Partides de pilota per a la setmana

Quinze dies després ací estem de nou per facilitar-vos eixes partides que podeu anar a veure unes a prop i d’altres un poc menys, això sí, en teniu de tota classe, raspall, E. i C., llargues, frontó… Com sempre diem no deixeu d’acudir a les primeres patides doncs, és en eixes on es pot veure tot el potencial del nostre esport en els xiquets i xiquetes, xicones i xicons que les juguen. Apropat i gaudeix del nostre esport.

Partides destacades propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Pelaio, dijous 18-5-17 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo Sella i Carlos – Giner i Hèctor II.
2) Sueca, divendres 19-5-17 (16:45 h):
1) Juvenils.
2) Francés i Bueno – Salva i Raül.
3) Vila-real, divendres, 19-5-17 Pda. Festes (18:30 h): Genovés i Hèctor – Marc i Santi.
4) Vilamarxant, divendres 19-5-17 (18 h): Santi Silla i Monrabal – Lluís Vega i Salva.
5) Benissa, dissabte 20-5-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Pere Roc i Fèlix – Pablo Sella, Pere i Tomàs II.
6) Pedreguer, dissabte 20-5-17 Estan en Obres-Rehabilitació-Millora.
7) Pelaio, dissabte 20-5-17 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Final Tr. Universitat València: Pujol i Natxo – Marc, Xavi i Hèctor II
8) Ondara, diumenge 21-5-17 (16:30 h)?:
1a) Escala i Corda.
2a) Raspall.
9) Benidorm, diumenge 21-5-17 (11:30 h) Homentge Campions: Pere Roc, Fèlix i Monrabal – Soro, Santi i Carlos.
10) La Pobla-Vallbona, dilluns 22-5-17 (17 h): Professionals.
11) Massamagrell, dimarts 23-5-17 (16 h): Juvenils i Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL
1) Bellreguard, dijous 18-5-17 (17 h):
1a) Cerver i Leandro – Eliseu i Adrià.
2a) Guadi i Raül Genovés – Moncho i Sidahmed.
2) Piles, divendres 19-5-17 (17 h):
1a) Juvenils. P.Salvà i Gabi – Caxu i Feo.
2a) Guille i Dorín – Ricard i Seve.
3) Genovés, divendres 19-5-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Badenes i Miravalles – Vercher i Gabi.
4) Bellreguard, dissabte 20-5-17 (17 h):
1a) Sergio II i Sidahmed – Momblanch i Ricardet II.
2a) Marrahí i Josep – Montaner i Roberto. (20 % pels jugadors)
5) La Llosa, dissabte 20-5-17 (17 h):
1a) Juvenils/Aficionats
2a) Ian i Coeter II – Sergio i Tonet IV.
6) Xàbia, diumenge 21-5-17 (10:30 h)?:
1a) Raspall.
2a) Escala i Corda?
7) Xeraco, diumenge 21-5-17 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Lluïset i Nèstor – Xaveli i Jeffry.
8) Ondara, diumenge 21-5-17 (16:30 h)?:
1a) Escala i Corda –Professional.
2a) Raspall.
9) Bellreguard, diumenge 21-5-17 (17 h):
1a) Ivàn i H.Ibiza – Salelles i Pinet.
2a) Ricard i Dorín – Moncho i Lorja.
10) Oliva, diumenge 21-5-17 ( 11:30 h) 2a Final Raspall: Moltó i Brisca –Pablo, Sanchis i Raül II.
11) Xeraco, dilluns 22-5-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) Vilanova, dilluns 22-5-17 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
13) Oliva, dimarts 23-5-17 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
14) La Llosa, dimarts 23-5-17(17 h):
1a) Juveniles.
2a) Professionals.
15) Piles, dimecres 24-5-17 (17 h) Festes S. Felip:
1a) Ximo i Raül- Salvà i Lorja.
2a) Moltó i Josep – Ian i Sanchis.


3.–Partides Lliga LLARGUES 1a categoria
· Alacant J. 10 i València J. 13, diumenge 21-5-17:
-Gr. Alacant: -1) Xixona – Parcent -2) Petrer – Campello. -3) Vila – Mutxamel -4) Sella – Benidorm.
-Gr.València: -1) València-Mercat – Montserrat. -2) Meliana – València Cap. Descansa: Alfara.


4.–Partides Campionat RASPALL AFICIONATS Diputació València J. 9
· Dissabte, 20-5-17:
-1a Masculí J. 7: -1) OlivaA – PlanesA. -2) Vilallonga – BicorpA. –Descansa = XeracoA
-1a Femení J. 11: -1) Alqueria – Beniparrell -2) Tavernes Bl – Bicorp. -3) Montserrat – Borbotó. -4) Moixent – Marina.


5.–Paartides FRONTÓ AFICIONATS 1a categoria J. 8
· Dissabte 20-5-17 (Equip Vilamarxant substituït per Xest B.):
-Gr.A): -1) Valldigna – Benicarló -2) QuartB – XestA Descansa = Pobla.
-Gr.B): -1) Museros – Xera -Descansen = QuartA i XestB.


6.–Partides Lliga RASPALL PROMESES
· Partides Lligueta pendents – I Sorteig Semifinals.


7.-Partides – JECV RASPALL
· Finals Autonòmiques, Trinquet d’Ondara, dissabte 20-5-17 ( 9 h):
Participen 10 escoles: Alcàntera-Càrcer, Beniarbeig-Verger, Genovés, Moixent, Muro d’Alcoi, Oliva, Ondara, Orba, Pedreguer i Piles.
44 Visites

Deixa un comentari