Partides de pilota per a la propera setmana

Des ‘d’el Racó del Tio Canya’ el portem les partides més destacades a les diferent modalitats i trinquets per a que pugueu fer tria i apropar-vos a veure’n alguna. Recordem que els equips pegolins ja estan de nou en competició amb no massa sort.

Parlant d’eixos equips pegolins, el descans de Pasqua els ha deixat un poc massa relaxats, ja que perderen tots dos equips, els seus respectius enfrontaments. El Pego Fénix A perdia Quatretonda 40 – Pego A 10 i el Pego Les Valls Nautilus B també queia pel mateix resultat, Pego B 10 – Planes B 40. A veure si la setmana que ve recuperen eixa forma i podem donar més bones noticies. Esta setmana el Pego A jugarà contra l’Alqueria d’Asnar A i el Pego B, tindrà descans.

Partides interessant per a la setmana:
1.-DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Vila-real, divendres 12-4-13 (18:30 h): Pablo II i Pere – Pablo i Hèctor.
2) Sueca, divendres 12-3-13 (16:45 h.):
1a) Juvenils.
*Dv-5: Ferrer i Martí – Sergio i Sala
2a) Colau i Raúl – Rodrigo, Natxo i Carlos.
3) Pelaio, dissabte 13-4-13 (17:30 h) Final Tr. Universitat
León, Xavi i Tomàs – (Guanyador d’Álvaro i Dani – Pujol, Santi i Herrera).
4) Pedreguer, dissabte 13-4-13 (16,30 h):
1a) Juvenils
*Ds-30: Ferrer i Josep – Maravilla i Sala.
2a) Rodrigo i Dani – Pablo, Santi i Herrera.
5) Frontó Xest, diumenge 14-4-13 (12 h): Pujol II i Raúl – Colau i Adrià II.
6) Alzira, dilluns 15-4-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
7) Borriana, dilluns 15-4-13 (18:30 h): Professionals.
*Di-8: Cervera i Raúl – Fageca i Natxo.
8) Massamagrell, dimarts 16-4-13 (16 h): Professionals.
*Dm-9: Soro III i Salva – León i Xavi.
9) Guadassuar, dimecres 17-4-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dx-10: Colau, Hèctor i Tomàs II – Santi II, Jesús i Carlos.
10) Vilareal, dimecres 17-4-13 (18:30 h): Soro III i Xavi – Pujol II i Dani.

2.-RASPALL PROFESSIONAL
1) Castelló Rugat, dimecres 10-4-13 (16:30 h):
1a) Aficionats.
*Dx-3: Pau i Jefri – Domingo i Gabriel.
2a) Moltó i Gabi – Vilrgi i Miravalles.
2) Bellreguard, dijous 11-4-13 (16:30 h):
1a) Kilian i Josep (Ricardet) – Mata i Nèstor.
2a) Moltó i Sanxis – Mario i Coeter II. . (100 €)
3) La Llosa, dijous 11-4-13 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Domingo i Sagasta – Caxu i Roberto.
4) Piles, divendres-12-4-13:
1a) “Mà a mà” Pau – Nalda.
2a) “Rojos i Blaus”: Virgi (Ricard) i Guillem – Pepe i Jaume II (100 €)
5) Bellreguard, dissabte 13-4-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Ds-4: Jordi i Sidahmed – Raúl i Guillem. (50 €)
2a) Desafiu (2.000 €) “Mitgers – Rests”:
Dorín i Coeter II – Monjo i Marrahí.
6) La Llosa, dissabte 13-4-13 (16 h):
1a) Xiquets
2a) Aficionats.
3a) Juan i Moro – Moltó i Sidahmed.
7) Xàbia, diumenge 14-4-13 (11:30 h).
“Rojos i Blaus”: Sariero i Vilare – Lluiset i Enrico.
8) Bellreguard, diumenge 14-4-13 (16:30 h):
1a) Dani i Roberto – Escoto i Borja . (50 €).
2a) Pepe i Canari – Xaveli II i Alberto. (150 €)
9) Xeraco, diumenge 14-4-13 (10:30 h):
1a) Juvenils
*Dg-24: Lliga Afic.: Xeraco B – Gabarda B.
2a) Mario i Juan II. – Virgi Gabi.
10) Benigànim, diumenge 14-04-13(16,30 h):
1) Domingo i Boluda – Kilian i Ricardet.
2) Lluiset i Miravalles – Ricard i Guillem.
11) Oliva, dimarts 16-4-13 (17:00 h):
1a) Juvenils. .
*Dm-9: Mata i Nèstor – Nalda i Jefry.
2a) “Rojos i Blaus”: Escoto i Gabi – Mario i Sagasta.
*Dm-9: Moltó i Miravalles – Monjo i Canari.
12) La Llosa, dimarts 16-4-13 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals
*Dm-9: “Rojos i Blaus”: Sergio i Xoto – Raúl i Sidahmed.

3.–FRONTÓ Parelles Aficionats – 1a Categoría
· Dissabte, 13 d’abril
1) Quart B – Quart A. 2) Canals – Museros A. 3) Museros B – Almussafes A.

4.–LLARGUES
· Diumenge, 14 d’abril
1a Cat.) 1) Sella A – Parcent. 2) Benimagrell – Tibi. – Descansa: Sella B
2a Cat.) 1) Campello – Benimagrell. 2) Murla – Tormos. 3) Parcent – Laguar.

5.-RASPALL Aficionats
· Dissabte, 13 d’abril
– 1a Cat.) 1) Xeraco A – Bicorp B. 2) Bicorp A – Cocentaina. 3) Cast.Rugat A – OlivaA. – Descansa: Genovés A.
– 2a Cat.) 1) Orba – Bicorp C. 2) Piles A – Genovés B. 3) Oliva B – C.Rugat B. 4) Gata – Alzira A.
– 3a Gr.B) 1) Pego Fènix A – Alqueria Asnar A.
– 4a B Gr.II) Descansa Pego Les Valls-Nautilus B.

6.-RASPALL Campionat “Rojos i Blaus”
1) Piles, divendres 12-4-13(18:30 h): Ricard i Guillem – Pepe i Jaume II.
2) Oliva, dimarts 16-4-13: Escoto i Gabi – Mario i Sagasta.



103 Visites

Deixa un comentari