Partides de pilota per a la setmana

Hola a totes i tots els seguidors de la pilota, per suposat, també als que encara no ho sou que vos convidem a conèixer i gaudir d’un esport nostre i tant o més espectacular que altres de molta més difusió.

Enguany com cada quinze dies, ací teniu les partides a prop, i a lluny que es fan al nostre voltant tant als trinquets, com frontons o carrers si és el cas. Feu una ullada i trieu-ne alguna que hi ha de ben bones.
“El racó de la pilota del tio canya” tornarà el 14 de juny a les 21h amb el seu últim programa de la temporada 2016-2017.
Com diem sempre, gaudiu del nostre esport!

Partides interessants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 1-6-17 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Marc i Bueno – Pablo Borriol, Raül Godelleta i Xavi.
2) Sueca, divendres 2-6-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Santi Silla i Conillet – Ferrer i Carlos.
3) Vila-real, divendres 2-6-17 (18:30 h): Lluís Vega i Natxo – Marc i Salva.
4) Vilamarxant, divendres 2-6-17 (18 h): Carlos Massalfassar i Alvaro – Martí II i Hèctor II.
5) Dénia, divendres 2-6-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Salva P., Xavi II i Adrià – J.Sdor., Nèstor i Àlex.
6) Benissa, divendres 2-6-17 (23 h) Desafiu (2000€) M.Baixa-M.Alta: Giner i Hèctor–Pablo Sella i Santi (ix corda+Oltra).
7) Benissa, dissabte 3-6-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Francés i Bueno – Ferrer i Pere.
8) Pedreguer, dissabte-3-6-17 Estan en Obres-Rehabilitació-Millora.
9) Pelaio, dissabte 3-6-17 (16:30 h.): Homenatge a Dani:
1a) Mezquita i Dani – Víctor i Solaz.
2a) Pujol, Fèlix i Alvaro – Pere Roc, Xavi i Tomàs II
10) Ondara, dissabte 3-6-17 (16:30 h)? :
1a) Escala i Corda.
2a) Raspall.
11) Oliva, diumenge 4-6-17 (10:30 h) -Pro Moros i Cristins-:
1a) Genovés, Fèlix i Carlos – Pujol, Jesús i Conillet.
2a) Raspall.
12) Pobla-Vallbona, dilluns 5-6-17 (17 h): Professionals.
13) Massamagrell, dimarts 6-6-17 (16 h): Juvenils i Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 1-6-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Jeffry i Nèstor- Mario i Seve.
2) Piles, divendres 2-6-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Ximo i Brisca- Guadi i Canari.
3) Genovés, divendres 2-6-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
4) Bellreguard, dissabte 3-6-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Ian i Joseph – Ricard, Coeter i Nèstor. (20 % pels jugadors).
5) La Llosa, dissabte 3-6-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Final-Tr.“Bollo”: Sergio, Tonet IV i Lorja – G. (Moltó i Roberto – Pablo, Sanchis i Raül II).(600 €).
6) Xàbia, diumenge 4-6-17 (10:30 h) ?:
1a) Raspall.
2a) E. i Corda.?
7) Xeraco, diumenge 4-6-17 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
8) Bellreguard, diumenge 4-6-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Moncho i Canari- Ximo i Sanchis.
9) Oliva, diumenge 4-6-17 (10:30 h):
1a) Genovés, Fèlix i Carlos- Pujol, Jesús i Conillet
2a) Moltó i Dorín – Sergio i Brisca
10) Xeraco, dilluns 5-6-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
10) Vilanova, dilluns 5-6-17 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) Oliva, dimarts 6-6-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) La Llosa, dimarts 6-6-17 (17 h):
1a) Juveniles.
2a) Professionals.


3.–Partides Lliga LLARGUES 1a Categoria – Lliga finalitzada.
· Diumenge 4 Juny, Partides Pendents més Semifinals?


4.-Partides Campionat RASPALL AFICIONATS Diputació València.
· Masculí: Lliga finalitzada.
· Dissabte 3 Juny, Lliga Femenina:
-1a Fem. J. 13: -1) Alqueria – Moixent. -2) Beniparrell – Marina. -3) Montserrat – Tavernes Bl. -4) Borbotó – Bicorp ..
· Dissabte 10 Juny
-J. 14 i Última: -1) Montserrat–Alqueria. -2) Tavernes Bl–Moixent. -3) Beniparrell – Borbotó. -4) Bicorp – Marina.
· Semifinals: 1) Masculines: 10 i 17-Juny. 2) Femenines: 17 i 24-Juny.
· Finals: 8 i 9 Juliol.


5.– Partides FRONTÓ AFICIONATS 1a Categoria.
· Dissabte 3 Juny, última jornada de Lliga:
Gr.A: -1) Benicarló – Xest A. -2) Valldigna – Pobla.
Gr.B: -1) Xest B – Quart A.
– Finals Autonòmiques: Frontó Massalfassar, 8 i 9 Juliol.
24 Visites

Deixa un comentari