Partides de pilota per a la propera setmana

Lamentablement seguim sense noves dels equips pegolins, a tots els efectes pareix que els equips de Pego no han jugat, ja que a les diferents fonts d’informació consultades, els resultats son els mateixos que la setmana passada.

A continuació tens les partides més destacades a les diferents modalitats per a que pugues escollir aquelles que més t’agraden. Gaudix de la pilota!


1. Properes partides DALT CORDA
1) Pelaio, dijous 31-3-3-11 (16:30 h):
1era) Panete i Monrabal – Pablo i Tomàs II.
2ona) Pedro i Natxo – Colau i Santi.
2) Llíria, divendres 1-4-11 (17 h) --> Adrià III i Natxo II – Ximo i Pepet.
3) Sueca, divendres 25-3-11 (16:45 h):
1era) Juvenils.
2ona) Fageca i Salva – Adrià I i Tino.
4) Vila-real, divendres 1-4-11 (16,30 h):
1era) Juvenils.
2ona) Individual “Milar 7 i ½” --> Álvaro – Xavi.
5) Pelaio, dissabte 2-4-11 (17 h) --> Núñez i Dani – Cervera, Tato i Herrera.
6) Pedreguer, dissabte 2-4-11 (16:30 h):
1era) Primi i Natxo – Santi II i Santi.
2ona) Trofeu Individual-“Milar 7 i ½” --> Miguel – Fèlix.
7) Dénia, diumenge-3-4-11 (12 h): Lliga Promoció --> Xavi II, Patri i Rubén – Sergio II, Juanjo i José.
8) Guadassuar, dilluns 4-4-11 (16:30 h):
1era) Lliga Promoció --> Pablo, Natxo II. i Josep – Panete i Tomàs II.
2ona) Fran i Natxo – Pujol II, Pere i Pedrito.
9) La Pobla, dilluns 4-4-11 (17 h): Lliga Promoció --> Carlos i Víctor II – Rodrigo i Carlos II.
10) Massamagrell, dimarts 5-4-11 (16 h) -->
1era) Adrià III i Josep – Vicent i Pepet.
2ona) Núñez i Xavi – Adrià I i Dani.
11) Guadassuar, dimecres 6-4-11 (16:45 h):
1era) Santi II i Hèctor – Primi i Santi.
2ona) Colau, Tato i Herera – Pedro, Fèlix i Tino.
12) Vila-real, dimecres 30-3-11 (18 h): Lliga Promoció --> Rodrigo i Carlos II – Xavi II, Colau II i Rubén.

2. Partides Dalt Corda Aficionats – Campionat de Pedreguer
-Divendres-(20:30 h)/ Dissabte-(21 h)/ Diumenge-(21 h)
* Divendres 1-4-11 (20:30 h) --> Llorenç, Borja i Xavi Torero – Ramiro, Bernat i Carlos.
* Dilluns 28-3-11 (21h) --> Escoto i Juanmi – Jeffry, Juanfran i Lluis.
* Dimarts-29-3-11 (21h) Paco Carrió, Borja (Laguar) i Nèstor (Pego) – Carralo, Joan Micones i Sergio.

3. Partides Dalt Corda Lliga Juvenil Caixa Popular
-Últimes de Lliga Semifinals – Pelaio-divendres-1-Abril (17h.i 18 h)
· Pelaio, divendres-1-4-11 --> (1era) 17 h) --> Pedreguer – Alcàsser 2ona) 18 h) --> Benidorm – Xilxes.

4. Partides Lliga Promoció
· Dénia, diumenge 3-4-11 (12 h) --> Xavi II, Patri i Rubén – Sergio II, Juanjo i José.
· La Pobla, dilluns 4-4-11 (17 h) --> Carlos i Víctor II – Rodrigo i Carlos II.
· Guadassuar, dilluns-4-4-11 (16:30 h) --> Pablo, Natxo II i Josep – Panete i Tomás II.
· Vila-real, dimecres-6-4-11 (18 h) --> Xavi II, Patri i Rubén – Rodrigo i Carlos II.
· Sueca, divendres 8-4-11 (18:30 h) --> Carlos i Víctor II – Pujol II i Pepet.

5. Partides Frontó- Aficionats
-Dissabte- 2 d’abril-
· 1era-A) 1) Museros A – El Puig A. 2) Almussafes A. – Quart C
· 1era-B) 1) Quart B – La Pobla. 2) Vilamarxant A – Quart A..
· 2ona- B) Museros B – Murla.

6. Partides Llargues
-Diumenge 3 d’Abril-
· 1era) 1) Tibi – Campello. 2) Benidorm – Parcent. 3) Benimagrell – Sella.
· 2ona) 1) Tibi – Laguar. 2) Xaló A – Murla. 3) Parcent – Agost. 4) Crevillent – Xaló B.

7. Partides interessants Raspall professional
1) Bellreguard, dijous 31-3-2-11 (17 h):
1era) Mario i Sidhamed – Monxo i Jaume II.
2ona) Guille i Leandro III – A.Moltó i Canari.
2) La Llosa, dijous 31-3-11 (16:30 h):
1era) Aficionats
2ona) Mario i Sagasta II – Pepe i Sanxis.
3) Bellreguard, divendres 1-4-11 (17 h): No n’hi ha partides ( Trinquet Piles)
4) Piles, divendres-1-4-11 (17 h)- Homenatge a Císcar:
1era) Cerver i Jaume II – Ferran i Soqueta (3 jugadors de Piles).
2ona) Waldo i Dorín (falta al 7) – Punxa, Alberto i Gorxa.
5) Bellreguard, dissabte 2-4-11 (17 h):
1era) Ricard i Xoto – Guille i Gabi. (50 €)
2ona) Blasco i Canari – David i Canana II. (150 €).
6) La Llosa, dissabte 2-4–11 (16:30 h):
1era) Aficionats.
2ona) A.Moltó i Coeter II– Loripet i Sidahmed.
7) Bellreguard, diumenge-3-4-11 (17 h):
1era) Juan II i Jaume II – Monxo i Alex. (50 €)
2ona) Virgi i Sanxis – Josep i Alberto. (150 €).
8) Xeraco, diumenge 27-3-11 (11:30 h) --> Partida professionals.
(Diumenge-20: Punxa i Gorxa – Josep i Xoto)
9) Oliva, dimarts-29-març-11 (16:30 h):
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era.
Dimarts 1-3-11: 1era) Monxo i Sidahmed – Sergio i Rafa 2ona) Gorxa i Roberto – David i Canana II
Dimarts-29: Josep i Coeter II – Virgi i Dorín.
10) La Llosa, dimarts 29-3-11 (16:30 h):
1era) Aficionats o Juvenils
2ona) Professionals
Dimarts 15-2-11: 1era)Aficionats 2ona) Rubén i Sidahmed – Dani i Guillem
Dimarts-29: Moltó i Sidhamed – Raül i Jaume II.
11) Castelló Rugat-dimecres-30-març (16:30 h) : 1era) Juvenils. 2ona) Professionals de 1era.
Dimecres-29-3- --> Loripet i Gorxa – Juan i Armando.

8. Raspall Aficionats Ruralcaixa-Trios
-Dissabte 2 d’Abril-
· 1era cat.: 1) Cocentaina A – Rafelbunyol A 2) Bicorb A – Castellonenc. 3) Valldigna – Alzira A.
· 4rta cat. A:-Gr.1: 1) Dénia A – Daimús. 2) Benicolet – Real A Descansa: Pego-Fènix A
· 4rta cat. B-Gr.3: 1) Ondara B – Nautilus Pego B 2) Real B – Dènia B. Descansa: Benigànim..
· Juvenils: 1) Oliva A – Bicorb. 2) La Llosa – Oliva B.

29 Visites

Deixa un comentari