Partides de pilota per a la propera setmana

Amigues i amics del racó de la pilota del tio canya, estem ja en el penúltim programa de la temporada 2017-2018, el proper 21 de juny serà el programa d’acomiadat. Com sempre, ací vos deixem les partides més destacades a les diferents competicions, trofeus i modalitats. 
Recordeu que els últims programes estan disponibles a la secció GRAELLA > Programes  > El racó de la pilota del tio canya
Que passeu estes dos setmanes bons dies i no deixeu d’acudir allà on es jugue a pilota, fem esport, fent pilota.

Partides interessants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Guadassuar, dimecres 6-6-(h?):
1a) Vercher i Lorja – Mario i Nèstor. 
2a) PereR i Raül –  Pujol i Carlos.
2) Pelaio, dijous 7-6-18-(16:30 h):
1a) Juvenils. 
2a) J.Salvador i Alvaro – Carlos Massalfassar i Bueno.
3) Sueca, divendres 8-6-(17 h): 1a) Juvenils.   2a) Promoció?
4) Vila-real, divendres 8-6-(18 h): Pablo Sella i Hèctor – Fageca i Salva.
5) Vilamarxant, divendres 8-6-(16:45 h) Vé. Aniv-: 
1a) Francés i Tomàs – Pablo Sella i Pere.
2a) Pere Roc II i Natxo – Pujol II i Monrabal. 
6) Pedreguer, dissabte 9-6-(17 h):
1a) Juvenils.   
2a) Genovés II i Carlos –J.Sdor i Fèlix. 
7) Pelaio, dissabte 9-6-(16:30 h):
1a) Juvenils.   
2a) Francés, Jesús i Bueno – Lluís de la Vega, Raül i Tomàs II.
8) Xàbia, diumenge 10-6-(10 h): 
1a) Rapall-Aficionats. 
2a) Raspall o Escala i Corda Juvenils.
9) Llíria, diumenge 10-6-(17 h): Professionals.
10) Benissa, diumenge 10-6-(17:30 h?): No sabem si n’hi hauran Partides.
11) Pobla Vallbona, dilluns 28-5-(18:30 h):
1a) Pujol II i Monrabal – Pere Roc i Santi. 
12) Borriana, dilluns 11-6-(18:00 h): Professionals.
13) Massamagrell, dimarts 12-6-(16 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
14) Guadassuar, dimecres 13-6-(16:45 h): 1a) Raspall. 2a) Escala i Corda.
15) VilaReal, dimecres 13-6-(18 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) C.Rugat, dimecres 6-6-(17 h):
1a) Erika i Myriam – Aida i Fani.  
2a) Copa Raspall Diputació Valencia: Ian i Rob. – Guadi i Canari.  
2) Guadassuar, dimecres 6-6-(17 h): 
1a) Vercher i Lorja – Mario i Nèstor.
2a) PereR i Raül –  Pujol i Carlos. 
3) Bellreguard, dijous 7-6-(16:30 h): 
1a) Salelles i Jorge – Eliseu i Murcianet.
2a) Marrahí i Josep – Badenes i Sanchis.
4) Dénia, divendres 8-6-(23 h.) Copa Raspall: Mario i Brisca – Sergio i Miravalles.
5) Piles, divendres 8-6-(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Ian i Tonet IV – Moltó i Canari. 
6) Genovés, divendres 8-6-(16:30 h): 
1a) Juvenils.
2a) Pablo i Nèstor – Vercher i Coeter II. 
7) Bellreguard, dissabte 9-6-(16:30 h):
1a) Punxa i Lorja – Moncho i Ricardet II.
2a) Guadi i Gabi – Badenes i Roberto.
8) La Llosa, dissabte 9-6-(16:15 h):
1a) Final Promeses: Josep(Ond) i Jordi (Senyera)  –J.Ramon (Canals) i Angel (Xàbia) 
2a) Final Lliga-2: C.Salelles II (Ol.), Nicolàs (Bic.) i Marc (Alcànt.)  – Ivàn (Ontiny.), Saül (Muro) i Rosen (Gen)
3a) Copa Raspall: Marrahí i Josep – Montaner i Sanchis.
9) Xàbia, diumenge 10-6-(10:30 h): 1a) Raspall-Aficionats?  2a) Raspall o Escala i Corda?
10) Bellreguard, diumenge 10-6-(16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Copa Raspall: Pablo i Tonet IV – Moltó i Nèstor. 
11) Xeraco, dilluns 11-6-(16:45 h):
1a) Juvenils.  
2a) Badenes i Sanchis – Vercher i Canari.
12) Oliva, dimarts 12-6-(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Copa Raspall: Ian i Roberto –Mario i Brisca. 
13) La Llosa, dimarts 12-6-(17 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.  
14) Castelló Rugat, dimecres 13-6-(17 h): 1a) Juvenils.   2a) Professionals.
15) Guadassuar, dimecres 13-6-(16:45 h.): 
1a) Copa Raspall: Guadi i Canari – Sergio i Miravalles.  
2a) Escala i Corda.


3.–Partides XXXV Lliga RASPALL AFICIONATS.
· Masculina, diumenge 9 de juny.
– 6a J. Lliga Semifinals-A: 1) Piles – XeracoB.  2) XeracoA – OlivaA.  
– 6a J. Lliga Semifinals-B: 1) Fenollet – Bicorp  2) Genovés – Otos.

· Femenina, Semifinals en Bonrepòs, diumenge 10 de juny (anada). Bicorp, diumenge 17 de juny (tornada). 
– 1) BorbotóB – BicorpE. 2) BeniparrellA – BorbotóA.


4.–Partides Lliga LLARGUES 1a Categoria.
· Pendent Semifinals entre: Benidorm, Campello, Sella A i Parcent o Murla.


5.–Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS 1a Categoria.
· Pendent Semifinals: Diumenge 17 i Diumenge 24 de juny.
Entre:  1) Xest – Massalfassar  2)  Quart  – Pobla Vallbona. 


6.–Partides I Trofeu Mixt-Raspall.
“ Diumenge-10, diumenge-17 i diumenge-24 de Juny. 6 Partides en cada Grup.
 (Les que més prop es juguen): Oliva (els 3 diumenges), Planes (dg-17), Muro (dg-24) i Sueca (dg-17 i dg-24).
76 Visites

Deixa un comentari