Partides de pilota per a la propera setmana

Hola amigues i amics del racó de la pilota del tio canya. Com cada quinze dies ací teniu les partides més interessants a les diferents modalitats per a que esteu informats del que es juga tant a prop, com no tant prop. Com sempre hi ha partides per a tots els gustos, de bones, més bones i millors, no deixeu d’acudir a elles.
Esta setmana, i sent el dia que és, 8 de març, dia internacional de la dona treballadora, recomanem no faltar a les partides femenines doncs des de fa poc han entrant amb força en el nostre esport i cal eixe recolzament per a que arribe eixa igualtat entre hòmens i dones també al nostre esport. 

Partides més interessants de la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Guadassuar, dimecres 7-3-(h?):
1a) Raspall: Moltó i Seve – Marrahí i Brisca.  
2a) Marc i Fèlix – Francés i Xavi.
2) Pelaio, dijous 8-3-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo Sella i Bueno – Ferrer i Raül.
3) Sueca, divendres 9-3-(16:45 h):
1a) Juvenils   
2a) Genovés i Salva – Fageca i Jesús.
4) Vila-real, divendres 9-3-(18:30 h):
1a) Juvenils.  
2a) Lluís de la Vega i Pere – Marc i Hèctor.
5) Vilamarxant, divendres 9-3-(17:30 h): Giner i Conillet – J.Sdor i Guillermo. 
6) Pedreguer, dissabte 10-3-(16:45 h):
1a) Juvenils.  
2a) Fageca i Monrabal – J.Salvador i Fèlix.
7) Petrer, dissabte 10-3-(18 h): No sabem si n’hi hauran Partides. 
8) Pelaio, dissabte 10-3-(16:30 h):
1a) Juvenils. 
2a) Soro i Tomàs II – Pere Roc i Santi. 
9) Vilamarxant, diumenge 11-3-(11:30 h) 2a Semifinal Lliga (2on – 3er): Pujol i Natxo – Francés, Xavi i Bueno. 
10) Benissa, diumenge 11-3-(17:30 h): Marc, Hèctor i Bernat – Giner, Pere i Tomàs II.
11) Dénia, diumenge 11-3-(11:30 h) Pda. de Falles: Genovés II, Raül i Carlos – Lluís de la Vega, Fèlix i Conillet.
12) Borriana, dilluns 12-3-(17:30 h): Professionals.
13) Massamagrell, dimarts 13-3-(16 h): Professionals.
14) Guadassuar, dimecres 14-3-(16:45 h):
1a) Raspall.
2a) Escala i Corda.
2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 8-3-(16:30 h):
1a) Raspall Femení: Erika i Myriam – Nerea i Aïda. 
2a) Mario i Coeter II – Moncho i Josep.
2) Pelaio, divendres 9-3-(17 h)-Va de dona: Amb Artesans, Concurs Tretes, Pda. mixta-Raspall i Bajoqueta Rock.
3) Piles, divendres 9-3-(16:30 h):
1a) Salelles II i Moreno – Vicent i Adrià.
2a) Montaner i Nèstor –  Guadi i Gabi.
4) Genovés, divendres 9-3-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Ian i Sanchis – Marrahí i Canari. 
5) Bellreguard, dissabte 10-3-(16:30 h):
1a) Badenes i Raül – Mario i Ricardet II.
2a) Vercher i Brisca – Pablo , Seve i Gabi.
6) La Llosa, dissabte 10-3-(16:15 h):   
1a) Xiquets. 
2a) Juvenils.
3a) Punxa i Josep – Moncho i Miravalles.
7) Xàbia, diumenge 11-3-(10:30 h):
1a) Raspall-Aficionats.  
2a) Raspall o Escala i Corda.
8) Bellreguard, diumenge 11-3-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Marrahí i Canari – Montaner i Sanchis.
9) Xeraco, diumenge 11-3-(11:30 h) Lliga –1era Semifinal (2on – 3er): Moltó, Tonet i Lorja – Sergi, Coeter II i Nèstor. 
10) Xeraco, dilluns 12-3-(16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Badenes i Josep – Mario i Seve. 
11) Oliva, dimarts 13-3-(17 h):
1a) Juvenils.   
2a) Sergio i Gabi – Montaner i Brisca. (200 €-Savipecho) 
12) La Llosa, dimarts 13-3-(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.  
13) Guadassuar, dimecres 14-3-(16:45 h.): 
1a) Raspall professional. 
14) Llosa, dissabte 17-3-(18:30 h) Lliga – 2ona Semifinal (2on – 3er): Ian, Canari i Ricardet II  – Guadi, Br. i Miravalles
3.–Partides XXXV Lliga RASPALL AFICIONATS.
· Dissabte 10-3, 1era Cat. Masculina, 2ona J.:
– Gr.A) 1) Bicorp – XeracoB. 2) Piles – Fenollet
-Gr.B) 1) Otos – Oliva.  2) XeracoA – Genovés.
· Dissabte 10-3, Feminina, 1era J.:
1) BicorpE – BeniparrellA.  2) Tavernes Bl. – Alqueria A.  3) BorbotóA – BorbotóB  . 
 
4.–Partides Lliga LLARGUES 1era Cat,.
· 4rta J., diumenge 11-3:
-1) Petrer – Xixona.   -2) Murla – Campello.   -3) Benidorm – SellaA.   -4) SellaB  – Parcent.
· 5ena J., diumenge 18-3:
-1) SellaA – Parcent.   -2) Xixona – Campello.   -3) Petrer – Murla  .   -4) Benidorm – SellaB  .
5.–Partides II Lliga RASPALL Marina Alta.
· 4rta J., divendres 9-3, dissabte 10-3 i diumenge 11-3.
–Gr.A) -1) Trinquet-(20 h)PedreguerB  – Dénia.  -2) Carrer Pilota: Verger– XàbiaB.
–Gr.B) -1) Trinquet-(20 h): Ondara – PedreguerA. -3) Trinquet-(20:30 h): XàbiaA – Poblets. 
99 Visites

Deixa un comentari