Partides de pilota per a la setmana

Dimecres i partides, El racó de la pilota del tio canya ja no està en antena però com vam prometre, i tant com ens siga possible, ací estaran les partides per a que esteu totes i tots sabedors dels que es juga esta setmana.
Pegolines i pegolins, que vajen molt be eixes festes 2016!

Partides interessants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 23-6-16 (16:45 h):
1a) Kevin i Xavi III– David i Rafa.
2a) Colau, Hèctor II i Conillet – Boni , Hèctor i Herrera.
2) Sueca, divendres 24-6-16 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Marc i Hèctor – Lluís de la Vega i Natxo.
3) Vilamarxant, divendres 24-6-16 (17:30 h) – Trofeu Promeses: Salva i Tomàs II – Martí II i Monrabal.
4) Vila-Real, divendres 24-6-16 (17:30 h) – Diputació: Pere Roc II i Jesús – Pablo Borriol (Francés) i Santi.
5) Massamagrell, divendres 24-6-16 Minitrinquet-Nits màgiques: 1a) 20 h. –Sopar– 2a) 23 h.
6) Petrer, dissabte 25-6-16 (17 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
7) Pedreguer, dissabte 25-6-16 (17 h):
1a) Ferrer i Jordi – Pablo i Saxa..
2a) Diputació: Santi Silla i Pere – M.Giner i Fèlix.
8) Pelaio, dissabte 25-6-16 (16:30 h):
1a) Salva i Martí – J. Salvador i Nèstor.
2a) Premi Oxford: Soro III i Dani – Pujol II i Xavi.
9) Xàbia, diumenge 26-6-16 (11:30 h) – 2 partides:
1a) Raspall.
2a) Santi Silla i Pere – Marc i Dani.
10) La Pobla, dilluns 27-6-16 (17 h):
1a) Juvenils o Aficionats.
2a) Fageca i Pere -Francés i Santi.
11) Borriana, dilluns 27-6-16 (16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
12) Massamagrell, dimarts 28-6-16 (16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 23-6-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Domingo i Néstor – Pablo i Pau.
2) La Llosa, dijous 23-6-16 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Montaner i Guillem – Momblanc i Raül II.
3) Piles, divendres 24-6-16 (17 h):
1a) Mario i Borja – Badenes Lorja.
2a) Diputació: Moltó i Tonet II – Ricard i Coeter II.
4) Genovés, divendres 24-6-16 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Moncho i Miravalles – Vercher i Brisca .
5) Vilanova, divendres 24-6-16 (16 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
6) El Verger – Carrer de Pilota, dissabte 25-6-16 (15:30 h): 2 Pdes. Raspall.
7) Bellreguard, dissabte 25-6-16 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Diputació: Sergio i Alberto – Ian i Canari.
8) Ondara, dissabte 25-6-16 (16 h): 1a) Xiquets 2a) Aficionats. 3a) Professionals.
9) La Llosa, dissabte 25-6-16 (17 h):
1a) Juvenils..
2a) Pepe i Miravalles – Pablo i Roberto.
10) Xàbia, diumenge 26-6-16 (10:30 h): 1a) Aficionats-Raspall. 2a) Escala i Corda.
11) El Verger, diumenge 26-6-16 (16 h): Raspall.
12) Bellreguard, diumenge-26-6-16 -(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Vercher i Néstor – Moncho i Seve.
13) Vilanova, dilluns 27-6-16 (16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
14) Xeraco, dilluns 27-6-16 (16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
15) Oliva, dimarts 28-6-16 (16:30 h ): 1a) Juvenils. 2a) Diputació Lliga Semifinals 1a:
16) La Llosa, dimarts 21-6-16 (16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.


3.–Partides Copa Diputació ESCALA i CORDA.
· Semifinals: 1a) Vilamarxant, divendres 1-7-16. -2a) Massamagrell, diumenge 3-7-16.
· FINAL, Pelaio, dissabte 9-7-16.


4.–Partides de LLARGES 1a.
· Semifinals anada, 25 i 26 de juny. 1) Sella – Benimagrell. 2) (Pelaio ó Vila) – Parcent.
· Semifinals tornada, 2 i 3 de juliol. 1) Benimagrell – Sella 2) Parcent – (Pelaio ó Vila)
· FINALS, Parcent 9 i 10 de juliol.


5.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS.
· Semifinals tornada, dissabte 25 de juny: 1) Xeraco – Alzira 2) BicorpA – Genovés..
· FINALS, Genovés, Carrer M. Hernàndez, dissabte 2 i diumenge 3 de juliol.


6.–Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS.
· Semifinals anada, dissabte 25 de juny: 1a) Quart – Pobla. 2a) Almussafes – Xest
· Semifinals tornada, dissabte 2 de juliol.
· FINALS, 16 i 17 de juliol.


251 Visites

Deixa un comentari