa, dilluns 13-6-16 (18:30 h): Cristià, Blai i Sergi – Ramón, Xapa i Raimon.
3) Llosa, dilluns 13-6-16 (19:30 h): Nicolau, Aaró i Emili – Ximo, Jordi i Dani.

12 Visites

Deixa un comentari