Partides de pilota per a la propera setmana

Una setmana més ací vos deixem les partides que es jugaran als diferents trinquets, carrers o frontons per a que esteu informats. El programa del racó de la pilota del tio canya s’emet, cada quinze dies, els dijous a les 14h. També pots escoltar a la carta els últins programes entrant a Graella, Programes, El racó de la pilota del tio canya a la nostra pàgina web. Gaudiu del nostre esport.

Partides interessants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 25-1-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo de Sella i Carlos – Ferrer i Bueno.
2) Sueca, divendres 26-1-(16:45 h): 2 Partides.
3) Vila-real, divendres 26-1-(22:45 h) Lliga: Soro i Santi – Pujol i Natxo.
4) Vilamarxant, divendres 26-12-(17:45 h): Lluís de la Vega i Guillermo – J.Sdor., Alvaro i Borja.
5) Pedreguer, dissabte 27-1-(16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Giner i Tomàs II – Ferrer i Raül Godelleta.
6) Petrer, dissabte 27-1-(18 h) Lliga: PereRoc II, Jesús i Carlos – Francés, Xavi i Bueno.
7) Pelaio, dissabte 27-1-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Miguel, Hèctor i Alvaro – Fageca, Salva i Monrabal.
8) Benissa, diumenge 28-1-(17:30 h):
1a) Juvenils.?
2a) Lliga: Genovés II, Fèlix i Monrabal – Marc, Pere i Tomàs .
9) Guadassuar, diumenge 28-1-(10 h) Fira:
1a) Exhibició Escola Pilota.
2a) Soro III i Natxo – Pujol i Carlos (150 €).
10) Pobla-Vallbona, dilluns 29-1-(16 h): Professionals ?.
11) Borriana, dilluns 29-1-(18 h): Professionals.
12) Massamagrell, dimarts 30-1-(16 h): Professionals.
13) Guadassuar, dimecres 31-1-(16:45 h):
1a) Raspall.
2a) Escala i Corda.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 25-1-(16:30 h):
1a) 2a Semifinal sub-23: Rafa i Ibiza –Ivàn i Moreno 2
2a) Moltó i Canari – Sergio i Sanchis.
2) Piles, divendres 26-1-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a)Montaner i Gabi – Vercher i Josep.
3) Genovés, divendres 26-1-(16:30 h):
1a) José-Mª i Alfonso- Alcalde i Xavi.
2a) Ricard i Lorja – Caxu i Nèstor.
4) Bellreguard, dissabte 27-1-(16:30 h):
1a) Guille i Raül – Pau de Piles i Roberto.
2a) Ian i Tonet IV – Sergio i Seve.
5) La Llosa, dissabte 27-1-(16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) 3er – 4rt Lloc –sub-23-Raspall.
3a) Moltó i Sanchis – Marrahí i Brisca. (100 €).
6) Xàbia, diumenge 28-1-(10:30 h):
1a) Sergi i Vicent- Lucas i Ivàn.
2a) Sergio i Josele – Ferrer,Tomaqueta i Joan.
7) Bellreguard, diumenge-28-1-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Guadi i Josep- Pablo i Coeter II.
8) Xeraco, dilluns 29-1-(17 h):
1a Juvenils.) Final-sub-23-Raspall.
2a) Pablo i Coeter II – Gaudi i Josep.
9) Oliva, dimarts 30-1-(17 h ):
1a) Juvenils.
2a) Lliga: Moltó, Tonet i Lorja–Sergio, Coeter i Nèstor.
10) La Llosa, dimarts-30-11-(17 h):
1a) Juveniles.
2a) Professionals.


3.–Partides Circuits RASPALL-FEMENÍ-SUB-18- I SUB-23.
· Alcàsser, dissabte 27-1-(17:30 h): 4 partides 3er jornada.
1a) Sub-18: Lucia i Marta – Natàlia i Joana.
2a) Maria i Cristina – Ester i Nerea.
3a) Sub-23: Victòria i Joana – Anabel i Myriam
4a) A.Sanchis i Amparo – A.Puertes i Fanni.


4.–Partides XIII Copa Generalitat.
· Semifinals, dissabte 27-1 i dissabte 3-2:
1) Pobla –.Murla.                   2) Parcent – Quart Valls.
Juvenils:
1) Marquesat Vinalesa.         2) Sella- Montserrat
– FINAL: Dissabte 10-2-(Frontó i hora per determinar).


5.–Partides Lliga Juvenil Escala i Corda-Tecnificació.
· Divendres 26-1- No es juga. Sueca, divendres 2-2-(16:45 h) 2 Partides:
1a) Petrer – VilaReal.
2a) Alcàsser – Pedreguer.
34 Visites

Deixa un comentari